Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2769

    Tesco ma rozmach zlecając produkcję coraz bardziej wyszukanego asortymentu.
    Sulimar trzepie dla nich już nie tylko klasyczne lagery, ale i górną fermentację w stylach belgijskich. Ciekawe do czego doprowadzi ta nowa polityka z marką Rebel. Może Van Pur też się przyłączy do wyścigu?
    Last edited by Pankracy; 28-03-2014, 19:33.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
      Podbijam, bo wciąż nie zostało dodane.
      Połczyn-Zdrój ze ? więc mam wątpliwości.
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        Takie luźne pytanie, bo chyba lepiej pisać o tym tu jak gdzieś indziej:]


        Jest sens zgłaszać jako nowe (w zasadzie stare) piwo Zagłoba Okocimski, bo piłem je wczoraj tylko tym razem nie z Okocimia lecz wedle kodu na puszcze (L11...) był to Szczecin - Bosman?

        Nie wiem czy to piwo jest warte użytej czcionki do napisania tego postu, ale może z kronikarskiego .......

        Albo z obecnym okocimskim wątku mogę dodać że "opisuję" piwo ze Szczecina
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Ah, miałem okazję skosztować nowych, wspaniałych wypustów od naszych rzemieślników

          Oto one:
          Woda z ogórków kiszonych, czyli Funky Breet z Browaru Artezan (5,5% alk., 13,0 blg)
          oraz
          Słodki, przechmielony, wygazowany ulep pozbawiony jakiejkolwiek piany, czyli Double Chocolate Milk Stout (18 blg) z Browaru Gościszewo.

          Panowie szacun
          Konkurencja dla czosnkowego z Kormorana i Eskulapa z Ursy?
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
            Konkurencja dla czosnkowego z Kormorana i Eskulapa z Ursy?
            To prawda, bije ich w cuglach!
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • yoda79
              Senior
              • 01-2013
              • 861

              Aż tak źle?

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4312

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi

                B: Osjann
                N: Bursztynowe
                E: 12,5
                A: 5,4 %
                Styl: ?

                B: Osjann
                N: Weizenbock
                E: 18
                A: 7,1 %
                Styl: Weizenbock
                Te dwa też są od wczoraj dostępne?

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Tak.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    Mamy chyba nowe klony piw o jakże wdzięcznych nazwach: niedźwiodek, świstok, kozicka, giewońciak, itd.

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
                      powiem nieco wymijająco - z pewnego, dobrze poinformowanego źródła.
                      Dlaczego więc tylko prawdopodobnie Zamkowy w Cieszynie?
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dlaczego więc tylko prawdopodobnie Zamkowy w Cieszynie?
                        Barmanka była przekonana, że warzą to piwo w Żywcu, ale nie sprawiała na mnie wrażenia zbyt kompetentnej (jak się jej spytałem o ekstrakt, odpowiedziała mi, że... Citra). Udało mi się dorwać karteczkę dla barmanów, gdzie to piwo jest opisane, ale też nic z niego nie wynika. Nawet to, że chmielone jest przy użyciu Citry - bo jest wymieniona tylko jako przykład chmielu amerykańskiego. Probowałem się też czegoś dowiedzieć na profilu FB Grupy Żywiec, ale... Skasowano mi post (!), na maila nie odpisują. Znajoma pracownica stamtąd nic nie wie. Jutro będę do nich dzwonił.

                        Comment

                        • Samoglow
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 606

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mamy chyba nowe klony piw o jakże wdzięcznych nazwach: niedźwiodek, świstok, kozicka, giewońciak, itd.
                          Śmierdzi Witnicą na kilometr...

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jest, tylko bez nazwy Alebrowar.
                            Co to, nikt nie poprawił?
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • Mastermind1
                              Senior
                              • 02-2013
                              • 248

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                              Barmanka była przekonana, że warzą to piwo w Żywcu, ale nie sprawiała na mnie wrażenia zbyt kompetentnej (jak się jej spytałem o ekstrakt, odpowiedziała mi, że... Citra).
                              A jężeli do warzenia piwa rzeczywiście użyto chmielu Citra w ekstrakcie, nie w granulacie, czy szyszkach.

                              Comment

                              • Brodzislaw
                                Senior
                                • 09-2013
                                • 1020

                                Browary Krajan uwarzyły polską wersję IPA a teraz zapowiadają piwo w stylu ale.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎