Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Mastne Brackie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Papuz
    Junior
    • 02-2007
    • 8

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    Jakaś plaga ostatnio, ludzie, czytajcie swoje posty przed zamieszczeniem...
    Czytanie nie zawsze pomoże, bo nie zawsze człowiek zna się na wszystkim, a na forum jest wielu ludzi, tak jak Ty doświadczonych i tak jak ja dużo mniej obeznanych w temacie. Jeśli Ci to pomoże to chodziło mi o jednoczesną produkcję.

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Papuz Wyświetlenie odpowiedzi
      Jeśli Ci to pomoże to chodziło mi o jednoczesną produkcję.
      A koledze chodziło o to, że piszesz z błędami ortograficznymi. Waży się na wadze.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • dryx
        † 1966-2017 Piwosz w Raju
        • 04-2002
        • 1735

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
        a wiemy juz konkretny termin sprzedawania w butelkach w Cieszynie ?
        W Cieszynie i okolicy piwo w sprzedaży od 29 czerwca w sklepach Społem

        Comment

        • agaslayer
          Senior
          • 06-2009
          • 219

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
          W Cieszynie i okolicy piwo w sprzedaży od 29 czerwca w sklepach Społem
          dzieki bardzo za info
          Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

          nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
          http://beer.agaslayer.cz

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
            Mastnego w beczce nie ma za wiele i trafi na dedykowane imprezy i do kilku knajp (Cieszyn, Żywiec).
            Przydałaby się lista tych knajp.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10836

              #66
              Po raz kolejny tworzy się pseudo ekskluzywne piwo. Lekka otoczka tajemnicy, dużo szumu na browar.biz a jak przychodzi moment, gdy trzyma się to piwo w dłoni przychodzi duże rozczarowanie. Wypisz wymaluj Koźlak Bracki BIS
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Po raz kolejny tworzy się pseudo ekskluzywne piwo. Lekka otoczka tajemnicy, dużo szumu na browar.biz a jak przychodzi moment, gdy trzyma się to piwo w dłoni przychodzi duże rozczarowanie. Wypisz wymaluj Koźlak Bracki BIS
                Już trzymałeś Mastne w dłoni?

                A zrobienie odpowiedniego szumu przed wypuszczeniem jest zaletą, a nie wadą.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10836

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                  Już trzymałeś Mastne w dłoni?

                  A zrobienie odpowiedniego szumu przed wypuszczeniem jest zaletą, a nie wadą.
                  Wystarczy poinformować, nic ponad to! Pisanie jakie to piwo jest "och i ach" jest śmieszne i nie na miejscu, tym bardziej gdy się wie kto za tym stoi.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Żywiec
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 1571

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wystarczy poinformować, nic ponad to! Pisanie jakie to piwo jest "och i ach" jest śmieszne i nie na miejscu, tym bardziej gdy się wie kto za tym stoi.
                    Wywołałeś mnie do tablicy więc odpowiadam.

                    Informację zamieściłem z własnej nie przymuszonej woli a nie na zlecenie GŻ. Jeżeli pojawia sie nowe piwo to forum jest najbrdziej odpowiednim miejscem, żeby o tym napisać. Ponadto gdy nowy produkt jest warzony specjalnie na piękny jubileusz 1200- lecia miasta, w którym od 164 lat swoje piwa w tradycyjny sposób produkuje klimatyczny browar to jest kolejny powód, żeby to komunikować. Istotnym jest również fakt, że to pierwsze piwo z GŻ warzone metodą górnej fermentacji i w nowym jak na nasze realia stylu.

                    Może powinieneś swoją energię i czas poświęcić krytyce tych producentów, którzy zupełnie nic nie robią dla poprawy kolorytu polskiej piwnej sceny a nie tylko opluwać GŻ. W świecie po którym dużo podróżujesz jest więcej przykładów na podobne działania wielkich grup piwowarskich. Choćby to co zrobił Carlsberg na terenie browaru Jacobsena w Kopenhadze (browar restauracyjny z bardzo interesującym asortymentem piw).

                    No chyba, że masz taka misję...???

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10836

                      #70
                      Okoliczności powstania tego piwa prawdę mówiąc mnie nie interesują.

                      Mogę ciebie zapewnić, że mam taki sam stosunek do GŻ jak do KP, Carlsberga, Royal Unibrew czy Van Pura.
                      I jeszcze jedno, doskonale zdaję sobie sprawę, że nikt ciebie nie przymuszał aby zamieścił tego reklamowego newsa. Ale przyznasz, że to piwo będziesz sprzedawał w swoim lokalu i zależy tobie na dobrym wyniku sprzedaży.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Żywiec
                        Senior
                        • 12-2001
                        • 1571

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Okoliczności powstania tego piwa prawdę mówiąc mnie nie interesują.

                        Mogę ciebie zapewnić, że mam taki sam stosunek do GŻ jak do KP, Carlsberga, Royal Unibrew czy Van Pura.
                        I jeszcze jedno, doskonale zdaję sobie sprawę, że nikt ciebie nie przymuszał aby zamieścił tego reklamowego newsa. Ale przyznasz, że to piwo będziesz sprzedawał w swoim lokalu i zależy tobie na dobrym wyniku sprzedaży.
                        Wybacz ale nigdy forum nie traktowałem jako miejsca gdzie mógłbym reklamować produkty, które sprzedaję w PŻ. Tylko i wyłącznie jako idealne miejsce do dzielenia się istotnymi informacjami.

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pisanie jakie to piwo jest "och i ach" jest śmieszne i nie na miejscu,

                          Mnie to piwo smakowało, nawet bardzo. To już nie można oceniać piw na browar.biz?

                          Abernacka, nie bądź sztywniak i zmanierowany
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10836

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                            Mnie to piwo smakowało, nawet bardzo. To już nie można oceniać piw na browar.biz?

                            Abernacka, nie bądź sztywniak i zmanierowany
                            Drogi kolego, całkowicie inny mam stosunek do recenzji pisanych przez piwoszy a inny pisany ręką marketingowca.
                            Taki jestem na co dzień, przeokrutny smutas ze mnie.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Drogi kolego, całkowicie inny mam stosunek do recenzji pisanych przez piwoszy a inny pisany ręką marketingowca.
                              Taki jestem na co dzień, przeokrutny smutas ze mnie.
                              Nie widziałem jeszcze żadnych recenzji.

                              Szkoda życia, uśmiechnij się. Świat jest piękny
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                #75
                                Kochani, nieco obiektywizmu. Jeśli w innym temacie obśmiewacie i wyszydzacie strategię promowania nowego piwa poprzez pakowanie go do cukierków, to pozwólcie wyrazić absmak jaki ktoś mógł poczuć czytając tutaj zamieszczone efekty strategii promowania Mastnego.
                                Tylko tyle... i aż tyle

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎