Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znalazłem w Kasztelanie kawałek zwiniętego drutu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rohozecky
    PremiumUżytkownik
    • 11-2008
    • 1837

    #31
    To, że się spotyka, nie znaczy że jest to normą. Normą jest szklana butelka zwrotna.
    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

    Comment

    • kris__
      Member
      • 07-2011
      • 95

      #32
      a i często te plastiki są objęte "pfandem" znaczy okaucjowane są
      seks to nie wszystko, jest jeszcze piwsko:P

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12205

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
        N
        A że u Niemców i ich czeskojęzycznych braci są...no cóż, jak by to nazwać, żeby nikogo nie obrazić...różnica kulturowa
        Czy ten temat związany jest z Niemcami?
        NIE

        Czy tzw. "czeskojęzyczni bracia" [co to w ogóle znaczy???] mają wpływ na zawartość butelki Kasztelana?

        A że słonko grzeje mocno i gotuje się w tej główce... nikogo nie obrażasz, podobno każdy ma problemy, fobie, kompleksy, ale żeby od razu tak publicznie przerzucać drut w Kasztalenie na obce browary, to już jest jazda godna miszcza
        Last edited by darekd; 25-07-2014, 23:38.

        Comment

        • a1410
          Senior
          • 08-2003
          • 613

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy ten temat związany jest z Niemcami?
          NIE

          Czy tzw. "czeskojęzyczni bracia" [co to w ogóle znaczy???] mają wpływ na zawartość butelki Kasztelana?

          A że słonko grzeje mocno i gotuje się w tej główce... nikogo nie obrażasz, podobno każdy ma problemy, fobie, kompleksy, ale żeby od razu tak publicznie przerzucać drut w Kasztalenie na obce browary, to już jest jazda godna miszcza
          Widać, że umiejętność czytania ze zrozumieniem tego, co jest napisane, to dla niektórych sztuka nie do opanowania.
          Wiele lat temu usłyszałem, iż Czesi to Niemcy mówiący po czesku, a ja po krótkim przemyśleniu oraz porównaniu charakterów i podejścia do prawa obu narodów przyznałem rację temu twierdzeniu.
          Kilka postów wcześniej niejaki Darekd skromnie zauważył, że ani w Niemczech, ani w Czechach nie ma problemu z dodatkową "zawartością" butelek zwrotnych. Sam postawił oba narody w jednym szeregu, o innych nie wspominając. Paru kolegów temat rozwinęło, więc i ja dorzuciłem swoje pięć groszy.
          Jeżeli tak trudno zrozumieć to, co napisałem, to wyjaśnię łopatologiczniej; w butelce Kasztelana znalazł się drut, bo jakaś świnia go tam wepchnęła, sam tam się nie wcisnął. A związek tego faktu z Niemcami i Czechami jest taki, że tam ludzie oddają do skupów butelki nie tylko bez zawartości w postaci drutu, peta, czy tamponu, ale często nawet wypłukane i wynika to właśnie z różnicy w kulturze, Szanowny Kolego...
          Last edited by a1410; 26-07-2014, 09:32.

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4568

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika a1410 Wyświetlenie odpowiedzi
            ...
            Wiele lat temu usłyszałem, iż Czesi to Niemcy mówiący po czesku...
            Większej bzdury to nawet ostatnio żaden z naszych polityków nie powiedział.

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #36
              Teraz kolejne posty bedą na temat jak powyższy bo ktoś przytrollował a ktoś dał się na to wkręcić i musiał mu odpisać
              Wracając więc do tematu: jakieś wieści Krzysiek900 nt reklamacji czy raczej poprzestałeś na 2 postach i ślad po Tobie na broBizie zaginie ?
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                #37
                Nabrał kasztelana upss wody w usta.
                W sumie to wszystko jedno :]
                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎