Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    A znalazł się dystrybutor na Dolny Śląsk
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • walec
      Senior
      • 02-2010
      • 193

      Szacunek. Gratulacje!!

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
        Ale to już od nich nie zależy. Jak rodzimi knajpiarze się nie interesują to należy ich olać i zarabiać kasę zagranicą.
        A skąd taki wniosek, z braku ciągłej dostępności w całej Polsce? Chyba zapomniałeś, że robią piwo w niezbyt dużym browarze, w dodatku kontraktowo, czyli Browar na Jurze robi też swoje piwa tamże, zatem pewnie mają raczej nadpopyt, a nie nadpodaż.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          Mam nadzieję, że dzięki takim zwycięstwom za kilka lat wyrośnie Wam w Polsce konkurencja na takim poziomie, że jak będę wchodził do sklepu to będę miał problem z wyborem piwa. Dobrze Panowie, że jesteście, gratulacje!!

          Przy okazji ponawiam pytanie, które zadałem już chyba milion razy i nie doczekałem się odpowiedzi - czy będą PINTOWE podstawki??
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
            A znalazł się dystrybutor na Dolny Śląsk
            Dzisiaj był konkretny kontakt i zapytanie z Legnicy. Mam nadzieję, że biała plama zniknie!

            A tak apropo nadpopytu to właśnie sprzedaliśmy ostatnią butelkę Ataku Chmielu z ostatniej warki.

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
              Dzisiaj był konkretny kontakt i zapytanie z Legnicy. Mam nadzieję, że biała plama zniknie!
              Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie sprawy.
              Czekam na oficjalne potwierdzenie
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • tomolek
                Hophead
                • 05-2006
                • 1752

                a w Lublinie nie ma od jakiegoś miesiąca...
                www.ohbeautifulbeer.com

                www.mateuszdrozdowski.pl

                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  Czekam znacznie więcej
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • danio_145
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 723

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                    a w Lublinie nie ma od jakiegoś miesiąca...
                    Pinta jest np. w alkoholach świata na Wieniawskiej. No chyba, że miałeś na myśli konkretnie Atak Chmielu

                    Comment

                    • tomolek
                      Hophead
                      • 05-2006
                      • 1752

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pinta jest np. w alkoholach świata na Wieniawskiej. No chyba, że miałeś na myśli konkretnie Atak Chmielu
                      O masz... Nie spodziewalem się, może podjadę dziś na rozpoznanie.
                      www.ohbeautifulbeer.com

                      www.mateuszdrozdowski.pl

                      „Kwaśny Edi herbu Koreb

                      Comment

                      • Bladecatcher
                        Member
                        • 01-2012
                        • 71

                        Z Pintą z Alkoholi Świata na Wieniawskiej to radziłbym jednak troszkę uważać. Lodówki w tym sklepie wypełnione Żywcami, Lechami itp a Pinta stoi twardo na półeczkach w temperaturze niestety co najmniej pokojowej. W niedzielę 11 marca nabyłem tam "Atak Chmielu" (warka do 12 maja 2012 r.) i mam wrażenie, że jednak troszkę za długo stało to piwo w ciepełku: stanowczo za bardzo mętne i w smaku też jakieś niepokojące nutki wyczuwalne. Myślę, że piwo za 7,40 zł zasługuje na znacznie lepsze traktowanie. Obok "Ataku" stało jeszcze kilka innych Pint. Na pewno była "Ale Szycha".

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Zapłać mu za ten prąd i będzie OK.

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            Popierasz takie praktyki, Krzysiu?
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • tomolek
                              Hophead
                              • 05-2006
                              • 1752

                              No przecież płaci... Wybierając się do sklepu specjalistycznego i płacąc niemało za piwo, chyba można tego oczekiwać? Przecież to nie Biedronka gdzie standardem jest tanie piwo na palecie.
                              www.ohbeautifulbeer.com

                              www.mateuszdrozdowski.pl

                              „Kwaśny Edi herbu Koreb

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                                Popierasz takie praktyki, Krzysiu?
                                Nie, tylko nie rwę włosów z głowy z tego powodu. Po prostu nie korzystam z takiego sklepu. Trudno, żebym się zamartwiał każdą niewłączoną lodówką w jakimś zakichanym sklepie.

                                Ogólnie rzecz biorąc z tego biadolenia na forum nic nie wynika, poza koniecznością powiększenia serwera co jakiś czas.
                                Last edited by Krzysiu; 20-03-2012, 12:24.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎