Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zagorka, Stolichno Bock Beer/Stolichno Temno

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavi77
    Senior
    • 01-2009
    • 156

    #16
    Tego zacnego koźlaka udało zakupić małym sklepiku, w mało turystycznej części Warny. Nie jest tak źle, jak już na niego trafiłem, to widziałem go również w innych miejscach np. w Złotych Piaskach(po mocno zawyżonych cenach). Jeśli chodzi o pilsy to szczególnie polecam Boljarkę Swjetło z beczki, mocno się wyróżnia na tle pozostałej miernoty.

    Comment

    • REBELLION
      Junior
      • 03-2008
      • 21

      #17
      Dzięki za odpowiedź.
      Mam nadzeije że dorwę te bronki w Sozopolu pomimo, że to rejon Bourgas i do Warny jest trochę km. Ale jestem dobrej myśli.
      Pozdrawiam

      Comment

      • kruger_nr1
        Senior
        • 11-2005
        • 801

        #18
        W Sozopolu też może się trafić, tylko cena może być dość wysoka, ale na pewno jest w Burgas w markecie Picadili.
        Kolekcja puszek piwnych:
        http://puszkikrugera.web-album.org/

        Comment

        • REBELLION
          Junior
          • 03-2008
          • 21

          #19
          Niebawem sie przekonamy hehe

          Comment

          • REBELLION
            Junior
            • 03-2008
            • 21

            #20
            Witam
            Jestem juz po urlopie i powiem, że niestety nie udało mi sie w sklepach upolować niczego innego oprócz Zagorek, Szumensko etc. Jedyna pozytywna niespodzainka to chińskiej knajpie w Sozopolu ( ta z wiatrakiem przy starej plaży ) jest serwowane piwo Luc's pochodzace z pierwszego bułgarsiego mikrobrowaru w Tryavnie, jest to spólka belgijsko -bułgarska. W ofercie były 3 gatunki ( blond (svetlo), bursztyn (kehlibar) i ciemne(tumno) )
            ale dostpne tylko svetlo. Piwko niepasteryzwoane niefiltrowane lane z beczki bradzo dobre cena pk 3 leva za 0,3 litrowy pokalek.

            Comment

            • volodos
              Senior
              • 09-2008
              • 717

              #21
              Piwo zdegustowane podczas pobytu w Bułgarii. Dostępne z kija za 2,25 leva/0,5l w firmowym goblecie w knajpie "Scorpio" w centrum Pazardżiku. Bardzo sympatyczny koźlak - szczególnie, że Bułgaria to raczej nie piwne Eldorado. Butelkowego nie widziałem w żadnym sklepie w tym jakże smutnym mieście.

              Comment

              • Gringo
                Senior
                • 07-2007
                • 2151

                #22
                Minęło kilka lat i z dostępnością tego koźlaka w sklepach jest już dobrze.
                Dostępne w większych marketach jak i w większości małych sklepów z alkoholem, czy to na wybrzeżu czy też wgłąb kraju.
                Bardzo przyzwoity rogacz. Chyba najlepsze piwo jakie piłem z tego kraju. Taka elita jak u nas Żywiec Porter
                Poniżej nowe opakowanie o pojemności 400 ml. Równie fajnie wyglądają pozostałe piwa z tej serii Pale Bock - również dobry i Amber Pils - tu już słabo.
                Attached Files

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎