Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyoorka
    Senior
    • 03-2007
    • 338

    Ok, rozumiem, tylko trochę za wcześnie

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Do wszystkich upominających się o Grodzisk Wlkp. to ja czekam na ruch Art'a.
      Z Kamionką jest podobnie.
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
        ...Z Kamionką jest podobnie.
        Dobra, już wiem, dzięki beciku za prv
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          Art starego Artezana przeniósł do historycznych
          Ej ej, to jest błąd, do historycznych powinny być przenoszone browary fizycznie nieczynne. zamknięte, a nie takie które zmieniły właściciela. Bazyliszek powinien mieć ciągłość z Artezanem, a tak został potraktowany jako fizycznie zamknięty browar.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            Nie jest. Choć przyznaję, że droga do prawdy musi być trudna i wyboista.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak na tą chwilę jest wszystko. Tylko teraz pojawia się pytanie czy ponownie zgłaszać Ci piwa Bazyliszka, które były warzone wcześniej kontraktowo w Artezanie Natolin i w innych browarach, a obecnie warzone są już jakby "u siebie" w Natolinie? A jest ich około dziesięciu.
              Możesz pisać na prv, nie dodam przecież z automatu wszystkich poprzednich piw
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • fuliano
                Senior
                • 07-2010
                • 1825

                Ktoś zna ich producenta i parametry by zgłosić do dodania w DP?
                [Raduga][Waszczukowe] Wit-Amina Ch
                [Trzech Kumpli] Piece of Cake

                Comment

                • Sim666
                  Senior
                  • 01-2015
                  • 153

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                  [Trzech Kumpli] Piece of Cake
                  Session IPA
                  13,5% eks.
                  5,6% alk.
                  50 IBU

                  warzone w Trzy Korony w NS.

                  Comment

                  • Holy-Grail
                    Senior
                    • 06-2010
                    • 320

                    Mam w ręku "Czarną Wołgę" z Artezana. Na kontrze informacja: Browar Prywatny S.C. Ul. Polna 3, 05-806 Komorów". Traktować to piwo jako z Browaru Artezan (Błonie)?
                    Kod paskowy: 5904730574020
                    Data ważności: 11.07.2015
                    Last edited by Holy-Grail; 18-05-2015, 15:05.

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Holy-Grail Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mam w ręku "Czarną Wołgę" z Artezana. Na kontrze informacja: Browar Prywatny S.C. Ul. Polna 3, 05-806 Komorów". Traktować to piwo jako z Browaru Artezan (Błonie), czy to coś nowego?
                      Kod paskowy: 5904730574020
                      Data ważności: 11.07.2015
                      Artezan (Komorów)? Nie, tam siedzibę ma firma. To jest z Błonia.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Bednary, [Bednary][Piwoteka] O Rzesz Ku...

                        Rozumiem, że w ten powyższy sposób zapisywane będą kolaboracje/kooperacje browarów? A starczy miejsca jak będzie ich 3-4? Pytam, bo to włoskie piwo zostało kooperacynie uwarzone przez 4 browary. Ja zapisałem nazwę wątku w najprostszy sposób a pewnie powinienem tak: Brewfist, [Brefist][De Molen][Toccalmotto][del Ducato] M.I.L.D.

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Bednary, [Bednary][Piwoteka] O Rzesz Ku...

                          Rozumiem, że w ten powyższy sposób zapisywane będą kolaboracje/kooperacje browarów? A starczy miejsca jak będzie ich 3-4? Pytam, bo to włoskie piwo zostało kooperacynie uwarzone przez 4 browary. Ja zapisałem nazwę wątku w najprostszy sposób a pewnie powinienem tak: Brewfist, [Brefist][De Molen][Toccalmotto][del Ducato] M.I.L.D.
                          Powinieneś zapisać Toccalmatto

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Bednary, [Bednary][Piwoteka] O Rzesz Ku...

                            Rozumiem, że w ten powyższy sposób zapisywane będą kolaboracje/kooperacje browarów? A starczy miejsca jak będzie ich 3-4?
                            Czy starczy miejsca na kolejne kooperacje nie wiem, najwyżej zamkniemy browarbiza.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              Broń Cię od tego Panie Boże. W najgorszych snach tego nie chcę widzieć

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                Jak odróżnić piwa z Kamionki od piw z Czarnkowa? Czy różni je pojemność (0,3 Czarnków, 0,5 Kamionka) czy coś innego?
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎