Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Fort to piwo z Łomży. Co tam wiele szukać

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
      Kupiłem w sobotę w Polo-Markecie piwa Johny's (4&#37 i Johny's Strong (6,6%), ale nie z Jabłonowa, tylko z Głubczyc.
      Dodam, że puszkowe i butelkowe wersje tych piw są już z Głubczyc.
      Last edited by robox; 14-03-2008, 18:22.

      Comment

      • remfire
        Senior
        • 03-2004
        • 1334

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Fort to piwo z Łomży. Co tam wiele szukać
        Racja. Wczoraj byłem najwyrażniej mało kontaktowy ( chociaż nawet piwa nie piłem). Sądziłem, że RU przejął produkcję marketowego piwa z Biedronki, a zapomniałem że Łomża jest teraz w rękach RU. no i wyszła gafa. Sorki za zamieszanie.
        Last edited by remfire; 14-03-2008, 21:32.

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          To jeszcze jedno piwo z Połczyna (?)
          BOREC STRONG
          alk. 7% vol./obj.
          ekstrakt b/d
          Data przydatności do spożycia: 23.06.2008

          Producent: Brewer Polska Sp. z o. o., ul. Piwna 10, 78-322 Połczyn Zdrój

          Piwo w litrowym PET-ie, zakupione w Gdańskiej Żabce
          Poszukuję

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
            To jeszcze jedno piwo z Połczyna (?)
            BOREC STRONG
            Piwo w litrowym PET-ie, zakupione w Gdańskiej Żabce
            Do dostania także w Netto.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9735

              Kiper Pilsner, 5% alk.

              Wczoraj kupiłem u Joli, a dzisiaj spożyłem piwo z Piotrkowa: KIPER Pilsner, 5% alk., blg nie podano.
              Nowa, ciekawa szata graficzna, na etykiecie napis "szlachetny smak pilsnera - nowa bawarska receptura".
              Wcześniej opisane piotrkowskie pilsnery mają inne parametry i grafikę...

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23807

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
                Dwie nowości z Lidla.
                Na obu piwkach jako producent widnieje Royal Unibrew Polska Sp.z o.o. ul.Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków - a konkretnie który to browar to zgaduj zgadula

                Argus Strong Beer
                alk.7,2 % ekstr. nie podano
                To piwko ma juz załozony temat przez kolegę Siekiera , ale trzeba zmienić nazwę browaru:
                Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)


                Drugie piwko to
                Deep National Premium
                alk. 4,0% ekstr. nie podano
                dodane

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rotmistrz Wyświetlenie odpowiedzi
                Kupiłem wczoraj w Realu Szczecin piwo Koźlak. Początkowo sądziłem, że jest z Ambera ale dokladna analiza napisów na butelce poza informacją, że wyprodukowano go dla Barlan Beverages Group Sp z o.o. ul. Mieszka II 03 - 886 Warszawa na temat producenta nic nie znalazłem. Piwo ciemne mocne zaw. alk.7,8% vol. Kilka fotek tego piwa. Czy jest to krajowy wyrób czy nie?
                niestety nie wiem gdzie jest obecnie warzone. jesli ktoś ma wiarygodne informacje proszę dać znać.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rotmistrz Wyświetlenie odpowiedzi
                Połczyn Zdrój, Romper
                Zakupiłem w Żabce piwo Romper Premium producentem tego piwa jest browar Połczyn Zdrój. Puszka kolor biały z czerwnymi wtrąceniami napisy czarno-złote. Alk.3,5% obj. ekstraktu nie podano data ważności 05.07.2008

                Połczyn Zdrój, Romper Strong
                Zakupiony w Żabce produkowany przez Połczyn Zdrój od poprzednika różni się zkolorem puchy jest czarno-czerwona ze zloto-białymi napisami. Zawartość alk6,2% objętości, ekstraktu nie podano data przydatności 30.10.2008.
                z tymi dwoma nie wiem co zrobić. Pierwotnie były dodane do Połczyna (w połowie zeszłego roku), potem się okazało że browar w Połczynie nie mógł ich wyprodukować, bo nie był jeszcze uruchomiony. Piwka zostały potem przerzucone pod Czeską Jihlavę. Teraz znowu wróciły - ale nie wiem czy są to produkty już z Połczyna. (może niech zajmą się wypromowaniem jednej dobrej marki )

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                Browar Koreb
                Przysmak Piwosza
                7,2%
                niefiltrowane, niepasteryzowane

                co do nazwy to tak naprawdę ciężko określić jak się piwo nazywa: na głównej etykiecie stoi "Koreb" i różne dziwne teksty, na krawatce "Piwo Żywe", a na banderoli "Przysmak Piwosza"; piwo widziałem w dwóch miejscach w 5-litrowych baniakach na porcelankę
                dodane jako Przysmak Piwosza

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                Kupiłem w sobotę w Polo-Markecie piwa Johny's (4%) i Johny's Strong (6,6%), ale nie z Jabłonowa, tylko z Głubczyc.
                dodane

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                Browar Amber - Grand-Imperial Porter. Alk. 8%, eks. 18,1%. Szczegóły niedługo w temacie tego piwa jak Art go utworzy. Moge zdradzić tylko że hmm... rewelacja.
                dodane chwile temu

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
                Kolejny kłopot z producentem, którym jest Royal Unibrew Polska.
                Tym razem pojawiło się piwo FORT
                alk.6% , ekstr. 12,1%
                browaru nie podano

                Wypada zauważyć, że tym razem piwo pochodzi z Warszawy, a nie z Krakowa ( wg opisu na puszce).
                jest pod Łomżą.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                Wczoraj kupiłem u Joli, a dzisiaj spożyłem piwo z Piotrkowa: KIPER Pilsner, 5% alk., blg nie podano.
                Nowa, ciekawa szata graficzna, na etykiecie napis "szlachetny smak pilsnera - nowa bawarska receptura".
                Wcześniej opisane piotrkowskie pilsnery mają inne parametry i grafikę...
                proszę oceniać pod:
                Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)


                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                To jeszcze jedno piwo z Połczyna (?)
                BOREC STRONG
                alk. 7% vol./obj.
                ekstrakt b/d
                Data przydatności do spożycia: 23.06.2008

                Producent: Brewer Polska Sp. z o. o., ul. Piwna 10, 78-322 Połczyn Zdrój

                Piwo w litrowym PET-ie, zakupione w Gdańskiej Żabce
                dodane...

                dzięki za zgłoszenia. Szkoda że niewiele ciekawostek
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  Nowości z RU.
                  Cooler Apple Beer
                  alk.4,0% ekstr. nie podano


                  Cooler Lemon Beer
                  alk.4,0% ekstr. nie podano


                  Na puszkach jest napisane "Wyprodukowano w Browarze w Koszalinie przez Royal Unibrew Polska Sp. z o.o."

                  Ten drugi nieco przypomina starego Coolera , ale skoro nazwa i zawartość alkoholu zostały poddane modyfikacji , to chyba można uznać go za całkiem nowe piwo - dla odróżnienia od praprzodka

                  Comment

                  • macas
                    Senior
                    • 02-2008
                    • 680

                    w dzienniku piwnym nie znalazłem piwa ????

                    Jest to OKOCIM PSZENICZNE Alc. 5%
                    Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                    Beniamin Franklin

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jest to OKOCIM PSZENICZNE Alc. 5%
                      aaaaaaaaaaaaaaaaaaa gdzie zostało wyprodukowane?
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • macas
                        Senior
                        • 02-2008
                        • 680

                        Napisano ,że w EU producent carlsberg Iłżecka 24 Warszawa
                        Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                        Beniamin Franklin

                        Comment

                        • Totus
                          Senior
                          • 11-2007
                          • 326

                          i sam sobie odpowiedziałeś czemu nie ma :-)
                          Zapraszam do Browaru Sielanka.

                          Comment

                          • macas
                            Senior
                            • 02-2008
                            • 680

                            Podpisją to jako OKOCIM, więc wydaje mi się, że tam powinno sie znaleźć )))
                            Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                            Beniamin Franklin

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
                              Podpisją to jako OKOCIM, więc wydaje mi się, że tam powinno sie znaleźć )))
                              Ale Okocim z Brzeska czy z Warszawy?
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • macas
                                Senior
                                • 02-2008
                                • 680

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ale Okocim z Brzeska czy z Warszawy?

                                pisałem Iłżecka 24 Warszawa
                                Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                                Beniamin Franklin

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎