Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szafarnia 9, Brovarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • jacer
    replied
    Jeżeli serce ci się kraje na cene piwa to tym bardziej tam nie zjesz. Jest b. drogo

    Leave a comment:


  • Qbric
    replied
    Witam.

    Za tydzień wybieram się do Gdańska i mam zamiar odwiedzić lokal. Niestety od wczoraj nie mogę wejść na ich www. Mam nadzieję, że to przejściowe problemy. Choć serce mi się kraje patrząc na ceny piwa to i tak spróbuję bo rzadko sie zdarza taka okazja. Być może uda mi się załapać na HH. Moje pytanie odnosi się jednak do jedzenia bo przekąsiłbym przy piwku od razu co nie co. Czy ktoś może mi napisać jakich dań mogę się tam spodziewać i za jaką cene? Może jakieś ciekawe przekąski do piwa? I czy można płacić kartą?

    Dziękuje z góry i pozdrawiam.

    Leave a comment:


  • biermann
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
    Przez przypadek na ichniej stronie wypatrzyłem, że od 18.09 do 11.10 będzie Brovarnia Oktoberfest. Domyślam, że będzie piwko w dużych kuflach po monachijskich cenach (30zł/1L?) .
    Kufle faktycznie mają być litrowe... co do ceny... w najbliższą sobotę 15.08 Brovarnia jest zamknięta

    Leave a comment:


  • piokl13
    replied
    Przez przypadek na ichniej stronie wypatrzyłem, że od 18.09 do 11.10 będzie Brovarnia Oktoberfest. Domyślam, że będzie piwko w dużych kuflach po monachijskich cenach (30zł/1L?) .

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Mnie niestety zaskoczyła fatalna jakość tych piw (Browar został wybrany browarem roku przez Bractwo Piwne) a raczej ich kompletna bezpłciowość. Duże rozczarowanie i tylko liczę, że to tylko wpadka z tymi warkami.

    Leave a comment:


  • perłyfan
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Wystrój nie z mojej bajki. Zbyt elegancko, zrobiony w stylu raczej luksusowej restauracji niż piwiarni z browarem. Obsługa bez zarzutu. Piwa niestety bez charkateru i stylu. Owszem wypijalne ale nie pozostawiające żadnych wrażeń w zasadzie. Ot wypic i zapomnieć. Sprzedają kufle co się chwali ale o podstawki pod piwo musiałem sie upomnieć.
    Ogólnie nie jest to miejsce które będę odwiedzał będąc w Gdańsku ale lepszy rydz niż nic. Dobrze, że Gdańszczanie mają swój browar.
    Zaskoczyła mnie twoja bardzo surowa ocena piw z Brovarni. Albo coś nie poszło w kolejnych warkach ( ja byłem w połowie czerwca i pszeniczne było rewelacyjne a jasne i ciemne dobre lub bardzo dobre ) albo... nie wiem co . Co do wystroju to się zgodzę. Ja do tego trafiłem na wizytę wycieczki gdzieś z okolic Rzeszowa, bardzo głośnej i w ogóle "przypałowej" bandy przyprowadzonej przez przewodniczkę w celu napicia się piwa warzonego na miejscu. Straszne przeżycie.
    Widzę, że Seta wybiera się tam na piwko, zobaczymy co on na to powie...
    Last edited by perłyfan; 06-07-2009, 12:48.

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Wystrój nie z mojej bajki. Zbyt elegancko, zrobiony w stylu raczej luksusowej restauracji niż piwiarni z browarem. Obsługa bez zarzutu. Piwa niestety bez charkateru i stylu. Owszem wypijalne ale nie pozostawiające żadnych wrażeń w zasadzie. Ot wypic i zapomnieć. Sprzedają kufle co się chwali ale o podstawki pod piwo musiałem sie upomnieć.
    Ogólnie nie jest to miejsce które będę odwiedzał będąc w Gdańsku ale lepszy rydz niż nic. Dobrze, że Gdańszczanie mają swój browar.

    Leave a comment:


  • Seta
    replied
    Co tam w Brovarnii słychać ciekawego??
    Wygląda na to, że w końcu się wybiorę. Biermann - możemy dla odmiany pogadać o HT, a nie tylko piwo i piwo...

    Leave a comment:


  • kony
    replied
    A w tak zwanym "międzyczasie" Bractwo Piwne uhonorowało Brovarnię tytułem Mikrobrowar Roku 2008 - Gratulacje !!!
    Last edited by kony; 27-04-2009, 09:45.

    Leave a comment:


  • Maggyk
    replied
    To nie jest miejsce na takie pytania.

    Leave a comment:


  • pela1985
    replied
    a czy wie ktoś czy coś takiego jak Bar z warzelnią jest w gdyni??

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
    Ze swej strony spróbuję nacisnąć by choć HH w poniedziałek przedłużyć.
    Jeśli już nie cały dzień, to chociaż od otwarcia do godziny, wg której browar uważa, że obniżyć może, czyli 13-18. Jeśli tak by uczynili, to chociaż troszkę zyskali by w oczach (bo dużo ostatnimi ruchami stracili).
    Last edited by Pendragon; 07-04-2009, 09:12.

    Leave a comment:


  • piokl13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
    ... by choć HH w poniedziałek przedłużyć.
    To HH to też nie takie happy, raczej "not unhappy hours"

    Leave a comment:


  • biermann
    replied
    Tiaaa... i cóż ja mam napisać.... pewne rzeczy dzieją się szybciej niż następuje przepływ informacji.
    Ze swej strony spróbuję nacisnąć by choć HH w poniedziałek przedłużyć.

    Leave a comment:


  • kopyr
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    Wzięli sobie do serca rady kopyra i się pozycjonują
    Jak nie wyrabiali się z produkcją, to musieli trochę zdusić popyt, zwłaszcza przed sezonem. Jak im nie będzie schodzić, to zawsze można zrobić promocję, piwo dnia, happy hours, gratisową beczkę itd. Narzędzi jest wiele.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎