Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delvish
    Senior
    • 11-2004
    • 3508

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    Sulimar
    Cornelius Premium Lager Beer
    alk. 5,4%, ekstr, 12.8%
    (niefiltrowane)
    Było już zgłaszane co najmniej dwukrotnie.
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    • keto
      Senior
      • 07-2009
      • 388

      Chyba Art ma dużo roboty z plebiscytem na piwo roku 2009, bo piw z Piotrkowa i Konstancina nie ma nadal w DP .
      Pozdrawiam
      Artur

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4999

        Sulimar, Baltic Porter

        Byc może w związku z urodzinami mam trochę słabszy wzrok, ale nie mogę znaleźć w/w piwa w browarze Sulimar.
        Ekstr. 22 Blg.
        Alk. 8,1% obj.

        P.S.
        Kliknąłem wpis z Dziennika i nie sprawdzałem czy ktoś wcześniej to zgłaszał.
        Last edited by Latarnik; 18-02-2010, 02:11.
        5410 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
          Bierhalle Katowice - Koźlak. Kupowane w restauracji Bierhalle we Wrocławiu.
          Parametrów nie znam.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
          Proszę o dodanie piwa: Grodzka 15, Bock, ekstrakt brzeczki 16, 6%, alk 6,5%. Dostępne lane i wersji butelkowej.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
          Głubczyce, Stern Strong
          alk. - 7,2%, ekstrakt - nie podano
          Zakupione w Żabce
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
          Zastanawiam się czy Dock Beer mozna nazwać nowym piwem czy tylko nową szatą Dock Light.Producent RU.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chitos Wyświetlenie odpowiedzi
          Tyskie, Wojak Super Mocne
          eks. 18%, alk. 9%
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
          W tej chwili Core Beer warzone jest w Witnicy (a w spisie ani w dzienniczku go nie widzę)
          Parametry: 11,7 % ekstr. wag., alk. 4,9% obj. (czyli takie jak z Głubczyc).
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rugby Wyświetlenie odpowiedzi
          Zgłaszane wcześniej ale beż zdjęć piwka z Sulimaru
          Ale Ale (5.8% alk., 13 Blg),
          Baltic Porter (8.1% alk., 22 Blg),
          Premium Lager Beer (5.4% alk., 12.8 Blg).
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
          Sulimar, Cornelius Honig Weizen

          Alkohol 5%.
          Ekstrakt 12,5 blg.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cannabee776i99 Wyświetlenie odpowiedzi
          Sulimar, Cornelius Greener Bio-Up

          eks: 14
          alk: 6
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
          To piwo ma 6% alkoholu i 14,1 ekstraktu.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
          Sulimar, Hornburg, alk. 3,5% , ekstrakt nie znany, puszka 440ml
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika panbibi Wyświetlenie odpowiedzi
          Romper Premium , puszka 0,5l alk. 3,5% obj, Brewer Polska Połczyn Zdrój sp. z o.o.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sexbeer Wyświetlenie odpowiedzi
          Jako, że już istnieją w postaci fizycznej (a Mocne nawet w butelkach), proszę o dodanie:

          Lekki - ekst. 10,5%, alk. 4%
          Mocny - ekst. 14,1%, alk. 6,2%
          Żytnie - ekst. 12,4%, alk. 5,3%
          ok, chyba wszystko poza OkoViMem uzupełnione Przeprasza się za obsuwę, wolałem nie interferować nowych zgłoszeń z plebiscytem.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Ale coś tam się interferowało
            Posypały się statystyki w DP, może przypadkowo.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              Że co?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Że Twoje zmiany się nałożyły i zamieszały w DP i mi nie wyświetla statystyk: ile, za ile, etc..

                Comment

                • peejama
                  Junior
                  • 02-2010
                  • 2

                  brak wojaka

                  Jak w temacie

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2770

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peejama Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak w temacie
                    Którego Wojaka?

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      A nie mówiłem, żeby wprowadzić obligatoryjny zaliczenie testu, by móc coś napisać na forum. Który to już raz? Komuś chce się jeszcze tłumaczyć, gdzie szukać (w tym przypadku) Wojaka?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23807

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        Że Twoje zmiany się nałożyły i zamieszały w DP i mi nie wyświetla statystyk: ile, za ile, etc..
                        A, co prawda nie związane z wprowadzaniem piw, ale poprawione.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Mam pytanie co do 2 piw zauważonych w Lidl, Argus zwykły i Argus Strong. Kto to teraz robi? Widzę, że i Głubczyce, Strzelec, Łomża, na piwach jest tylko informacja że robione dla Lidl. O ile na innych lidlowskich piwach jest info, ze robione w Niemczech, czy przez Royal Unibrew ?(Deep) to na Argusach nic...czy ma ktoś jakieś sugestie? Kod zaczyna się od 2
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • kruger_nr1
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 801

                            obecnie nic nie wskazuje na to by gdzieś w Polsce były te Argusy robione, na obu jest opis, że w niemczech...
                            Kolekcja puszek piwnych:
                            http://puszkikrugera.web-album.org/

                            Comment

                            • Bombadil13
                              • 05-2005
                              • 2479

                              Bardzo proszę o dodanie do listy piw RUBINA z browaru Niechanowo.

                              Jednocześnie zgłaszam chęć oddania głosu na owo piwo jako piwo roku 2010. Czy to możliwe?
                              Poszukuję

                              Comment

                              • Pankracy
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2770

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Bardzo proszę o dodanie do listy piw RUBINA z browaru Niechanowo.

                                Jednocześnie zgłaszam chęć oddania głosu na owo piwo jako piwo roku 2010. Czy to możliwe?
                                Rubina reaktywowali ?!
                                A Gnieźnieńskie i Pelikana też?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎