Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Bardzo Cię przepraszam - pomyliłem browary i szukałem ich w Pracowni Piwa.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Nie wiem czy dobrze użyłem wyszukiwarki ale mam wrażenie, że brakuje sporej liczby piw ze Spirifera...
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23794

        Skonkretyzowanie tego wrażenia może ułatwić lub wręcz umożliwić sprawdzenie sprawy.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Zythum dobrze pisze. Piwa są w bazie (DP), ale wyszukiwarka ich nie... wyszukuje.
          A skoro nie znajduje Spirifera, to jest podejrzenie, że inne browary może traktować podobnie.
          Last edited by Pendragon; 07-03-2016, 10:56.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • jacekwerner
            Senior
            • 05-2004
            • 2837

            Nie ma jedynie Golden Ball, oraz piw uwarzonych w Czechach ( Vyškov ). Pozostałe są pod : Trzy Korony Puławy, Witnica, Gryf.
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Jak się nie zapomina o kwadratowych nawiasach to po nazwie raczej wyszukuje...

              Comment

              • jacekwerner
                Senior
                • 05-2004
                • 2837

                Nawet bez kwadratowych. Wyszukiwarka - spirifer, zakładka - piwa, fragment nazwy ... : spirifer - i już
                Ochotnicza Straż Piwna
                BAZA = 7446

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  A u mnie wygląda to tak:
                  Słabo to widać, ale akurat liczbę wyrzuconych wyników łatwo oszacować.
                  Wyszukiwarka w dziale "Piwo konkretnie", nie ta ogólna u góry.
                  Nie wiem czy jest dostępna dla wszystkich, czy tylko dla premiumowców?
                  Attached Files
                  Last edited by Pendragon; 07-03-2016, 11:25.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Wygląda na to, że północ kraju ma jakieś ograniczenia nałożone
                    Ja mam 19 wyników, z czeskimi wypustami włącznie.

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie ma jedynie Golden Ball, oraz piw uwarzonych w Czechach ( Vyškov ). Pozostałe są pod : Trzy Korony Puławy, Witnica, Gryf.
                      A Golden Ball było zgłaszane?
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nawet bez kwadratowych. Wyszukiwarka - spirifer, zakładka - piwa, fragment nazwy ... : spirifer - i już
                      Brać przykład z Ojca .
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        Mały update: z nawiasami kwadratowymi wychodzi 19 piw, jak u Leony, bez nawiasów wychodzi 16 piw, jak u Ojca.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          Przy obecnym wpisywaniu premier nie ma sensu prowadzić dziennika piwnego. Często piwa wprowadzane są kilka tygodni po premierze, niektórych nie ma w ogóle. Ja mam juz chyba około 15 piw których nie mogę wpisać, połowe już zgubiłem kartki z wpisami. To trzeba koniecznie zmienić.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Niech każdy ma możliwość dodawania piw do bazy.
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9733

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przy obecnym wpisywaniu premier nie ma sensu prowadzić dziennika piwnego. Często piwa wprowadzane są kilka tygodni po premierze, niektórych nie ma w ogóle. Ja mam juz chyba około 15 piw których nie mogę wpisać, połowe już zgubiłem kartki z wpisami. To trzeba koniecznie zmienić.
                              Tajes! Mądrze chłop pisze . Ja zapisuję piwa w telefonie, ale czasami zdarza mi się coś skasować... Wzrok nie ten, paluchy za grube i w ogóle... Co z Folvarkiem i Bowler Hatem?

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                Sens jest zawsze, wystarczy mocno chcieć. Wytłumaczenia sa różne:
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wzrok nie ten, paluchy za grube i w ogóle... Co z Folvarkiem i Bowler Hatem?
                                Zgłaszał ktoś ten Folvark i Bowler Hatem?

                                Które piwo zostało dodane po paru tygodniach, jeśli tylko ktoś je zgłosił?
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎