Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary w Polsce - stan obecny i perspektywy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pankracy
    Senior
    • 10-2007
    • 2768

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
    Ale rozumiem, że póki co warzą na starym miejscu?
    Browar stoi nadal w hali należącej do firmy Taboss.

    Comment

    • kaczka116
      Senior
      • 10-2015
      • 1350

      Kolejny kontrakt przechodzi na własny sprzęt.
      Piwoteka w najbliższych miesiącach otwiera browar... Na Warmii w Nowym Mieście Lubawskim
      Last edited by kaczka116; 12-03-2021, 10:47.
      Nie mów hop zanim nie nachmielisz
      Untappd

      Comment

      • zgroza
        Senior
        • 03-2008
        • 3597

        Które, jak sama nazwa wskazuje, mieści się na ziemi lubawskiej w Prusach Górnych.
        Lotna ekspozytura browaru

        Też Was kocham.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          Podobno już od listopada nie warzą żyrardowscy Beer Bros. Byłem w tym miesiącu i zamknięte na głucho. Podobno na skutek obecnej sytuacji na rynku Szkoda jeśli padną na dobre bo o ile sam osobiście zamknałbym spokojnie ze 2-3 browary na Mazowszu to na pewno absolutnie nie dotyczyło by to Piwnych Braci
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • pebejot
            Senior
            • 01-2010
            • 1415

            Póki co jeszcze nie padło. Byłem 3 tygodnie temu i zrobiłem zakupy na wynos

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
              ... osobiście zamknałbym spokojnie ze 2-3 browary na Mazowszu to na pewno absolutnie nie dotyczyło by to Piwnych Braci
              Warka?
              Last edited by e-prezes; 14-03-2021, 05:33.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                Absolutnie nie
                Z Hubertem, właścicielem dogaduję się bez większych problemów. O koncernowej raczej nie pisałeś ale mimo że to własność Wujnekena to niech sobie będzie. Głupio by było gdyby zniknął być może największy polski browar jakby nie było. Nie strzelaj dalej. Nie chcę wymieniać tych browarów ktore miałem na myśli by nie być hejterem. Po prostu obserwuje je na tyle ile mogę i zobaczymy czy czas/sytuacja rynkowa będzie dla nich łaskawy/a bo ja na pewno nie Zasłużyły sobie u mnie na takie podejście.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Nie to to żart był Mimo, że pandemia browary nie rozpieszcza to popyt jest. I nowe browary też będą się pojawiać. Jeden już płynie z Chin. Niemniej znając Chińczyków to trochę to potrwa.

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                    Które, jak sama nazwa wskazuje, mieści się na ziemi lubawskiej w Prusach Górnych.
                    Niby zgadza się Ziemia Lubawska, ale nie jest ona częścią Górnych Prus tylko stanowi północnowschodni skraj Ziemi Chełmińskiej, Prusy Górne znajdują się na północ; Iława, Prabuty, etc,

                    Comment

                    • kaczka116
                      Senior
                      • 10-2015
                      • 1350

                      Podobno Błonie "pozbyło" się kontraktów (nie liczę Innych Beczek i WhyDuck bo to udziałowcy) także i strona ich zdechła. Ktoś coś?
                      Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                      Untappd

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Wiem, że się narażę, ale to w sumie dobrze. Błonie mogą się zająć swoją produkcją, a mając kanały dystrybucji (a mają) w detalu mogą sami regulować ile piwa wyprodukują i dostarczą. W obecnym czasie płynność finansowa jest kluczowa i może to był jeden z głównych elementów tej ew. decyzji.

                        Comment

                        • kaczka116
                          Senior
                          • 10-2015
                          • 1350

                          A jeszcze jedno pytanko. Wiecie może kto warzy w Wąsoszu, Zodiaku i Bartku jeszcze? Bo tak ucichło o nich
                          Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                          Untappd

                          Comment

                          • Prusak
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 4312

                            Zodiak pewnie warzy też swoje, więc chyba jakoś jedzie. Co do Wąsosza i Bartka, trudno wyczuć.
                            Ciekaw jestem jak z kolei sprawy się mają z Domatorem w Chorzowie, bo sprzęt widać...

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4312

                              Właśnie teraz zauważyłem wpis na fb, w Szklarskiej Porębie ruszyli z rozlewem i sprzedażą.

                              Comment

                              • Prusak
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 4312

                                I jeszcze kilka rzeczy, tak mi się na raty przypomina: wygląda na to, że w Pstrągowej mają już własne piwo.
                                Z kolei Małomice, które mają być na sprzedaż, chwalą się właśnie nową warką.
                                Ciągle też niejasna jest sprawa z Projektem Bunkier, cały czas gadają, że są na własnym, a ktoś tu sugerował, że na pewno nie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎