Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Przykro mi, ciężko mi odpowiadać na wszystkie z 20-100 pytań dziennie które wpadają do mnie wszelkimi możliwymi kanałami. Po to żeby mnie nieco odciążyć, Pendragon zajmuje się dodawaniem nowych piw.
    Tyle, że Ty mi odpowiedziałeś, ale na odczepnego bez żadnych konkretów, czyli miałeś czas, ale Ci się nie chciało

    Ale nie chowam urazy, apeluję jedynie o odrobinę konsekwencji.
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Przy najbliższej aktualizacji dodam tego Corneliusa Pszenicznego.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
        Tyle, że Ty mi odpowiedziałeś, ale na odczepnego bez żadnych konkretów, czyli miałeś czas, ale Ci się nie chciało

        Ale nie chowam urazy, apeluję jedynie o odrobinę konsekwencji.
        Spoko, przywykłem, generalnie nic nie robię i nic mi się nie chce, a jak już robię to robię na odczepnego
        Last edited by ART; 02-04-2012, 21:39.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Spoko, przywykłem, generalnie nic nie robię i nic mi się nie chce, a jak już robię to robię na odczepnego
          Trudno, my też przywykliśmy :P
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • tomolek
            Hophead
            • 05-2006
            • 1752

            Nadchodzi Tyskie Klasyczne (czy jakoś tak). Ma być na wzór piw czeskich, mniej ekstraktu, mniej gazu...
            taaaa...
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            • crocco
              Senior
              • 12-2010
              • 590

              O Boziu,następne "kultowe "piwo powstaje

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Nie tyle o nowym piwie co o konieczności zmiany nazwy. Przed chwilą podczas dodawania do DP olśniło mnie, że tam figuruje Ciechan Wyborny oraz Ciechan Wyborny Niepasteryzowany, a brakuje Ciechana Wybornego Nieutrwalonego. Spokojnie nie dodam go Do tej pory wybierałem tego Niepasteryzowanego, ale widzę, że chyba właściwszy byłby ten "czysty".

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  3 Ciechany, 1 wątek
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • wasyll
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 1823

                    Pendragonie Najmilszy, czy czytałeś moją propozycję z wątku o piwach pasteryzowanych/niepasteryzowanych? Dla przypomnienia wklejam poniżej.

                    Jeśli już mowa o piwach w DP, to chcę wtrącić swoje trzy grosze.

                    Czy nie lepiej żeby w tymże dzienniku zamiast zamieszczać dwa piwa, które nie różnią się od siebie niczym innym, jak tylko nazwą (np. Cornelius pszeniczny i Cornelius weizen bier), zamieścić je, jako jedną pozycję? Na przykłąd w postaci:

                    Cornelius pszeniczny/Cornelius weizen bier.

                    Sokół już wcześniej to zauważył i ja się do tego skłaniam (choć mówię o nieco czym innym), że to w efekcie powoduje problemy z głosowaniem na Piwo Roku. Sama nazwa i inna etykieta to chyba za mało żeby tak kombinować.


                    Jak widzę z Twojej ostatniej wypowiedzi taka sytuacja ma też miejsce z Cichanem (Nieutrwalony).
                    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Czytałem i ta sytuacja uświadomiła mi jak wiele macie racji.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czytałem i ta sytuacja uświadomiła mi jak wiele macie racji.
                        Zatem liczymy na rozpatrzenie naszych próśb
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zatem liczymy na rozpatrzenie naszych próśb
                          A to już nie do mnie...
                          Co najwyżej mogę w przyszłości nie dodać kolejnego piwa z podobnego powodu.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • lukk-mkm
                            Junior
                            • 06-2011
                            • 21

                            Viva Hel

                            Browar Gościszewo - Viva Hel. Piwo pszeniczne, niepasteryzowane.

                            Comment

                            • lukk-mkm
                              Junior
                              • 06-2011
                              • 21

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukk-mkm Wyświetlenie odpowiedzi
                              Browar Gościszewo - Viva Hel. Piwo pszeniczne, niepasteryzowane.
                              Nieaktualne - oferma ze mnie

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                Zapowiadane nowości z Chrząstawy Małej (tekst z sieci z dnia 13.04.2012):

                                Jutro dwie oficjalne premiery w browarze Widawa. Widawa jasne pełne, 11,6 plato, 4,5 % Alk. (nazwane z przekąsem "Premium Lager"), oraz "Czarny Kur" - piwo czarne, 12,5 plato, 5% Alk.
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎