Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, pl. Bernardyński 2/2, Old School Pub Piwomania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tossowski
    Piwomaniak
    • 04-2008
    • 54

    #31
    Problemy z wodą

    Witam
    problemy z wodą zostały opanowane ! co nie oznacza że nie mogą się powtórzyć bo dla wszystkich (administracja i hydraulik) zaistniała sytuacja to istna hydro zagadka. Jak na razie wszystko działa. Jeśli problem będzie się powtarzał to otworzymy obok sklep z kaloszami i sprawa będzie załatwiona tym czasem zapraszam na pyszne napoje chłodzące :P

    p.s.
    odnośnie knajpy "samych swoich" to odcinam się od takiego stwierdzenia. Nie znam sytuacji ale nie jesteśmy w stanie odpowiadać za wszystkich. Równie dobrze mógł zrobić to ktokolwiek inny. I nie ma potrzeby wysuwania tak daleko idących wniosków "sami swoi"!!!
    Nie mniej jednak jeśli zwrócenie uwagi odbyło się w sposób niewłaściwy najmocniej przepraszam w imieniu "samych swoich"
    Pozdrawiam i życzę spokojniej spędzonego czasu w pubie Piwomania

    Comment

    • ODOLAN
      Member
      • 07-2007
      • 57

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sentinel Wyświetlenie odpowiedzi
      może wkręciliście się na jakąś imprezę zamkniętą?

      ps
      czy te kłopoty z wodą już się skończyły? nie chciałbym "pocałować" klamki...
      Nie no, impreza nie była zamknięta, hehe koniec tematu, może zbyt ostro oceniłem wszystko na kacu;-)

      A co do wody - ech, jak ja dobrze znam te hydro zagadki w tej kamienicy... Mieszkam w niej, i mówię Wam jest naprawdę źle, to co dzieje się z tymi rurami to jakaś paranoja, samo się naprawia, samo psuje, zatyka, odtyka, działa, nie działa... i tak jak mówisz : jak na razie wszystko działa hehe, i oby działało jak najdłużej. Za czasów komuny w tejże kamienicy była nieco samowola, i ludzie z rurami kombinowali w zaprzeczający fizyce sposób i pewnie od 1901 nie było większych konserwacji, a jedynie właśnie dziwne ingerencje w sieć rur Ale nie tylko tej kamienicy to dotyczy, to samo działo się np. na półwiejskiej, tam zeszłą zimą większość kamienic wody nie miała, podobny stan techniczny, albo i gorszy jest w innych okolicach Garbarowych ;-)

      Comment

      • Sentinel
        Junior
        • 12-2008
        • 23

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie no, impreza nie była zamknięta, hehe koniec tematu, może zbyt ostro oceniłem wszystko na kacu;-)
        oki, na kacu świat wydaje się inny...

        skoro woda już opanowana to ja się dzisiaj do lokalu wybieram , wczoraj mnie sprzedawca w sklepie Piwomania b.zachęcał....

        szkoda, że znowu miałem pecha i Cernej Hory praktycznie na półkach nie było, ale może chociaż w lokalu się Kvasara napiję

        Comment

        • Podolanczyk
          Junior
          • 07-2010
          • 9

          #34
          A dzisiejszą transmisję meczu Sparta - Lech przewidujecia? Bo nie wiem, czy zawitać do Old Schoola?

          Comment

          • lycaster
            Senior
            • 05-2008
            • 130

            #35
            Mecze Kolejorza są u nas transmitowane w zasadzie bez wyjątku. Na Superpuchar w niedzielę też pewnie otworzymy, ale info z potwierdzeniem będzie jeszcze umieszczone.

            Comment

            • ayeeee
              Junior
              • 05-2010
              • 6

              #36
              Niestety nie będzie dzisiaj transmisji meczu o Superpuchar, Przepraszamy.

              Comment

              • lycaster
                Senior
                • 05-2008
                • 130

                #37
                Dziś otwieramy knajpę ciut wcześniej z uwagi na transmisję meczu (15.30). Z nalewaków będzie Urpiner 10, Granat i Velen pszeniczny. Poza tym Lwówek niepasteryzowany

                Comment

                • wania
                  Junior
                  • 10-2002
                  • 22

                  #38
                  chcielismy dzis odwiedzic knajpe ale albo nie umielismy do niej wejsc albo bylo zamkniete w zwiazku z czym musielismy przeniesc sie do honzika

                  Comment

                  • Gehern77
                    Member
                    • 09-2008
                    • 72

                    #39
                    Ja też chciałem wczoraj (godzina ~19) poraz pierwszy napić się piwa w Oldschool Pub i zastałem zamknięte drzwi, co strasznie mnie zirytowało..
                    Chyba, że wejście nie jest od strony placu, tylko przez jakąś bramę, gdzie cieciowi należy podać super tajne hasło.

                    W każdym razie pierwsze wrażenie z kontaktu z lokalem złe - bo nawet nie dostałem się do środka
                    Last edited by Gehern77; 19-08-2010, 08:33.

                    Comment

                    • ODOLAN
                      Member
                      • 07-2007
                      • 57

                      #40
                      No właśnie, o co chodzi ? Słyszałem, że pub zamknięty, że już nie ma naklejek z godzinami otwarcia, i od paru dni można "całować klamkę" ???
                      Last edited by ODOLAN; 19-08-2010, 16:23.

                      Comment

                      • metalsrem
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 239

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
                        No właśnie, o co chodzi ? Słyszałem, że pub zamknięty, że już nie ma naklejek z godzinami otwarcia, i od paru dni można "całować klamkę" ???
                        Dzisiaj pub był otwarty, nawet wygrany mecz Lecha można było obejrzeć. Niestety znów problemy z wodą.
                        Browar domowy SKOTAR

                        Comment

                        • ODOLAN
                          Member
                          • 07-2007
                          • 57

                          #42
                          No tak, wodne problemy jak wspominałem , w tej kamienicy to normalka. Chwała Bogu, że Pub się nie poddaje i nie upadł (TFU!) bo takie ploty krążyły ;-) ale z wodą się nieco będziecie męczyć, bo tam nie jedna pęknięta rura w ścianie opuszczonych mieszkań jest Trzymam kciuki

                          P.S. wywieszajcie kartkę za szybą drzwi, np. "zamknięte chwilowo z powodów awarii", bo potem krążą dziwne opowieści ;-) a tak to każdy wróci ponownie, kto "klamkę pocałował".

                          Comment

                          • lycaster
                            Senior
                            • 05-2008
                            • 130

                            #43
                            Wszystkich tych, którzy we wtorek i środę "pocałowali klamkę" najmocniej przepraszam. Tak jak było wspomniane powyżej, znowu pojawił się problem wody. Pomijam już sobotnie zalanie, gdy jakiś sympatyczny, acz inteligentny mniej niż przeciętna osobnik starał się "pożyczyć" kilka metrów miedzianej rurki w piwnicach obok, robiąc nam przy okazji basen z knajpy
                            Ostatnio woda pojawia się w niewielkich ilościach jednak na tyle jest to uciążliwe, że we wtorek i środę warunków do spożycia nie było. Poddać się nie poddamy, ale niestety będzie trzeba rozkuć tu i ówdzie i poprawić izolację wodną. Szlag człowieka trafia bo remont skończony ledwie 3 miesiące temu, ale cóż bywa i tak. Generalnie w knajpie wychodzi jeszcze parę niedociągnięć, z którymi musimy powalczyć, jednak mam nadzieję, że do połowy września uda się wszelkie usterki usunąć i będzie można zacząć sezon "pogody barowej" na całego. Przez weekend mam nadzieję, że będziemy pracować już normalnie.

                            A co do meritum - dziś jest podpięty Velen pszeniczny, jutro duże uzupełnienie lodówki w piwa czeskie.

                            Comment

                            • ODOLAN
                              Member
                              • 07-2007
                              • 57

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lycaster Wyświetlenie odpowiedzi
                              jutro duże uzupełnienie lodówki w piwa czeskie.
                              zadbajcie też o polskie np. KoreB który jest nieobecny z tego co kojarzę
                              ja to bym się Brewera napił z Połczynu wiem, że mało kto go lubi, ale Połczyn w pubie to byłoby coś

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #45
                                Ty chyba źle chłopakom życzysz
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎