Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Clock, Slash

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    Clock, Slash

    Co prawda na etykiecie napisano adres Clocka na Školni w Potštejn ale tam instalacji już nie ma, a produkcja odbywa się w nowym zakładzie firmy, tj. Fenetra 1,5 km dalej. Jak tu ktoś sensownie wyjaśni
    zawiłości nazewnictwa nowego browaru to poprawię temat.

    Czeski pilsner / lager, 12* zacieranie potrójna dekokcja. chmielenie Saaz i Most . Niepasteryzowany, niefitrowany.

    Pity na miejscu przy browarze z beczki i w domu z butelki. Intensywnie chmielony, pełnia smaku, fantastyczny aromat chmielowy (z beczki zdawał się intensywniejszy), kolor złocisty klarowny, dobre wysycenie. Wszystko na miejscu. Udane piwo, chce się sięgać po kolejne.
    Attached Files
    Last edited by ART; 26-07-2022, 06:01.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • darekd
    Senior
    • 02-2003
    • 12211

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Co prawda na etykiecie napisano adres Clocka na Školni w Potštejn ale tam instalacji już nie ma, a produkcja odbywa się w nowym zakładzie firmy, tj. Fenetra 1,5 km dalej. Jak tu ktoś sensownie wyjaśni
    zawiłości nazewnictwa nowego browaru to poprawię temat.
    Most to ciekawy chmiel.

    Myślę, że teraz (kiedy jest jeden browar) powinna być nazwa Clock, czyli po staremu, bo nazwa firmy i marki zostanie. Fenetra w tym wypadku powinna być traktowana jako marka. Czyli ewentualnie powinno być tak: Clock [Fenetra]. Myślę zatem, że nie powinno się poprawiać tematu.

    Dlatego zmieniłbym temat tej Fenetry : https://www.browar.biz/forum/piwo/pi...clock-pavillon

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎