Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tanzania, Kilimanjaro Premium Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Tanzania, Kilimanjaro Premium Lager

    Normalne piwo naprawdę przywiezione z Tanzanii,nie żaden owocowo-piwny napitek produkowany nie wiadomo gdzie.
    Butelka typu Europa,alkohol 4,5%.
    Piana śladowa i nietrwała,barwa słomkowa ze złocistym poblaskiem.
    W smaku łagodne,praktycznie bez goryczki.Nieco wodniste,jakby rozcieńczone.
    Wyczuwalna bardzo delikatna kwaskowatość o cytrusowym charakterze/jakby pomarańcza?/zmieszana z minimalną słodyczą.
    W składzie piwa jest min skrobia kukurydziana.
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    Jasnozłocista barwa. Pełna klarowność.
    Piana zaszumiała i w zasadzie tyle się da o niej napisać. Bo nie zdążyłem się przyjrzeć - jak się odwróciłem na chwilę to już jej nie było. Została jeno szumowinka na powierzchni.
    Zapach mało wyrazisty. Lekko słodowy, trochę popcornowy, bo zmieszany z kukurydzianym.
    Delikatne w smaku. Praktycznie pozbawione goryczki. Baza słodowa też nie postarała się zaistnieć. Jeśli coś zostaje na finiszu to tylko kukurydza, co chwalebnym raczej nie jest, choć producent szczerze przyznaje się w składzie do skrobi kukurydzianej.
    Dość dobrze nagazowane, co w sumie domyślnie i kontekstowo czyni go orzeźwiającym napojem dla plażowych leniwców.
    Butelka 0,5l opakowana w sympatyczną etykietę z Kilimandżaro w tle i głową żyrafy. Pięć narysowanych gwiazdek raczej na podpuchę albo w ramach myślenia życzeniowego. No chyba, że to skala 1-20... Kapsel dedykowany. Brak ekstraktu, poza tym info o składzie i ostrzeżenie przed sprzedażą nieletnim. Kod kreskowy wskazuje na produkcję w Kenii.
    Alkohol 4,5% Browar w portfolio Wielkiego Brata z samego południa Czarnego Lądu - SABMillera. Grzecznościowy link do zdjęcia: http://thetallandtheshortofit.files....1/10/killi.jpg

    Przywiezione przez koleżankę z podróży po Afryce. W żaden sposób nie czuję się rozczarowany, bowiem i oczekiwań wielkich nie miałem. Jako piwo trudno mi jednak obiektywnie ocenić je na więcej niż 4,5 w skali 1-10. Jako napój chłodzący na pewno zasługuje na więcej.
    Podziękowania dla Gosi
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Pojawiła się goryczka. Poza tym nadal nic specjalnego.
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎