Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze "Tanie Piwa"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    Zamkowe z Namysłowa. W knajpie 3,50 (z beczki), w sklepie pewnie z 2 zł (nie wiem, jeszcze nigdy nie piłem go w wersji butelkowej). Nie jest to napój wybitny, jest co najwyżej niezły, ale w swojej kategorii cenowej nie ma sobie równych. Można wypić kilka z rzędu bez skrzywienia, a wszelkie koncernówki bije na głowę.

    Comment

    • n-man
      Junior
      • 03-2013
      • 17

      wypiłem ponad 20 różnych piw i moim zdaniem najlepsze piwo do 3zł to Lubuskie Jasne z browaru Witnica, w Piotr i Paweł 2.69zł

      Comment

      • bob1969
        Senior
        • 02-2008
        • 170

        Skocz do najbliższej Biedronki po Fasberga Gold (w zielonej butelce, 1,99 zł). Wyrób Browaru Łomża.

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Przypuszczam, że owy Fasberg w butelce występuje tylko lokalnie, bo u mnie w Rzeszowie takiego brak
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • javiki
            Member
            • 03-2013
            • 83

            W tesco zakupiłem FAXE w puszce za 2,5zł za 0,5l-całkiem przyjemne.

            Comment

            • legart
              Senior
              • 06-2012
              • 914

              Wernersgruner Pils Legende - pucha 0,5 l. kosztuje 2,49 pln w Winotece w Zebrze przy trasie Łazienkowskiej (przy metro Politechnika)

              Comment

              • bob1969
                Senior
                • 02-2008
                • 170

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
                Wernersgruner Pils Legende - pucha 0,5 l. kosztuje 2,49 pln w Winotece w Zebrze przy trasie Łazienkowskiej (przy metro Politechnika)
                Koleś jest przecież z Białegostoku ...

                Comment

                • n-man
                  Junior
                  • 03-2013
                  • 17

                  jakby kogoś to interesowało to piwko: Żywe od Amber jest w Piotr i Paweł za 3zł

                  Comment

                  • zasada
                    Senior
                    • 05-2007
                    • 193

                    W Żabce pojawił się Brok Export w 0,6 plastikowej butelce za 2,49
                    Dawno nie miałem okazji, a wczoraj się skusiłem i bez rewelacji ale bardzo miłe, miękkie, słodowe.
                    Każde zwierzę koi dotyk
                    Blaszony

                    Comment

                    • Cockroach
                      Junior
                      • 04-2013
                      • 2

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika javiki Wyświetlenie odpowiedzi
                      Polecam Ok -ale on jest drogi-ponad 3zł -był cały czas exportowany do Stanów-i smakuje piwem.
                      Caly czas jest eksportowany do USA (ostatnio widzialem cala polke polskich piw 3 w cenie 5$, Lech, OK, Warka i chyba Zamkowe), a w Polsce nigdy go na oczy nie widzialem (Poznan), no ale moze nie patrzylem tam gdzie trzeba. Z piw po 3 zl smakowalo mi Trybunal Trojslodowy

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cockroach Wyświetlenie odpowiedzi
                        Caly czas jest eksportowany do USA (ostatnio widzialem cala polke polskich piw 3 w cenie 5$, Lech, OK, Warka i chyba Zamkowe), a w Polsce nigdy go na oczy nie widzialem (Poznan),
                        Chodzi o to piwo? Jeśli tak, to widziałem je w Polsce wielokrotnie, nawet na wsiach w Delikatesach Centrum.
                        Attached Files

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          Na Pdkarpaciu w w ubiegłym roku było Lidlach (w puszcze po 2,49zł) i w sieci NASZ SKLEP (puszka i butelka ok 3zł)

                          można polecić to piwo jak do wyboru mamy same koncerniaki
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • ksy
                            Kur Domowy
                            • 07-2011
                            • 280

                            Okocim O.K. w hurtowniach z piwem(niespecjalistycznych) bez problemu idzie dostać. Na półce bez "promocjów" żadnych 2,80pln mi wychodzi. Spokojnie możecie namawiać na sprowadzenie go sklepiki osiedlowe.
                            --------------------
                            --------------------
                            "Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty. "

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              Ostatnio piłem Specjała jasnego za 1,99zł w Tesco.
                              Idzie to wypić i nawet jest goryczka w tle.
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • Pinto
                                Junior
                                • 02-2008
                                • 19

                                Najlepsze tanie piwa, które pije się bez ryzyka, bo zawsze trzymają ten sam poziom, to zagraniczne Perlenbacher i Maternus. Jak znajdę u siebie Kozackie, to spróbuję, bo wiele osób poleca

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika numfil Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jedyne tanie piwo które da się wypić (według mnie) to Książ puszka -browar dolnośląski .
                                Cena 1,98 zł
                                Piłem go tylko dwa razy - pierwszy i ostatni. Jedna puszka spowodowała po godzinie oznaki otępienia i skacowania
                                Last edited by Pinto; 29-07-2013, 15:35.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎