Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, pl. Bernardyński 2/2, Old School Pub Piwomania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czomo
    Member
    • 08-2008
    • 31

    #16
    Po kilku wizytach w PUBie, także tej wczorajszej, gdzie miałem okazje poznać Administratora naszego forum i naszej strony ale także i innych forumowiczów. Uważam że przypadł mi ten PUBik do gustu, i z pewnością będę czekał na kolejne piwa z kija które mają się tam pojawić. No i mam nadzieje że w nieodległej przyszłości odbędzie się tam pokaz ważenia piwa lub też inna impreza związana z piwem. Najbardziej cieszą mnie ceny, bez względu jakie piwo pijemy z kija, płacimy tylko 5 złotych, natomiast z lodówki mamy piwo po 6 złotych, także bez względu jaki gatunek czy browar wybierzemy. Cieszy też to że do PUBu można zamówić sobie jedzenie, a menu jest dostępne u Barmana. Ponieważ PUB się rozkręca, myślę że nie długo będziemy mogli się napić też innych znakomitych piw nie tylko czeskich ale też i polskich z małych browarów (Nie tylko Czarnków który jest ostatnio dostępny jak zauważyłem, ale też cieszy). Plusem tego Pubu jest to że znajduje się w piwnicy, i w takie upały jakie teraz nas nawiedziły, aż miło tam posiedzieć przy zimnym piwku.
    "Choć na piwko na przeciwko, tam jest mały bar, wypijemy tam piwko sam na sam"

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czomo Wyświetlenie odpowiedzi
      No i mam nadzieje że w nieodległej przyszłości odbędzie się tam pokaz ważenia piwa
      Phi tam... Po co jeździć do Poznania? Każdy kto ma w domu wagę może sobie taki pokaz zrobić

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Czomo
        Member
        • 08-2008
        • 31

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Phi tam... Po co jeździć do Poznania? Każdy kto ma w domu wagę może sobie taki pokaz zrobić
        Sorry za błąd, zawsze tak napisze albo powiem, zapominam się przepraszam
        "Choć na piwko na przeciwko, tam jest mały bar, wypijemy tam piwko sam na sam"

        Comment

        • lycaster
          Senior
          • 05-2008
          • 130

          #19
          Mała sonda konsumencka - jako, że niestety w Cernej Horze wyczyścili się z piwa beczkowego, które normalnie lejemy w knajpie i jedziemy po nie dopiero w przyszlym tygodniu, na ten weekend musimy się zaopatrzyć w coś innego. W grę wchodzą: Svijane, Krakonose, Kozele, Bernardy, Holba. Prosimy o podpowiedzi co szanowni bywalcy chcieliby uświadczyć w nadchodzący weekend z nalewaka. Jak wszystko dobrze pójdzie może uda się też jakąś beczkę z Kormorana.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #20
            Co prawda klientem nie jestem, ale myślę, że nie będzie wielkim nietaktem wskazać na te 2 pierwsze propozycje

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              #21
              Ja bym się napił Bernarda
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • lycaster
                Senior
                • 05-2008
                • 130

                #22
                Z uwagi na problemy z wodą w dniu dzisiejszym knajpa będzie niestety nieczynna. Jutro spodziewamy się dostawy z Czech, także od środy podpinamy Velena pszenicznego i Sklepniego. W środę najprawdopodobniej także transmisja z Lech - Inter.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #23
                  Szkoda że nie podłączyliście tych kilowatowych stolikoreflektorów do prądu, byłoby przytulniej w poprzednią niedzielę

                  Widać że lokal jeszcze nie wykończony, ale potencjał drzemie w nim duży. Obsługa przyjazna i pomocna. Trzymamy kciuki za pomyślne zakończenie prac
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • lycaster
                    Senior
                    • 05-2008
                    • 130

                    #24
                    ART, jeśli podłączylibyśmy jakimś cudem te jupitery (dla sentymentalnych - są to oryginalne jupitery ze stadionu przy Bułgarskiej) to z twojego Granata szybko byłby grzaniec

                    Ze złych wiadomości - niestety problemów z wodą ciąg dalszy, dziś knajpa zamknięta. Będziemy stawać na głowie, coby na jutrzejszy mecz otworzyć.

                    Comment

                    • westom_Poznań
                      Member
                      • 02-2006
                      • 54

                      #25
                      Jak sytuacja wygląda dzisiaj? Pubik otwarty??

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        #26
                        Możliwe że w sobote zwizytuję tyn lokal , co w tej chwili jest w nalewakach ?
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • ODOLAN
                          Member
                          • 07-2007
                          • 57

                          #27
                          Będziemy stawać na głowie, coby na jutrzejszy mecz otworzyć.
                          No i całe szczęście pub działał, wszystko OK, piw wybór niezły, tanio, ogólnie miejsce też ciekawe od strony wizualno-architektonicznej, przytulna piwnica, tylko jeden problem - szkoda, że knajpa jest tylko dla "samych swoich".
                          Zwołałem kilku znajomych do "nowego super-pubu" itp, trochę ludzi się zebrało, ale w sumie żałuję że zrobiłem taką reklamę - czuliśmy się nieco jak w kinie, jak siódmy raz słyszeliśmy "Halo halo kolego siadać" to można się wkurzyć, dobrze, że w ogóle można było wstać po piwo, bo już pożegnać się trzeba było na siedząco. Nikt z nas nie wstawał co 10 sekund, nikt nie był nawalony, i nikt wielce nie zasłaniał meczu, ale gdy tylko ktoś wstawał, słyszał groteskową komendę od znajomych właściciela pubu. Następnym razem chyba trzeba się będzie czołgać, by jaśnie wielmożnym "samym swoim" nie przeszkadzać...

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
                            Następnym razem chyba trzeba się będzie czołgać, by jaśnie wielmożnym "samym swoim" nie przeszkadzać...
                            Albo nie chodzić tam w czasie meczu Kolejorza
                            Last edited by anteks; 22-07-2010, 12:49.
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • ODOLAN
                              Member
                              • 07-2007
                              • 57

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                              Albo nie chodzić tam w czasie meczu Kolejorza
                              Hehe, może i dobre rozwiązanie, ale większość z nas przyszła m.in. właśnie na mecz
                              Chociaż i tak wybrać się tam chcieliśmy od dłuższego czasu, czy byłby mecz czy nie. W końcu to jeden z niewielu pubów w których jest taki wybór i taka cena, i położenie dobre, obok przystanku itp. Honzik jest drogi, przepełniony, za głośno muzyka, no i daleko wszędzie mam nadzieję, że w tym pubie (Piwomania) będzie wystrój coraz bardziej urozmaicany, bo póki co nieco prowizorycznie, ale nie ma co narzekać - dopiero otwarty. Chociaż z drugiej strony może lepiej byłoby otworzyć oficjalnie pub dopiero jak wszystko by wykończone było na amen ?

                              Comment

                              • Sentinel
                                Junior
                                • 12-2008
                                • 23

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
                                Będziemy stawać na głowie, coby na jutrzejszy mecz otworzyć.
                                No i całe szczęście pub działał, wszystko OK, piw wybór niezły, tanio, ogólnie miejsce też ciekawe od strony wizualno-architektonicznej, przytulna piwnica, tylko jeden problem - szkoda, że knajpa jest tylko dla "samych swoich".
                                Następnym razem chyba trzeba się będzie czołgać, by jaśnie wielmożnym "samym swoim" nie przeszkadzać...
                                może wkręciliście się na jakąś imprezę zamkniętą?

                                ps
                                czy te kłopoty z wodą już się skończyły? nie chciałbym "pocałować" klamki...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎