Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, pl. Bernardyński 2/2, Old School Pub Piwomania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • M-kwadrat
    Senior
    • 07-2004
    • 304

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lycaster Wyświetlenie odpowiedzi
    Dla tych co lubią przekąsić coś do piwa zestawy - porcje duże;
    Czy to znaczy, że wprowadziliście do oferty jakieś jadło?
    Pozdrawiam, Maciek

    Comment

    • pivaria
      Senior
      • 03-2001
      • 1538

      #77
      Zawitałem i ja do pubu przy Bernardyńskim Placu.
      Przyjął mnie kol. tossowski, który osobiście oprowadził mnie po pubie. W rewanżu podpowiedziałem gdzie umieścić skuteczną propagandę.
      Miejsce na pewno godne polecenia nie tylko ze względu na klimat, ale także - a właściwie przede wszystkim - ze względu na imponujący wybór piw lanych oraz butelkowych.
      Sukcesów życzę i pozdrawiam
      PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
      www.pivaria.pl
      https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

      Comment

      • Podolanczyk
        Junior
        • 07-2010
        • 9

        #78
        Na jutrzejszy mecz bardzo proszę:
        a) sprawdzić, czy i jak działa telewizor
        b) podpiąć Bartka pod kij

        Dziękuję

        Comment

        • lycaster
          Senior
          • 05-2008
          • 130

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy to znaczy, że wprowadziliście do oferty jakieś jadło?
          A i owszem, z tym, że są to typowe piwne przystawki - zresztą pomysł zaczerpnięty poniekąd z pewnej góralskiej piwiarni w słowackich Tatrach. Jadło owo na zimno, ale sycące w zestawach chleb, smalec, kabanosy, ogórki, żółty ser, oliwki, twaróg. Jednym zestawem najadają się średnio 3 osoby (względnie dwóch piwoszy ) .

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Podolanczyk Wyświetlenie odpowiedzi
          Na jutrzejszy mecz bardzo proszę:
          a) sprawdzić, czy i jak działa telewizor
          b) podpiąć Bartka pod kij
          a) telewizora nie ma - jest projektor projektor działa co do dekodera - na 90% tv4 będzie ale potwierdzenie jutro ok 14.

          b) Bartek podpięty jest ostatnio non stop. Poza tym Gorzowiak jasny, Sklepni - a w kolejce czekają beczki Dawnego, Lubuskiego, Velena. Na weekend istnieje prawdopodobieństwo że pojawi się piwo z jakiegoś (albo dwóch) mikrobrowarów czeskich (najbardziej prawdopodobny jest Kanec z Żamberku) ale potwierdzenie będzie dopiero w piątek jak auto wróci z Czech.

          Comment

          • lycaster
            Senior
            • 05-2008
            • 130

            #80
            Potwierdzam, że mecz dziś będzie wyświetlany. Prosimy przychodzić wcześniej jako, że zapowiedziało się mnóstwo osób.

            Comment

            • biker200
              Senior
              • 10-2003
              • 152

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tossowski Wyświetlenie odpowiedzi
              Postaramy się dostarczyć kilka szklanek dla kolekcjonerów. Polecam jednak zaglądać do sklepu na sokoła od czasu do czasu bywa szkło.

              W Old School Pubie dostępny cały asortyment browaru Konstancin szczególnie polecamy pozycje niepasteryzowane Dawne, Mazowieckie oraz jedyne w Polsce piwo żytnie
              z czeskich nowości Rychtar, Vevoda, Patriot, Jezek 11, Klaster niepasteryzowany, Staropramen 11
              Zapraszamy
              No wpadam tam raz poraz ale jakoś ze szkłem średnio, może to wynik już dość bogatej mojej kolekcji, tym nie mniej chetniej bym te szkiełka widział u was w pubie - wpadam częściej

              Comment

              • lycaster
                Senior
                • 05-2008
                • 130

                #82
                Wczoraj została podpięta beczka Dawnego i Vilniausa niefiltrowanego - Vilniaus jest genialny, kto chce się załapać na degustacje musi się pospieszyć bo pewnie dziś się skończy. Do tego jeszcze kilka wileńskich pozycji do degustacji.

                Comment

                • mythbuster2010r
                  Junior
                  • 08-2010
                  • 13

                  #83
                  mecz

                  Planujecie transmisje meczu PP Cracovia-Lech?
                  Transmisja jest na Tvn Turbo.

                  Comment

                  • lycaster
                    Senior
                    • 05-2008
                    • 130

                    #84
                    Niestety tego kanału nie ma obecnie w pakiecie i na dziś w zasadzie nie ma opcji, żeby to załatwić.

                    Z piwnych wiadomości - jadą beczki z mikrobrowaru Kanec w Żamberku. Podpięte też jest Dawne, Sklepni i prawie już pusta beczka niefiltrowanego Vilniausa. W piątek zapraszamy na koncert - szczegółowe info będzie jeszcze podane.

                    Comment

                    • biker200
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 152

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
                      Źle życzę bo chcę tam niepopularnego piwa ? Czy mówiąc o rurach z wodą że ciągle awarie ? Z rurami to prawda, a Połczyn Zdrój to smaczne piwo A co do życzeń - to chciałbym by ten pub przetrwał 100 lat, bo jest obecnie najlepszą knajpą w Poznaniu, słynny HONZIK się może schować ze swoją ultra głośną zagłuszającą myśli muzyką, swoimi ciemnościami,małą przestrzenią i piwem za prawie 10 złotych.
                      Prawda honzik zszedł na psy pomijam już muzyke i mało miejsca, ale ostatnio byłem tam jako pierwszy klient i podali mi raz kwaśne piwo chyba jakiegos kwazara, jak zwrociłem na to uwage to mi powiedzieli ze on taki jest kwasny, mowie sobie ok.

                      Wziąłem później Urpinera też kwaśny i dokladnie to samo mi powiedzieli a co jak co urpinera pije czesto i na pewno nie jest kwasny normalnie.

                      Nie chciało im sie zlac z przewodów i tyle. Dodatkowo nalali mi kiedys pszenicznego Velena w szkło od żywca

                      Comment

                      • lycaster
                        Senior
                        • 05-2008
                        • 130

                        #86
                        Tak jak było zapowiadane - z nalewaka pojawił się Kanec z Żamberku. Podpięty jest jeszcze stout, w pogotowiu czeka jeszcze 13. Poza tym resztka Dawnego i Bartek. W butelce bedzie dziś świeży Kormoran i Witnica, które wjechały rano. O 19 mecz, ale trzeba się spieszyć bo dużo miejsc jest zarezerwowanych.

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2294

                          #87
                          W sobotni wieczór były pod nalewakami: Dawne z Konstancina, Kanec z Żamberku (b. przyzwoita goryczkowa 13-tka), Lubuskie z BOSSa oraz Granat z Cernej Hory.
                          Lane piwa często rotują. Na barze jest około 10 kranów, więc przy dobrej reklamie (i to nie tylko tej szeptanej) Old School Pub mógłby je wypełnić i stać się taką trójmiejską Degustatornią.
                          Duży wybór czeskich, słowackich i polskich piw z małych browarów w lodówce (wszystko po 6-7 zł.)
                          Jeśli chodzi o wystrój mocno gryzą się dwie wejściowe salki (zielonkawe ściany obklejone styropianem) z pozostałym wnętrzem pubu.
                          Nie wiem czy to sytuacja przejściowa, ale na pewno wypadałoby ujednolicić pomieszczenia, bo pierwsze kroki w pubie tak naprawdę mogą nie zachęcać przypadkowych klientów.

                          Comment

                          • tossowski
                            Piwomaniak
                            • 04-2008
                            • 54

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                            W sobotni wieczór były pod nalewakami: Dawne z Konstancina, Kanec z Żamberku (b. przyzwoita goryczkowa 13-tka), Lubuskie z BOSSa oraz Granat z Cernej Hory.
                            Lane piwa często rotują. Na barze jest około 10 kranów, więc przy dobrej reklamie (i to nie tylko tej szeptanej) Old School Pub mógłby je wypełnić i stać się taką trójmiejską Degustatornią.
                            Duży wybór czeskich, słowackich i polskich piw z małych browarów w lodówce (wszystko po 6-7 zł.)
                            Jeśli chodzi o wystrój mocno gryzą się dwie wejściowe salki (zielonkawe ściany obklejone styropianem) z pozostałym wnętrzem pubu.
                            Nie wiem czy to sytuacja przejściowa, ale na pewno wypadałoby ujednolicić pomieszczenia, bo pierwsze kroki w pubie tak naprawdę mogą nie zachęcać przypadkowych klientów.

                            Witam
                            Dziękujemy za opinię. Jeśli chodzi o pierwsze pomieszczenie to nie będziemy przepraszać tylko się poprawimy Zdrówko

                            Comment

                            • Czomo
                              Member
                              • 08-2008
                              • 31

                              #89
                              Wczoraj późnym wieczorem chcieliśmy z kolegą Westomem nawiedzić :lol: PUB co prawda była już godzina 23 ale wiemy że do 1szej zawsze można wpaść... wczoraj niestety pocałowaliśmy klamkę. Jaki był powód wczorajszego zamknięcia??? (wiem że grzeczne dzieci w moim wieku idą spać... ale na dobre piwko zawsze jest pora)
                              "Choć na piwko na przeciwko, tam jest mały bar, wypijemy tam piwko sam na sam"

                              Comment

                              • tossowski
                                Piwomaniak
                                • 04-2008
                                • 54

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czomo Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wczoraj późnym wieczorem chcieliśmy z kolegą Westomem nawiedzić :lol: PUB co prawda była już godzina 23 ale wiemy że do 1szej zawsze można wpaść... wczoraj niestety pocałowaliśmy klamkę. Jaki był powód wczorajszego zamknięcia??? (wiem że grzeczne dzieci w moim wieku idą spać... ale na dobre piwko zawsze jest pora)
                                Najmocniej przepraszamy trwały drobne remonty związane z zakazem palenia! Wymiana wentylacji i montaż drzwi przeciągnęły się do dziś

                                knajpa już funkcjonuje normalnie zapraszamy

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎