Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Petycja w sprawie Zwierzyńca - podpisz się! Czekamy na Ciebie do końca kwietnia!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    #46
    Garść statystyki (ale to już ostatni raz, nie te moce przerobowe...):
    Parę minut temu było 1019 podpisów. Czołówka:
    1. Mazowieckie - 191
    2. Śląskie - 145
    3. Lubelskie - 141
    4. Łódzkie - 87
    5. Małopolskie - 80
    6. Dolnośląskie - 71
    7. Wielkopolskie - 52.
    Najmniej świętokrzyskie i lubuskie - po 11.
    Ponadto 29 podpisów nierozszyfrowanych terytorialnie, 13 niepełnych (bez miejscowości) i 9 spoza Polski.

    Comment

    • adam998
      Junior
      • 04-2003
      • 14

      #47
      Dorzucam głos z Podlasia. Może właśnie tym cenniejszy skoro tak mało nas z tego rejonu.

      Comment

      • skakacz
        Member
        • 02-2007
        • 64

        #48
        Mam nadzieję, że ten tysiąc to dopiero początek
        W moim sklepie osiedlowym jest lubelska eksportowa Perła, czasem po nią sięgam, ale teraz aż do wyjaśnienia sprawy Zwierzyńca - prewencyjny bojkot Perły!!!

        Comment

        • Paco
          Senior
          • 12-2007
          • 265

          #49
          Podpisana w zeszłym tygodniu

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
          .
          Ponadto 29 podpisów nierozszyfrowanych terytorialnie
          Być może mowa tu o miejscowości Jasionno k. Elbląga WARMIŃSKO- MAZURSKIE
          Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
          zbieram ELBING
          wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
            Garść statystyki (ale to już ostatni raz, nie te moce przerobowe...)
            eeee.... daj spokój, zaznacz na kim skończyłeś liczyć. Kumple mi się zdemotywują jak przestaniesz
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • toto
              Senior
              • 12-2006
              • 949

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
              eeee.... daj spokój, zaznacz na kim skończyłeś liczyć. Kumple mi się zdemotywują jak przestaniesz
              No niestety nie ma tak prosto z liczeniem. Jak ktoś wpisał się na początku akcji, a link w zwrotnym mailu kliknął dziś, to na liście wskakuje między tych, co głosowali jako pierwsi. Takich przypadków jest sporo. Powoduje to, że za każdym razem trzeba liczyć od początku.

              Dzięki za info Paco, ale Jasionno znalazłem łatwo, bo jest tylko jedno w Polsce. Problem mam z tymi nazwami miejscowości, które powtarzają się w kilku województwach (np. Siedliska, Olszanka, Tomaszowice, Jakubów, Zielonka, Józefów, Sochy, Rudnik, Ostrówek, Sucha, Miłocin, Moszna, Rakowiec, Grabie, Kiełpin, Kolno, Miłkowice). Do tych wątpliwych zaliczam też Łazy, choć jestem prawie pewien, że to Pancernik z "Łaz k. Jabłonowa".

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #52
                Piotrowice też występują w całej Polsce, ale moje są na Dolnym Śląsku, jakby co Zresztą na Dolnym Piotrowic tez jest jak psów
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • toto
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 949

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Piotrowice też występują w całej Polsce, ale moje są na Dolnym Śląsku, jakby co Zresztą na Dolnym Piotrowic tez jest jak psów
                  Ty też nie byłaś niezidentyfikowanym przypadkiem

                  Comment

                  • toto
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 949

                    #54
                    Specjalnie dla Sety stan na 12.30 dziś:
                    1155 podpisów
                    1) Mazowieckie - 220
                    2) Lubelskie - 171
                    3) Śląskie - 152
                    4) Łódzkie - 99
                    5) Małopolskie - 88
                    6) Dolnośląskie - 82
                    7) Wielkopolskie - 61
                    8) Pomorskie - 47
                    9) Podkarpackie - 41
                    10) Opolskie - 29
                    Warmińsko-Mazurskie - 29
                    12) Kujawsko-Pomorskie - 25
                    13) Zachodniopomorskie - 22
                    14) Podlaskie - 17
                    15) Świętokrzyskie - 13
                    16) Lubuskie - 12.
                    Ponadto 23 wpisy niezidentyfikowane terytorialnie (bo poniższe miejscowości występują w więcej niż 1 województwie: Łazy, Jakubów, Łącko, Olszanka 2x, Tomaszowice, Siemianice, Płochocin, Chałupki, Zielonka, Zawonia, Kiełpin, Garbów, Mierzyn, Strumiany, Miłocin, Grabie, Sochy, Rudnik, Linie, Długie, Kopice, Rokietnica), 10 zagranicznych i 14 bez podania lokalizacji. Gdy są podane 2 miejscowości z innych województw to liczę tą pierwszą.
                    Natomiast poza zabawą w statystykę zaobserwowałem powtarzanie się wpisów tej samej osoby. Być może jest to efektem dwukrotnego przysłania maila zwrotnego z linkiem do kliknięcia (ja też dostałem 2 maile zwrotne, ale kliknęłem tylko raz).

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                      Natomiast poza zabawą w statystykę zaobserwowałem powtarzanie się wpisów tej samej osoby. Być może jest to efektem dwukrotnego przysłania maila zwrotnego z linkiem do kliknięcia (ja też dostałem 2 maile zwrotne, ale kliknęłem tylko raz).
                      Ja też dostałam 2 razy maila, kliknęłam 2 razy, ale za drugim razem pokazało, że już petycja była podpisana wcześniej.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • unkel
                        Senior
                        • 08-2008
                        • 244

                        #56
                        A to ja mogę tam być podwójnie bo dwa razy kliknąłem. Wyszedłem z założenia, że lepiej być dwa razy niż wcale

                        Comment

                        • Gopher
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 450

                          #57
                          Je też klikłem dwa razy, bo mnie zmyliło . Moszna, Miłocin, Tomaszowice, Garbów obstawiam lubelskie. Wszystkie to satelity Lublina.
                          Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                            Specjalnie dla Sety stan na 12.30 dziś:
                            dzięki - masz u mnie

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                            1155 podpisów
                            1) Mazowieckie - 220
                            2) Lubelskie - 171
                            Nie wiem czy ktoś z Perły nas czyta (pewnie tak, ale się nie przyzna), ale co by nie mówić to troszkę boli. Przecież to dwa najważniejsze rynki...
                            Zakładając, że każdy podpisujący ma kilkudziesięciu bardziej nieśmiałych/nie-internetowych znajomych, którym coś o polityce Perły powie "przy okazji" - robi się niezła armia...
                            Przynajmniej nie uda Wam się zamknąć Zwierzyńca bez rozgłosu...
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9733

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                              Do tych wątpliwych zaliczam też Łazy, choć jestem prawie pewien, że to Pancernik z "Łaz k. Jabłonowa".
                              Heh..., rozgryzłeś mnie .
                              Też miałem niejaki kłopot z klikaniem, ale prosty człowiek jestem i klawiatura lubi mnie czasem zaatakować.
                              Nie mogłem nie podpisać - już parę razy tu wspominałem, że zwierz w granatach to ulubione piwo koleżanki małżonki... .

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                #60
                                Idea szczytna, w kwestii popierania produkcji piwa regionalnego, nie związanego z koncernami i ich sposobami na produkcję piwa, ale ja się pod nią nie podpiszę z jednego podstawowego dla mnie powodu. Majątek Browaru Zwierzyniec, to majątek komuś ukradziony, a wszelkie dysponowanie tym majątkiem z wykluczeniem pierwotnych właścicieli, którym ten majątek ukradli komuniści, to zwyczajne paserstwo. O tym, co ma być w Browarze Zwierzyniec, powinni decydować tylko ci, co im ten browar ukradziono, czyli nie jest to ani Perła, ani żaden urząd w Zwierzyńcu , w gminie, czy województwie, czy żadna inna grupa. Petycja według mnie powinna raczej być do Perły, żeby przestała być paserem tego, co komuś wcześniej ukradziono. Gdyby sama Perła funkcjonowała w czasach świeżo powojennych, to ich cały majątek też byłby ukradziony i ciekawe jakie by mieli o tym zdanie.
                                Last edited by emes; 07-04-2009, 15:10.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎