Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomekot
    Junior
    • 06-2011
    • 16

    Śliwka w piwie z browaru Kormoran była wczoraj dostępna w blaszaku na Rudnickiego w Warszawie. Kupiłem lecz jeszcze nie próbowałem
    Współczesny Nomada - miejsce wypadowe Warszawa

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Potwierdzam obecność koźlaka. Polkowice w Intermarche cena 2,19zł :-)
      Foto wieczorem albowiem dziś będę spożywać
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • a1410
        Senior
        • 08-2003
        • 613

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika stefanum Wyświetlenie odpowiedzi
        Przaśne to piwo warzone dla Zofmar Łódź
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy
        and the "Gumowy młotek" goes...
        a nagroda "dziura w mózgu" goes to...Pankracy
        Czy kolega nie załapał, że to piwo zostało uwarzone na zlecenie Zofmaru, więc i ta szlachetna nagroda nagroda należy się właśnie Zofmarowi?!

        Ale na marginesie można by się tutaj zastanowić, czy browary powinny warzyć piwa dla obcych odbiorców, którzy wymyślają sobie jakieś obciachowe nazwy dla tych piw. Bo jeżeli na ten przykład jakiś pub o nazwie Obsraniec, czy inny Obszczymurek zechce zlecić i tak właśnie nazwać swoje okazjonalne piwo, to co ma zrobić browar współpracujący na co dzień z takim odbiorcą?

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          Trzy Korony, Pils
          A 4,5%, E nieznany przez nikogo w browarze

          Comment

          • tfur
            Senior
            • 05-2006
            • 1303

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
            Czekam na następne nowości, np. piwo "Siermiężne", "Paździerzowe", czy po prostu... "Proste"
            gdyby już pojawiło się piwo 'proste', otworzyłaby się droga do zapożyczania nazw prostych win, a to mogłoby wytyczyć zupełnie nowe tendencje na rynku. właściwie dlaczego nie ma jeszcze piwa o nazwie 'arizona'? a 'byk' już jakiś był? no bo piwo marki piwo jest w każdym tesco...
            veni, emi, bibi

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
              Trzy Korony, Pils
              A 4,5%, E nieznany przez nikogo w browarze
              Docent zdobył info od piwowara:

              Parametry Blg piw: pils - 11,6°, pszenica - 11,8°, ciemne 12,5°.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • fuliano
                Senior
                • 07-2010
                • 1825

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Docent zdobył info od piwowara:
                To może by ktoś już browar i piwo do dziennika wprowadził

                Comment

                • wrednyhawran
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1784

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekot Wyświetlenie odpowiedzi
                  Śliwka w piwie z browaru Kormoran była wczoraj dostępna w blaszaku na Rudnickiego w Warszawie. Kupiłem lecz jeszcze nie próbowałem
                  Kurde, zrobiliby jakąś dobrą pszenicę, a nie za smakowe się biorą, drugi Magnus cholera...
                  Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                  Małe Piwko Blog
                  Małe Piwko Blog na facebooku
                  Domowy Browar Demon

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                    To może by ktoś już browar i piwo do dziennika wprowadził
                    Chcesz i masz. na razie tylko Pils, bo nie znam alkoholu w Pszenicznym. Może ktoś by podał?

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Dodałem ostatnio zgłoszone piwa. Pszeniczne z Puław także. Listy nie będzie, bo mi się nie chce.
                      Last edited by Pendragon; 16-08-2011, 20:04.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        Browar wprowadziłem chwilę przed Twym tekstem, więc Pendi dawaj

                        No to się spóźniłem
                        Last edited by ART; 16-08-2011, 20:19.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • pioterb4
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 4322

                          Brakuje piwa "ale" z bydgoskiej Warzelni Piwa. Jesli można to prosiłbym o dodanie do bazy bo naszła mnie ochota na ocenę.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            A było zgłaszane?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              Kiedyś gdzieś tam o nim pisałem ale oficjalnie chyba nie zgłaszałem Nie znam parametrów, to przyznaję bez bicia.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Ale w jakim to jest stylu? Angielskim, belgijskim...? Jasne, ciemne? ALE nie jedno ma imię,

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎