Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Holy-Grail
    Senior
    • 06-2010
    • 320

    Zakładam, że w takim razie Okocim Pszeniczne jest Carlsberg, Semper Ardens Weisse'rem

    Comment

    • Holy-Grail
      Senior
      • 06-2010
      • 320

      Wystarczyło zapodać linka do wątku (http://www.browar.biz/forum/showthre...erg+pszeniczny) do jasnej Anielki, a nie spodziewać się, że nowicjusz (który i tak jest na tyle bystry, by skorzystać z wyszukiwarki, ale wklepywał Okocim + pszeniczne, a nie carlsberg + pszeniczne, więc bystry wcale nie był!) zapozna się ze wszystkimi postami!

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        A mówiłem tyle razy, żeby rejestracja była uzależniona od rozwiązania krótkiego testu z wiedzy piwnej, w którym jednym z pytań byłoby to o polskości Okocimia Pszenicznego
        Może ktoś (mi się nie chce) pociągnie ten wątek i wymyśli resztę pytań (kilka się szybko nasunie) i będziemy mieli wreszcie spokój z nadgorliwością nowicjuszy. Taki test wielkokrotnego wyboru z możliwością wielokrotnego "głosowania", aż do uzyskania samych dobrych, w liczbie około 10.
        Last edited by Pendragon; 10-06-2010, 00:34.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Zapoznanie się ze wszystkimi postami na forum powinno być obligatoryjne podczas rejestracji.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            A mówiłem tyle razy, żeby rejestracja była uzależniona od rozwiązania krótkiego testu z wiedzy piwnej, w którym jednym z pytań byłoby to o polskości Okocimia Pszenicznego
            Może ktoś (mi się nie chce) pociągnie ten wątek i wymyśli resztę pytań (kilka się szybko nasunie) i będziemy mieli wreszcie spokój z nadgorliwością nowicjuszy. Taki test wielkokrotnego wyboru z możliwością wielokrotnego "głosowania", aż do uzyskania samych dobrych, w liczbie około 10.
            Działanie wymaga robienia a nie gadania Jeśli sam rozbrajająco szczerze piszesz że Ci się nie chce to innym też się nie zechce.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Holy-Grail
              Senior
              • 06-2010
              • 320

              Zróbta se elitarne forum, na którym wcześniej czy później powalczycie między sobą, którzy z Was winni pozostać!

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                To prawda, dlatego długo milczałem, aż mnie znowu dziś to bodło
                A może mi się zechce?
                A teraz już dobranoc...

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Holy-Grail Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zróbta se elitarne forum, na którym wcześniej czy później powalczycie między sobą, którzy z Was winni pozostać!


                  Holy - przecztaj sobe cały ten temat, ile razy był ten Okocim zgłaszany, to zrozumiesz problem i wynikającą z niego irytację. Przy okazji zauważysz inne takie... upierdliwości

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    1. Czy Okocim Pszeniczny jest polskim piwem?
                    2. Czy Żywiec Porter warzony jest w Żywcu?
                    3. Czy piwo mętne znaczy zepsute?
                    4. Czy goryczka pachnie?
                    5. Czy gatunek i marka to to samo?
                    6. Czy masz alergię na wyszukiwarki?
                    7. Czy masz alergię na polskie znaki?
                    8. Czy masz alergię na merytoryczną krytykę?

                    I może jeszcze dwa:

                    9. Czy koncerny to zawsze złoooo i dlaczego tak?
                    10. Czy wierzysz w białe portery?
                    Last edited by żąleną; 10-06-2010, 00:59.

                    Comment

                    • Holy-Grail
                      Senior
                      • 06-2010
                      • 320

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Holy - przecztaj sobe cały ten temat, ile razy był ten Okocim zgłaszany, to zrozumiesz problem i wynikającą z niego irytację. Przy okazji zauważysz inne takie... upierdliwości
                      Szanowni Userzy Starsi Stażem, jak napisałem w powitaniu (a zakładam, że oczywiście śledzicie wszystkie posty ) jestem zwykłym konsumentem piwa próbującym wyrwać się spod jarzma koncernów. Swoją przygodę z tym forum zacząłem próbując założyć Dziennik Piwny, a zamieszczone przeze mnie posty były tego konsekwencją.

                      Rozumiem, że Szanownych USS irytują systematyczne przepychanki z nadgorliwymi młodymi. Wyjściem jest zlikwidowanie możliwości rejestracji (lub jej ograniczenie nie 10-ma, a co najmniej 100-ma pytaniami ze znajomości tematyki plus jedno dobijająco-pogrążające) lub przymykanie oczu na nasze nadgorliwe postępowania.

                      Musicie zrozumieć, że nikt z nowo przybyłych nie jest wstanie prześledzić nawet części postów z tylko choćby tego ponaddwutysięcznego tematu, nie wspominając o tym, że na każdym temacie napotkałbym podobną propozycję.

                      Jestem otwarty na Waszą merytoryczną krytykę i spodziewam się, że jeszcze nie raz Was zirytuję, co zapijemy kufelkie ulubionego.

                      Proponuję moderowi ten i kilka poprzednich postów wyrzucić w należne im miejsce.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Między rozłączeniem się z internetem a zaśnięciem pomyślałem troszkę nad wyżej (u mnie niżej) poruszonym problemem. Przemyślenia są takie...
                        Nie należy uzależniać rejestracji, tylko możliwość wpisu (niech nowicjusz czyta - jak najbardziej). I to może też tylko w niektórych działach, jak właśnie ten "nowe piwa", oraz korzystanie z artomatu. Teraz tylko przemyśleć sprawę, które działy/tematy objąć większym rygorem oraz ustalić pytania. Pozostaje kwestia, czy jest to w ogóle do wykonania - taka segregacja możliwości wpisu w jednym dziale a w innym pod warunkiem zdania testu? Pytań moich zdaniem powinno być min. 5, max. 10.
                        Pierwsze dwie propozycje Żą są identyczne z moimi, kolejne trzy bardzo podobne. Tylko ja bym to widział w formie testu jednokrotnego (a nie jak w nocy napisałem wielokrotnego) wyboru z 3 propozycjami odpowiedzi.
                        Last edited by Pendragon; 10-06-2010, 08:22.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          No to teraz pozbieraj swoje propozycje do kupy w nowym wątku i sio mi z tego tematu
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            A może dałoby się ustawić skrypt, żeby każdemu, kto w tym wątku napisze o Okocimiu Pszenicznym, w momencie wysyłania postu pojawiał się komunikat:

                            Zawartość twojego dysku zostanie za 5 sekund wyczyszczona. Kliknij "Anuluj post", aby przerwać ten proces.

                            Comment

                            • maciej15c
                              Junior
                              • 02-2008
                              • 17

                              brak piwa

                              Browar Namysłów Piwo Zamkowe - export, premium lager beer 5,7%
                              Browar Namysłow Piwo zamkowe - jasne pełne 5,6%
                              Browar Namysłow Złoty Denar Chmielowy - Premium Golden Beer 5,6%

                              Kupione 10-06-2010 w Warszawie w sklepie specjalistycznym z piwem na ul.Rudnickiego

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maciej15c Wyświetlenie odpowiedzi
                                Browar Namysłów Piwo Zamkowe - export, premium lager beer 5,7%
                                Browar Namysłow Piwo zamkowe - jasne pełne 5,6%
                                Browar Namysłow Złoty Denar Chmielowy - Premium Golden Beer 5,6%

                                Kupione 10-06-2010 w Warszawie w sklepie specjalistycznym z piwem na ul.Rudnickiego
                                Ten sam zestaw, tyle że 26.05, kupowałem w tym samym sklepie
                                Też czekam na dodanie tych i nie tylko tych piw.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎