Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kupa 3, Omerta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smakoszek
    Member
    • 05-2009
    • 62

    HA! Doczekałem się następnej beczki portera z Witnicy! Gęsty, ciemny, smakowity.
    Mam nadzieję, że ciechan pszeniczny wróci do nalewaka.

    Comment

    • singerek
      Senior
      • 04-2005
      • 285

      Dzisiaj w nalewaku premiera: Stout z browaru GAB. Zapraszamy

      Comment

      • rugby
        Ka mate! Ka ora !
        • 08-2007
        • 376

        W nalewakach: Koźlak z Ambera, Żywe, Perła, Złote Lwy z Ambera, Stout z Gab-a, Ciechan Miodowy.
        Zapraszamy
        Omerta Pub & more...
        Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

        www.omerta.com.pl

        Comment

        • bazuka
          Junior
          • 06-2009
          • 16

          Wczoraj podpięli moje ulubione piwo Lubuskie! Znakomite. W nalewakach na miejsce Koźlaka wróciło Irlandzkie z Krajana i Ciechan pszeniczny znowu się leje.

          Comment

          • rugby
            Ka mate! Ka ora !
            • 08-2007
            • 376

            Dziś w nalewakach: Irish z Kormorana, Żywe z Ambera, Perła, Jagiełło, Ciechan pszeniczny i miodowy.
            Omerta Pub & more...
            Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

            www.omerta.com.pl

            Comment

            • rugby
              Ka mate! Ka ora !
              • 08-2007
              • 376

              Dziś dwie nowości w butelkach. Orkiszowe z miodem z Kormorana i nowy porter z Ciechanowa. Zapraszamy
              Omerta Pub & more...
              Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

              www.omerta.com.pl

              Comment

              • honza_krk
                Member
                • 03-2009
                • 31

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rugby Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziś dwie nowości w butelkach. Orkiszowe z miodem z Kormorana i nowy porter z Ciechanowa. Zapraszamy
                Wpadnę napewno Zastanawiam mnie tylko jedna sprawa, czy to u was nowość, że nie można zarezerwować stolika?! Przychodzę ze znajomymi, do was na piwo już prawie od półtora roku, nigdy nie miałem problemów z rezerwacją stolika, a teraz dowiedziałem się, że się nie da

                Comment

                • rugby
                  Ka mate! Ka ora !
                  • 08-2007
                  • 376

                  Zawsze się da zarezerwować stolik, tylko odpowiednio wcześniej. Jeżeli dzwoni Pan w piątek i chce zarezerwować stolik na piątek, to jako stały klient powinien Pan wiedzieć, ze będzie kłopot, bo jest zawsze gęsto od klientów. Jeżeli zadzwoniłby Pan we wtorek, może nawet w środę, to szanse są większe.
                  Jeżeli są wolne miejsca, zawsze robimy rezerwacje, na kanapy i sofy. Na stoliki na środku rezerwacji nie robimy, żeby inni też mogli usiąść, kiedy zbłądzą po uliczkach Kazimierza i zajrzą do nas po raz pierwszy.
                  A Ciechan Porter naprawdę warty spróbowania. Zupełnie inny niż stary, zwyczajnie lepszy
                  Omerta Pub & more...
                  Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

                  www.omerta.com.pl

                  Comment

                  • honza_krk
                    Member
                    • 03-2009
                    • 31

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rugby Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zawsze się da zarezerwować stolik, tylko odpowiednio wcześniej. Jeżeli dzwoni Pan w piątek i chce zarezerwować stolik na piątek, to jako stały klient powinien Pan wiedzieć, ze będzie kłopot, bo jest zawsze gęsto od klientów. Jeżeli zadzwoniłby Pan we wtorek, może nawet w środę, to szanse są większe.
                    Jeżeli są wolne miejsca, zawsze robimy rezerwacje, na kanapy i sofy. Na stoliki na środku rezerwacji nie robimy, żeby inni też mogli usiąść, kiedy zbłądzą po uliczkach Kazimierza i zajrzą do nas po raz pierwszy.
                    A Ciechan Porter naprawdę warty spróbowania. Zupełnie inny niż stary, zwyczajnie lepszy
                    Jako stały klient oczywiście o tym wiem, ale dzwoniłem dzisiaj i dowiedziałem się od pani (niestety nie znam imienia i nazwiska), że stoliki są wolne i nikt nie dokonał rezerwacji, ale ona nie może zarezerwować mi stolika na 5 osób, a sofy to rzeczywiście trudno u was upolować :P Duży plus za "Ciechana Portera", a "Remusa" to skąd dorwaliście?? Nie mówcie, że z Pomorza dowozicie

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika honza_krk Wyświetlenie odpowiedzi
                      , a "Remusa" to skąd dorwaliście?? Nie mówcie, że z Pomorza dowozicie
                      Może wzięli zza rogu, od Kocyka, był na początku tygodnia

                      Comment

                      • rugby
                        Ka mate! Ka ora !
                        • 08-2007
                        • 376

                        W nalewakach: Magnus, Żywe, Perła, Złote Lwy z Ambera, Ciechan pszeniczny i miodowy.
                        Omerta Pub & more...
                        Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

                        www.omerta.com.pl

                        Comment

                        • Vaden_Ker
                          Junior
                          • 06-2009
                          • 3

                          Magnus beczkowy doprawdy zacny, o wiele bardziej mi smakował niż butelkowy - jest mniej słodki i lżejszy.

                          Comment

                          • rugby
                            Ka mate! Ka ora !
                            • 08-2007
                            • 376

                            W nalewakach: Irlandzkie, Żywe, Perła, Ciechan Miodowy, Jagiełło, Nakielskie Jasne. W kolejce Złote Lwy, Rześkie z Kormorana i Grybów Niepasteryzowany. W butelkach nowosci Mastne, Celtyckie z Witnicy i Łomża Niepasteryzowana. Zapraszamy
                            Omerta Pub & more...
                            Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

                            www.omerta.com.pl

                            Comment

                            • pizmak666
                              Senior
                              • 12-2006
                              • 1898

                              A z Celtyckim beczka Bossa nie przyjechała czasem?
                              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                              Comment

                              • rugby
                                Ka mate! Ka ora !
                                • 08-2007
                                • 376

                                W nalewakach Żywe, Miód i Pszenica z Ciechanowa, Jagiełło, Rześkie z Kormorana.
                                Po długich oczekiwaniach w czwartek wieczorem zapraszamy na premierę Lwówka Śląskiego (na razie z butelki).
                                Omerta Pub & more...
                                Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

                                www.omerta.com.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎