Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szafarnia 9, Brovarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    Obazda powiadasz... no to koniecznie trza się wybrać

    (Także i na piwo )

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Ładnie umiejscowiony lokal (malownicze otoczenie), w środku - połączenie nowoczesności z prostym drewnem - podobało mi się.

    Z jedzenia zamówiliśmy przystawki, bo nie byliśmy zbytnio głodni - i Obazda była dość smaczna, aczkolwiek za bardzo jogurtowa jak na ser camembert

    3 rodzaje smalcu natomiast głównie ładnie wyglądały, bo smaku te smalce miały nie za wiele

    Piw nie będę osobno oceniać, bo:
    - pszeniczne - wzięłam tylko łyka od Slavoya - przepyszne
    - ciemne - wzięłam tylko łyka od Arka - bardzo smaczne
    - jasne - niestety, wzięłam cały kufel - zdecydowanie najsłabsze ogniwo, mocno drożdżowe, mało pilsowate, bardziej jak górna fermentacja na Danstarach po zmieszaniu płynu z drożdżami z dna butelki

    Ale generalnie - Biermann - Gratulacje!

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    ... I jestem ciekaw co to za impreza, że miejsca (teoretycznie na 150 osób) jest za mało i trzeba zamykać lokal. ...
    w październikowym numerze "Mój Hotel" podają cytuję: "w restauracji znalazło się 200 miejsc, a dodatkowe 50 w ogródku letnim na zewnątrz". nawet jeśli uznać, że ogródek był zamknięty to musiała być spora impreza, albo ktos miał kaprys by mu się nikt nie pałętał w trakcie jego imprezy.
    btw, na zdjęciach wszystko wygląda cacy. może będzie mi dane odwiedzić - browar, bo na hotel to mnie nie stać

    Leave a comment:


  • arcy
    replied
    Kopyr jest głównym macherem od pozycjonowania cenowego na polskim rynku. To przez niego Ferrari jest droższe od Lublinów, choć to Lubliny są o wiele większe.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    To wszystko przez kopyra, to on im podsunął pomysł z podwyżkami. Będziemy go wypatrywać na rogatkach miasta i "miło" powitamy

    Leave a comment:


  • arcy
    replied
    Nienormalne byłoby, gdyby co miesiąc obniżali cenę.

    Leave a comment:


  • piokl13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
    Od zeszłego tygodnia Brovarnia czynna jest od godziny 13. Natomiast ceny piw się wyrównały... jasne i ciemne kosztują tyle co pszenica czyli 8 zł za kufel 0,5 l.
    Nie jest to normalne. Co miesiąc podwyżka o 1zł.

    Leave a comment:


  • tomek35
    replied
    Wczoraj trafił mi się kufel piwa wysmarowany szminką, barman przeprosił za całą sytuację i od razu nalał piwo do czystego kufla. Rozumiem że to wypadek przy pracy, ale radzę dokładnie sprawdzać szkło, w którym podajecie piwo.

    Leave a comment:


  • biermann
    replied
    Od zeszłego tygodnia Brovarnia czynna jest od godziny 13. Natomiast ceny piw się wyrównały... jasne i ciemne kosztują tyle co pszenica czyli 8 zł za kufel 0,5 l.

    Leave a comment:


  • biermann
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    Kiedy ruszy sprzedaż internetowa?
    Nie ma takich planów.

    Leave a comment:


  • arcy
    replied
    Kiedy ruszy sprzedaż internetowa?

    Leave a comment:


  • biermann
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ptc Wyświetlenie odpowiedzi
    Piwo w butelkach litrowych 'a 18 PLN
    Raczej 19 .
    Najdalej jutro kończy się ciemne. Następna warka w sprzedaży od 20 września.

    Leave a comment:


  • ptc
    replied
    Piwo w butelkach litrowych 'a 18 PLN

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT Wyświetlenie odpowiedzi
    Chciałem przy okazji Koźlaków potestować piwa z Brovarni. Szkoda.
    A jam tego, nie chwaląc się, dokonał...
    Chwała Budvarowi, który prosto z pociągu porwał mnie w piątek wieczorem do Brovarii.
    Generalnie bezsens organizacyjny, że z powodu wesela w sobotnie popołudnie lokal cały dzień był zamknięty . Wystarczyłoby ustawić na sobotę rollbar w "ogródku" i byłoby gites. Ale niedowład organizacyjny jest w gastronomii normą. Obsługa była uroczo nieporadna (panie bardziej urocze, panowie - nieporadni...), tylko dlatego, że nie daliśmy się odpędzić od nalewaka dostaliśmy piwo.
    Ze względu na trudności organizacyjne, zmuszony byłem "na szybko" spróbować wszystkich trzech piw. Trudno jest je w taki sposób ocenić, ale były generalnie smaczne. Wystrój lokalu też przypadł mi do gustu, mimo, iż nazwa specjalnie lotna nie jest...
    Z pewnością zajrzę tam następnym razem, choć, cholera, nie wiem, kiedy to nastąpi...

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    Chciałem przy okazji Koźlaków potestować piwa z Brovarni. Szkoda.
    Last edited by MLT; 07-09-2008, 16:08.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎