Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Subiektywny ranking piw pszenicznych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Totus
    Senior
    • 11-2007
    • 326

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Spróbuj i podziel się z nami swoją opinią. Jak napisał jacer, trudno się połapać z tą numeracją warek w Ciechanowie.
    Spróbowałem i opinią podzieliłem się tutaj.

    Aczkolwiek chyba zbyt mało surowo oceniłem to piwo... Dla wyjaśnienia jest to NA PEWNO PRAWIDŁOWA 3 WARKA (a nie, źle opisana 2). W każdym razie będę polował na warkę nr. 4 aby ostatecznie dookreślić mój stosunek do tego piwa :-).

    PS: ale tu momentami cicho na forum ogólnym bywa ;-)
    Zapraszam do Browaru Sielanka.

    Comment

    • Totus
      Senior
      • 11-2007
      • 326

      #62
      Temat ankiety umarł śmiercią naturalną? Czy też zostanie jednak reaktywowany?
      Zapraszam do Browaru Sielanka.

      Comment

      • bono_boniecki
        Senior
        • 10-2007
        • 177

        #63
        idea jest niewątpliwie piękna.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #64
          coś postaram się sprokurować - będzie od ogółu do szczegółu. może jeszcze dzisiaj.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #65
            odsłona pierwsza: gatunek piwa pszenicznego

            Głosowanie na stronie głównej do odwołania, wyniki na bieżąco tu:

            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Totus
              Senior
              • 11-2007
              • 326

              #66
              Nie wiem czy nie nie jest już za późno ale może warto by zrobić odpowiedź: "Nie piję piwa pszenicznego". Chodź nie wiem czy odpowiedź inne nie zawiera już tego :P
              Zapraszam do Browaru Sielanka.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #67
                FCJP: Choć

                W sumie mozna dodać, założyłem że wypowiedzą się osoby które mają styczność z piwem pszenicznym.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Kamień
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 361

                  #68
                  To jest niezły pomysł, sam jestem ciekaw jak wiele osób gustuje w piwach pszenicznych a jak wielu tego typu napitki nie podchodzą. Polskie browary nareszcie zaczęły myśleć o piwach pszenicznych, ciekawe jaki odsetek piwoszy jest zainteresowany takimi produktami?

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kamień Wyświetlenie odpowiedzi
                    To jest niezły pomysł, sam jestem ciekaw jak wiele osób gustuje w piwach pszenicznych a jak wielu tego typu napitki nie podchodzą. Polskie browary nareszcie zaczęły myśleć o piwach pszenicznych, ciekawe jaki odsetek piwoszy jest zainteresowany takimi produktami?
                    No na browar.biz się tego na pewno nie dowiesz, bo jesteśmy wysoce niereprezentatywną próbką.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kamień Wyświetlenie odpowiedzi
                      Polskie browary nareszcie zaczęły myśleć o piwach pszenicznych, ciekawe jaki odsetek piwoszy jest zainteresowany takimi produktami?
                      Obawiam się, że znaczny odsetek polskich piwoszy nie jest zainteresowana żadnymi piwami w cenie wyższej niż 2zł , a trudno byłoby wypuścić w takiej cenie pijalną pszenicę i nie skończyć jak Regina z Giżycka... Chociaż Jabłonowo może spróbować!
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
                        Obawiam się, że znaczny odsetek polskich piwoszy nie jest zainteresowana żadnymi piwami w cenie wyższej niż 2zł , a trudno byłoby wypuścić w takiej cenie pijalną pszenicę i nie skończyć jak Regina z Giżycka... Chociaż Jabłonowo może spróbować!
                        Seta mylisz się. Jeśli już, to ten próg należy ustawić na 3 zł. Weź sobie zobacz w jakiej cenie są najlepiej sprzedające się w Polsce piwa. Dla ułatwienia, są to: Tyskie, Żubr, i bodajże Lech. Tego 3. miejsca 100% pewien nie jestem.
                        Last edited by kopyr; 27-02-2008, 21:56. Powód: interpunkcja
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Kamień
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 361

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                          No na browar.biz się tego na pewno nie dowiesz, bo jesteśmy wysoce niereprezentatywną próbką.
                          Ach, oczywiście chodziło mi, może nie tyle o znawców i smakoszy, lecz o ludzi mających pojęcie czym jest piwo pszeniczne. Na pewno nie chodziło mi o ludzi, dla których głównym kryterium przy zakupie jest ilość procentów, którym żadne piwo nie będzie smakować jeśli nie znają jego etykiety z telewizyjnych reklam, którzy przegryzają piwo solonymi paluszkami, czipsami i czymkolwiek by zabić jego smak... Choć jeśli popijają "żuberki", "leszki" i inne "dembowe" to tu akurat im się nie dziwię...

                          Comment

                          • piowen
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 207

                            #73
                            Według mojego gustu zdecydowanie na pierwszym miejscu Franziskaner, smak jest pełny, idealnie zharmonizowany, powiedziałbym, że to piwo jest dopracowane w każdym detalu. Potem Paulaner i Cornelius, które zawsze pijam z przyjemnością.
                            Natomiast kompletną porażką była degustacja Erdingera, który wydawał mi się mocno rozwodniony. Przekonałem się, dlaczego piszą, że jest na lekkkich drożdżach. Po mojemu są to baaardzo lekkie drożdże. I jeszcze ta cena... brrr, omijać z daleka!
                            "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                            Comment

                            • Samael
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 153

                              #74
                              Od najlepszego w dół:

                              1. Paulaner Hefe Weissbier - ostatnio miałem okazje pic lane z kega - mniam
                              2. Franziskaner Hefe Weissbier
                              3. Cornelius Weizen Bier
                              4. Obołon Bile
                              5. Erdinger Weissbier
                              6. Ciechan Pszeniczne
                              7. Erdinger Dunkel

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #75
                                to może poproszę aktywistów o zestaw piwek dostępnych na naszym rynku z kategorii jasny Hefe-Weissbier. Trzeba zmienić echosondę
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎