Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    Hah, dokłądnie o to samo zapytałem barmana kiedy oznajmił mi, że w ofercie jest tajemnicze "ale". Otóż piwowar chciał stworzyć jakas własną interpretację "angielskiego ejla" tylko lepiej wysyconą, "bo te wygazowane angole to by nie szły". I ten cel został osiągnięty, gazu tam jest że ho ho. W smaku i zapachu wyraźna nuta bananonwa znana z weizena, poza nią nic więcej nie udało mi sie wyniuchać, zupełny brak goryczki. Kolor jasno miodowy, taki jak na fotce Wrednegohawrana z postu 2837 z tego wątku. Przyporządkowanie tego piwa do konkretnego stylu w zgodzie z BJCP (mild, brown, bitter ale)jest niewykonalne, to jest dzika hybryda.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      A może to też było piwo z zewnątrz?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        Wiedziałem, ze ta sugestia padnie Tą ewentualność akurat wykluczam, to piwo mogło powstać tylko tam. No i piwowar zachwala jako jedyne "ale" z polskiego browaru restauracyjnego.

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
          No i piwowar zachwala jako jedyne "ale" z polskiego browaru restauracyjnego.
          I niezbyt słusznie. Niech zajrzy do Płocka

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
            I niezbyt słusznie. Niech zajrzy do Płocka
            No ja tylko powtórzyłem co usłyszałem, teorii tej bronić nie zamierzam Haust z Zielonej Góry chyba też jakąś górną fermentację warzył jeśli nadal nie warzy.

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
              No i piwowar zachwala jako jedyne "ale" z polskiego browaru restauracyjnego.
              Ta, bo altbier z Bierhalle to pewnie lager jest.
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                Wiedziałem, ze ta sugestia padnie Tą ewentualność akurat wykluczam, to piwo mogło powstać tylko tam. No i piwowar zachwala jako jedyne "ale" z polskiego browaru restauracyjnego.
                Pioterb4 chyba źle zastosowałeś cudzysłów. Zamiast ale powinien obejmować piwowar

                Comment

                • tomolek
                  Hophead
                  • 05-2006
                  • 1752

                  Żubr ciemnozłty, 15% wag. 6,9% alk.
                  www.ohbeautifulbeer.com

                  www.mateuszdrozdowski.pl

                  „Kwaśny Edi herbu Koreb

                  Comment

                  • crocco
                    Senior
                    • 12-2010
                    • 590

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Żubr ciemnozłty, 15% wag. 6,9% alk.
                    Gdzie to widziałeś? Piłeś?

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Tomolek - zgłaszamy piwa, które już są na rynku. O ile kojarzę, to ten Żubr premierę ma mieć we wrześniu?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        Pioterb4 chyba źle zastosowałeś cudzysłów. Zamiast ale powinien obejmować piwowar
                        Hehe, może jedno i drugie

                        Comment

                        • tomolek
                          Hophead
                          • 05-2006
                          • 1752

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crocco Wyświetlenie odpowiedzi
                          Gdzie to widziałeś? Piłeś?
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tomolek - zgłaszamy piwa, które już są na rynku. O ile kojarzę, to ten Żubr premierę ma mieć we wrześniu?
                          Szczęśliwie jeszcze nie piłem, chłodzi się w lodówce, muszę się zebrać w sobie do tego desperackiego kroku ;p

                          Piwo już jest na rynku.
                          www.ohbeautifulbeer.com

                          www.mateuszdrozdowski.pl

                          „Kwaśny Edi herbu Koreb

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Piwo już jest na rynku.
                            A to co innego...

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Już prawie go do dodałem, gdy nagle zwątpiłem - a ten Żubr to chociaż z Dojlid?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • tomolek
                                Hophead
                                • 05-2006
                                • 1752

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Już prawie go do dodałem, gdy nagle zwątpiłem - a ten Żubr to chociaż z Dojlid?
                                Ależ Ci ludzie w dzisiejszych czasach nieufni...
                                :]
                                Wybaczcie fotkę z telefonu.
                                Attached Files
                                www.ohbeautifulbeer.com

                                www.mateuszdrozdowski.pl

                                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎