Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Koźlak Bock Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Totus
    Senior
    • 11-2007
    • 326

    #46
    A w moim osiedlowym sklepiku ten wątpliwej klasy napitek sprzedawany jest w iście burżujskiej cenie 5,50 za butelkę... Jak już chcieli się bawić w pozycjonowanie cenowe to mogli by sprowadzić protoplastę tego piwa ;-)
    Zapraszam do Browaru Sielanka.

    Comment

    • jarekvip
      Junior
      • 03-2009
      • 20

      #47
      A mój koźlak jest łudząco podobny do opisywanego z tym że ma papierową etykietę z dopiskiem classic. Poza tym w składzie ma słód karmelowy a nie jakieś "syntetyki" Chyba jakaś nowsza wersja...nawiasem mówiąc bardzo udana
      beer beer beer

      Comment

      • granat862
        Senior
        • 12-2004
        • 945

        #48
        A mój koźlak jest łudząco podobny do opisywanego z tym że ma papierową etykietę z dopiskiem classic.
        Prawdopodobnie piłeś to piwo
        Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

        Comment

        • jarekvip
          Junior
          • 03-2009
          • 20

          #49
          Dokładnie:] dzieki za sprostowanie
          beer beer beer

          Comment

          • k_k_s
            Senior
            • 02-2005
            • 193

            #50
            W tym momencie piję to piwo 7 lat po terminie przydatności, przechowane starannie w piwnicy .

            W sumie jestem zadowolony ze smaku, jest wspomniana przez poprzedników słodowość i karmel ale jest to bardzo pozytywnie aksamitne, bez żadnych drażniących czy irytujących nut. Zapach natomiast bardzo intensywny, myślę że mocno się przez ten czas wyostrzył. Dobrze było sobie to piwo odłożyć 8 lat temu . Niech żyje browar Kielce .
            Last edited by k_k_s; 11-05-2014, 18:49.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎