Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oettinger, Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23809

    #16
    To nie Tobie zwrócono uwagę, Ty masz dyspensę z wiadomych względów. Proszę nie komentować zwracania uwagi na stosowanie poprawnej polszczyzny, wystarczy dostosować się i pisać poprawnie
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • tomolek
      Hophead
      • 05-2006
      • 1752

      #17
      No jakoś mam dzisiaj pecha do piwa... Kiepściutki pilsik, gryzący, metaliczny i coś podejrzanie mi zajechał kukurydzą (u Nimeca do chyba niemożliwe?) Do tego nasycony jak jak nasze koncerniaki. Jednorazowy eksperyment, lidlowy Perlenbacher znacznie lepszy...
      www.ohbeautifulbeer.com

      www.mateuszdrozdowski.pl

      „Kwaśny Edi herbu Koreb

      Comment

      • Mario_Lopez
        Senior
        • 08-2009
        • 991

        #18
        Dostępny w Żabkach po 1,99. Jest w ofercie razem z bratem pszenicznym, który to kosztuje chyba 2,39 o ile dobrze pamiętam.

        Lekki pils, nie wyróżniający się niczym, dla wielu podły, ale i tak o lata świetlne lepszy od naszych rodzimych produkcji z dużych fabryk.
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6141

          #19
          Nie no wypić się da

          Oczywiście to zwykłe piwo o klasycznym, fabrycznym smaku niemieckiego lekkiego pilsa.
          Nie oczekujmy emocji smakowych. W zwykłych "okolicznościach" to proste piwo będzie dobre.
          Nie ma co liczyć na trwałą pianę /bo zaraz znika/ ale jest zbożowy, słodkawy smak co pozwala go normalnie wypić.

          Kto się zgadza na takie "warunki" to takie piwo otrzymuje za małe pieniądze

          Graficznie raczej bez zmian.
          Attached Files

          Comment

          • Neptune
            Senior
            • 09-2013
            • 184

            #20
            Poprawny pilsik. Tylko poprawny. Niska goryczka, w zapachu także chmielu jak na lekarstwo.
            Za tę cenę (2,09) warto jednak potraktować to piwo jako substytut koncerniaka, gdyż jakościowo jest tu znacznie lepiej.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎