Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, pl. Bernardyński 2/2, Old School Pub Piwomania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tossowski Wyświetlenie odpowiedzi
    Najmocniej przepraszamy trwały drobne remonty związane z zakazem palenia! Wymiana wentylacji i montaż drzwi przeciągnęły się do dziś

    knajpa już funkcjonuje normalnie zapraszamy
    To znaczy o co chodzi z tym remontem - wymiana wentylacji PO wprowadzeniu zakazu? Zadymiona była? A drzwi? Chyba, że wprowadziliście kącik palacza - nie pogniewałabym się, nie tylko ja
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • M-kwadrat
      Senior
      • 07-2004
      • 304

      #92
      Wywiad jaki zrobiłem w barze w czasie długiego weekendu wskazywał na to, że duża sala miała zostać przerobiona na sale dla palących - w myśl przepisów zamkniętą od baru drzwiami oddzielającymi ją od strefy niepalącej w której musi mieścić się bar a do której tutaj włączone zostają tez pozostałe sale. Pewnie do tego też ta rozbudowa wentylacji. Fajnie - będzie nadal gdzie z fajeczką usiąść bo wyjście na 1,5 godziny przed lokal jakoś mało mi się uśmiechało zwłaszcza w kontekście zimowej aury.
      Pozdrawiam, Maciek

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
        ...w myśl przepisów zamkniętą od baru drzwiami oddzielającymi ją od strefy niepalącej w której musi mieścić się bar...
        Czyli prysły moje mrzonki o dotlenieniu Proletaryatu. Tam pewnie też postawią drzwi między barem a główną salą i dalej będzie wędzarnia
        Przepraszam za OT.

        Comment

        • Gehern77
          Member
          • 09-2008
          • 72

          #94
          Byłem ze znajomymi niedawno w Oldschoolu i miałem nadzieję, że w końcu napijemy się dobrego piwa (jak to wcześniej bywało) i (jako, że było już po 15.11.2010) nie przesiąkniemy dymem z papierochów.
          Niestety mimo, że założono drzwi oddzielające sale dla palaczy od tej dla niepalących to drzwi te były cały czas otwarte i dym bez przeszkód rozprzestrzeniał się po całym pubie.

          Rozumiem, że właściciele Oldschoola nastawiają się na klientów-palaczy, ale to może spowodować po pierwsze odpływ tych którzy nie palą i chcą oddychać bez wciągania w nozdrza dymu, a po drugie (jak ktoś będzie upierdliwy) może skutkować mandatem od odpowiednich służb...

          Comment

          • dzidek1960
            Senior
            • 01-2003
            • 1548

            #95
            Prawdopodobnie tu wylądujemy po giełdzie w sobotę. Czy można prosić o info co obecnie jest lane z kija?
            "Ma jednak kraj polski napój warzony
            z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
            piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
            do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
            mieszkańców, lecz i cudzoziemców
            wybornym smakiem"
            Jan Długosz, Historie Piwne
            Moja strona www w początkowym okresie budowy

            Comment

            • Sentinel
              Junior
              • 12-2008
              • 23

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gehern77 Wyświetlenie odpowiedzi
              Rozumiem, że właściciele Oldschoola nastawiają się na klientów-palaczy, ale to może spowodować po pierwsze odpływ tych którzy nie palą i chcą oddychać bez wciągania w nozdrza dymu, a po drugie (jak ktoś będzie upierdliwy) może skutkować mandatem od odpowiednich służb...
              Byłem kilka razy i niestety, ale ten dym to jest problem. Rodzina nie ma nic przeciwko temu, abym sobie pifko na mieście wypił, ale jak wracam cały przesiąknięty dymem to się zawsze nasłucham. Poza tym wszystkie ciuchy do prania...to gorsze nic kac

              Comment

              • snorre
                Senior
                • 02-2006
                • 655

                #97
                Oj, niedobrze to wygląda - chciałem zaciągnąc tam kolegów z okazji 40 urodzin jednego z nich, ale w tej sytuacji jakoś mnie to zniechęca... Czy właściciele mogą się ustosunkowac do tych informacji? Jakie środki podjęli żeby rzeczywiście umożliwic niepalącym przebywanie w środowisku przyjaznym dla zdrowia?
                Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                Comment

                • Sentinel
                  Junior
                  • 12-2008
                  • 23

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika snorre Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czy właściciele mogą się ustosunkowac do tych informacji? Jakie środki podjęli żeby rzeczywiście umożliwic niepalącym przebywanie w środowisku przyjaznym dla zdrowia?

                  "Niestety mimo, że założono drzwi oddzielające sale dla palaczy od tej dla niepalących to drzwi te były cały czas otwarte i dym bez przeszkód rozprzestrzeniał się po całym pubie. "

                  drzwi, którą są cały czas otwarte nie załatwiają tematu, ale z tego co zauważyłem to właściciele są palący więc w tym lokalu palacze zawsze będą mieli lepiej, ale może się mylę?

                  Comment

                  • damiano70
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 306

                    #99
                    Nie wiem dlaczego ale palacze sa wszędzie traktowani lepiej
                    Tato nie pij - zostaw dla syna

                    Comment

                    • mythbuster2010r
                      Junior
                      • 08-2010
                      • 13

                      swieta swieta i po swietach.

                      Witam,
                      Czy juz otwarte po okresie swiatecznym?
                      Jesli tak to co jest dostepne z kija?

                      Comment

                      • tossowski
                        Piwomaniak
                        • 04-2008
                        • 54

                        Knajpa rusza 29.12.2010r co będzie z kranu napiszę jak dotrę do knajpy i sprawdzę
                        Pozdrawiam

                        Comment

                        • unkel
                          Senior
                          • 08-2008
                          • 244

                          Takie pytanie mam. Jak wygląda szansa na znalezienie wolnego miejsca w piątek o 20? Ewentualnie jak wygląda sprawa rezerwacji?

                          Comment

                          • snorre
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 655

                            A czy właściciele w końcu mogliby się ustosunkowac do pytania odnośnie [U]porządznego[U]odseparowania palących od niepalących? Bo przyznam, że ostatnio z uwagi na brak info nie poszedłem do Old School Pubu - stwierdziłem, że lepiej nie pakowac się w niewiadome miejsce i poszedłem gdzie indziej.
                            Last edited by snorre; 19-01-2011, 23:49.
                            Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                            Comment

                            • kony
                              breweriarz
                              • 08-2005
                              • 1701

                              Niestety, w ostatnią sobotę nie odnotowałem nawet tych iluzorycznie działających drzwi pomiędzy barem a salą główną. Odnotowałem za to, że każdy kto chce pali bez krępacji tam gdzie chce i nikt nie protestuje.

                              Comment

                              • k_k_s
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 193

                                Przestańcie smęcić. Jeśli tak jest to widocznie większości to nie przeszkadza. Na policje jeszcze się zgłoście.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎