Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kormoran, Rześkie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzemek
    Senior
    • 12-2010
    • 450

    #91
    Kiedyś wyczuwałem w tym piwie nuty chlebowe,właśnie rześkie. A teraz znowu jest bylejakie,po raz kolejny. Nuty mydlane w zapachu,w smaku zupełnie bez polotu. Podobne do Mnicha z Grybowa. Tragedia,miałem nadzieję,że zmienili choć trochę recepturę ale wcale nie jest lepiej. Warka do 13.01.2014.

    Comment

    • Dewasto
      Member
      • 01-2014
      • 65

      #92
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ładny złoty, zwyczajny. [3.5]
      Piana: Gruba, ale mało trwała. Żadnych pozostałości na szklance. [3]
      Zapach: Średni. Taki karton. Nie ma chmielowego aromatu. [3]
      Smak: Goryczka jest, ale nic więcej. Nic Szczególnego. Byłbym skłonny nawet powiedzieć, że jest bez smaku. [2]
      Wysycenie: Nasycenie spore. [3.5]
      Opakowanie: Całkiem ładne. Eleganckie ryciny i design. [4]
      Uwagi: Może trafiła mi się taka partia, ale moim zdaniem to piwo nie ma za dużo do zaoferowania.

      Moja ocena: [2.7]
      https://www.facebook.com/browarstarowiejski

      Comment

      • Obywatel1978
        Senior
        • 09-2007
        • 281

        #93
        W końcu kilka obiektywnych recenzji tego piwa. Zgadzam się w 100% - Rześkie to mało ciekawy napitek - w dodatku, jak to u Kormorana, w mocno zawyżonej cenie i w bezzwrotnym szkle. Na chwilę obecną nie widzę argumentów przemawiających za zakupem choćby jednej butelki Rześkiego.

        A przy okazji, kiedy w końcu wejdą w życie nowe przepisy ws. opakowań zwrotnych?

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #94
          Zdecydowanie najsłabszy lager ze stajni Kormorana spośród tych, które piłem. Piwo w sumie poprawne, ale tylko poprawne, a od tego browaru można oczekiwać więcej, zwłaszcza przy tych cenach, które ustala. Kupiłem kilka sztuk na wyprzedaży (2,59) bo data bliska. W normalnej cenie tylko bym się zirytował, że WTF?
          Ale do rzeczy. Głównie poprawna słodowość, która niebezpiecznie ociera się o słodkawość. Goryczki mało, za mało. A w tej co jest ciężko doszukać się tak przeze mnie lubianych charakterystycznych dla kormoranowych lagerów orzechowo-żołędziowych nutek. Brak w tym piwie jakichś niemiłych akcentów, wyraźnych wad nie stwierdziłem. Ale jak zachwyca, kiedy nie zachwyca?! Poprawne ale do bólu przeciętne, nijakie takie. To co kupiłem wypije (ja nie wypiję?!). Ale z pewnością nie wrócę do tego trunku. Świeże o niebo lepsze, a to Rześkie to taka tam poprawna lura...
          Last edited by chechaouen; 12-04-2014, 20:53.

          Comment

          • kali2000
            Member
            • 06-2014
            • 30

            #95
            Dziś kupiłem Rześkie z Browaru w Sierpcu czyżby Kormoran zrezygnował z marki?

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kali2000 Wyświetlenie odpowiedzi
              Dziś kupiłem Rześkie z Browaru w Sierpcu czyżby Kormoran zrezygnował z marki?
              Kupiłeś to, Rześkie z Kormorana to całkiem inne piwo.
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • kali2000
                Member
                • 06-2014
                • 30

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                Kupiłeś to, Rześkie z Kormorana to całkiem inne piwo.
                Napisałem w miarę czytelnie Rześkie z browaru w Sierpcu zrobiłem zdjęcie ale za duże

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  #98
                  Jesteś pewien, że z Sierpca to piwo? 2 na kodzie?
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    #99
                    Na kapslu i etykiecie jest browar Sierpc, kod jednak okocimski, więc kali2000 nie siej zamętu.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎