Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Natoliński Szlachecki, Imbir

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kentaki
    Senior
    • 10-2002
    • 452

    Browar Natoliński Szlachecki, Imbir

    Kolejny ciemniaczek od Maidenowca
    Piwo super pachnie imbirem, piana jest sztywna i trwała. Kolor ciemny stoutowy, z rubinowymi przebłyskami. Odpowiednio nagazowany, nie szczypie, no chyba, że od imbiru, którego jest sporo. W smaku spodziewałem się czegoś mocniejszego i bardziej goryczkowego, a tu miłe zaskoczenie, piwo jest lekkie, wchodzi gładko, delikatnie rozpływa się w ustach pozostawiając miłe imbirowe akcenty. Osobiście nie jestem fanem imbiru ale to piwko super sprawdza się do gaszenia pragnienia, zwłaszcza podczas niedzielnego warzenia . Kolejna mocna 5, zaczynam wpadać w kompleksy
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    #2
    Przy tym piwie z kolei osobiście uważam, że poprzednia warka była lepsza. Bardziej do stylu piwa imbirowego jednak pasuje mi rubinowy kolor i mniejszy dodatek ciemnych słodów. W tym sezonie zamierzamy z tym poeksperymentować, szczególnie, że moje ulubione imbirowe w BrowArmii zastąpione jakimiś karmazynowymi popłuczynami. A samego imbiru to chyba z 200g było
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎