Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koniec forum "Wprost" ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Byłam przed chwilą na forum Wprost i jako żywo nie widzę żadnych zmian!!!! Niestety, mój login z powodu długiego niekorzystania został zablokowany (gościłam tam rok temu przez jakis miesiąc w fazie totalnego znudzenia poprzednia praca, kiedy to miałam na tyle wolnego czasu, że juz samo forum browaru mi go nie dawało rady zapełnić).
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • darek99
      Senior
      • 04-2002
      • 2147

      Nowi Forumowicze.

      W pierwszej kolejności pozdrowienia dla nowych forumowiczów, bez względu skąd przychodzą i na jak długo, Kolega godzilla faktycznie ma ciekawy sposób wysławiania się , i rozumiem u niektórych obużenie, nie każdy toleruje taki sposób wyrażania swoich poglądów(Przynajmniej na Forum), lecz uważam że forum jest otwarte dla wszystkich i nie można z góry skazywać kogoś na potępienie. A co do rzekomego "towarzystwa wzajemnej adoracji" na forum browar.biz to jednak coś w tym jest, zalogowanie się kilku osób z innego forum tak zaniepokoiło starych forumowiczów że zwartym szykiem ruszyli do obrony suwerenności browar.biz, nie zauwarza się tego w momencie gdy loguje się pojedyńcza osoba, ale kilka !!1 - to już napaść , piszę ten post nie po to aby wywołać kolejną awanturę ,ale takie są moję bezstronne spostrzeżenia, czasami na forum browar.biz da się odczuć na własnej skórze hasło - KTO NIE Z NAMI TEN PRZECIWKO NAM.
      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
      Epikur z Samos.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Odp: Nowi Forumowicze.

        darek99 napisał(a)
        ...obużenie... zauwarza...
        no, nie omieszkam oczywiscie zauważyć, że FCJP znów rusza do boju widząc tak oburzające błedy
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • marcopolok
          Senior
          • 10-2001
          • 2334

          Odp: Nowi Forumowicze.

          darek99 napisał(a)
          W pierwszej kolejności pozdrowienia dla nowych forumowiczów, bez względu skąd przychodzą i na jak długo, Kolega godzilla faktycznie ma ciekawy sposób wysławiania się , i rozumiem u niektórych obużenie, nie każdy toleruje taki sposób wyrażania swoich poglądów(Przynajmniej na Forum), lecz uważam że forum jest otwarte dla wszystkich i nie można z góry skazywać kogoś na potępienie. A co do rzekomego "towarzystwa wzajemnej adoracji" na forum browar.biz to jednak coś w tym jest, zalogowanie się kilku osób z innego forum tak zaniepokoiło starych forumowiczów że zwartym szykiem ruszyli do obrony suwerenności browar.biz, nie zauwarza się tego w momencie gdy loguje się pojedyńcza osoba, ale kilka !!1 - to już napaść , piszę ten post nie po to aby wywołać kolejną awanturę ,ale takie są moję bezstronne spostrzeżenia, czasami na forum browar.biz da się odczuć na własnej skórze hasło - KTO NIE Z NAMI TEN PRZECIWKO NAM.
          ech Darku jakiś ty domyślny i spostrzegawczy

          Ale jakoś to powiedzmy towarzystwo zadziałało dopiero w 2 ciekawych i lekko niestrawnych przypadkach
          bez brody...

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23807

            nie chcę Cię Darku straszyć, ale miej się na baczności wchodząc w ciemniejsze zakamarki miasta, FCJP może czychać za rogiem
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • darek99
              Senior
              • 04-2002
              • 2147

              Odp: Odp: Nowi Forumowicze.

              Marusia napisał(a)


              no, nie omieszkam oczywiscie zauważyć, że FCJP znów rusza do boju widząc tak oburzające błedy
              Pszepraszam bardzo za błendy, czasami mnie się zdaża coś wsadzić jakiegoś błenda, ale to w wynikó pośpiehó, dla FCJP wyrarzam całkowite poparcie, śpiem spokojnie jak wiem rze ktoś czówa nad czystościom jenzyka, pozdrawiam Darek.
              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
              Epikur z Samos.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                o kurcze, aż oczy bolą

                Ktoś musi czuwać (przy piwie, oczywiście )

                Poza tym - nawiązując do tematu "misja forum", moja podmisja w misji brzmi :czepiac się ile wlezie, czyli JĘDZA
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  E tam. Jędza z Ciebie raczej nie jest. Czyli ta podmisja coś nie wychodzi
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    No Adam, ja tak się staram, a Ty mi tu.... co z Ciebie za kolega??
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      No dobra. Czasami wyłazi z Ciebie taka malutka jędzuszka
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Mister
                        Gość
                        • 09-2001
                        • 683

                        wypowiedz kolegi wzn z forum "Wprost":

                        Odp: zmiany zmiany... wzn 17.10.2002 22:46


                        Do Towarzysza Marka Krola
                        .


                        -------------------Raport w sprawie Forum-------------------



                        Juz od dluzszego czasu sytuacja na Forum Wprost byla przedmiotem szczegolnej troski naszej partii.Z duzym niepokojem stwierdzalismy narastanie wplywow elementow obcych i wrogich nam klasowo.
                        Strony Forum zostaly stopniowo zawlaszczone przez renegatow z krajow kapitalistycznych i ich krajowych slugusow .Starali sie oni wykorzystac Forum dla realizacji swych nedznych , politycznie watpliwych celow .

                        Zamiast sluzyc sprawie socjalizmu i budowie trwalego pokoju na swiecie Forum stalo sie terenem do nawiazywania i zaciesniania niekontrolowanych kontakow osobistych .Uczyniono zen osrodek dywersyjno- dyskusyjny i miejsce wymiany mysli obcych nam politycznie i ideowo /barnaba , nemesis , Waldemar i inni/.

                        Rozpoczeto na jego lamach orgie hedonistyczne traktujace wylacznie o jedzeniu i piciu /Mister/, o wuzdanym zyciu sksualnym /AnarChisTa ,bond/, apoteoze pieniadza , wladzy i alkoholu /MalMal/ .Zaczelo sie szerzyc tanie wierszoklectwo /Sonia ,Siekierezada , Biesiadnik i inni /, oraz kolekcjonowanie dowciipow watpliwej jakosci /Megan i inni /

                        Forum stalo sie terenem na ktorym zuchwale stawiano naszej Partii cele mozliwe do osiagniecia , ale trudne dla nas do przekroczenia np.bariere glupoty/Mazurek/Ten sam degenerat osmielil sie osmieszyc jeden z podstawowych celow i form dzialania naszej partii w temacie „Co by tu jeszcze spieprzyc „ towarzysze .

                        Oprocz politykierow wszelkich odcieni /np.Gieniuchna, Oz 6 , henryk / i masci Forum zostalo opanowane przez nawiedzonych gadajacych sami do siebie /wzn/ , oraz inna menazerie watpliwego pochodzenia jak np.Bison , maupa, pstragpotokowy itd.

                        Obok agentow imperialistycznych na Forum zaroilo sie niestety od , zagubionych ideowo obywateli naszego wlasnego kraju /aneurysma , bocian , toon , procent , scaut i inni /. Te slabo uswiadomione jednostki ,zamiast wlaczyc sie w nurt odbudowy , stoczyly sie na wrogie nam pozycje .Omamieni rzekomymi urokami Zachodu wyciagaja przyjaznie dlon do renegatow emigracyjnych , zasmiecaja strony Forum nieprawdziwymi doniesieniami z kraju./np.
                        ze po dyzurze w szpitalu pije sie rano kawe./ane .

                        W zaistanialej sytuacji szeregi partyjne przyjely z entuzjazmem zalecenie Tow.Sekretarza o reorganizacji Forum .

                        Wykonanie tego zadania poleciliscie i slusznie tow. Erykowi O. Ten mlody towarzysz w lot zrozumial szanse rehabilitacji po nieudanym nalozeniu zapisu na slowo „ciipa” i przystapil z zapalem do dziela .

                        W toku realizacji siegnal do najlepszych wzorcow z okresu tow.. Bieruta –wymiana pieniedzy , tow .Gomulki –regulacja cen miesa i lokomotyw i tow. Jaruzelskiego –pozbawienie zludzen .

                        Tow .O . Akcje przygotowal po kryjomu i osiagnal efekt kompletnego zaskoczenia.
                        Podobnie jak jego wielcy poprzednicy postawil w jedna noc wszystkich uczestnikow Forum przed faktem dokonanym .. A po co z chamami mial rozmawiac ? I niby o czym ?

                        I tak wielka inowacja jest , wkazujaca ze nasza partia nadaza za postepem , ze nie zdal sie na poniedzialkowa Trybune Ludu ,jak to bylo w zwyczaju jeg mistrzow , tylko sam pofatygowal sie wyjasnic droga elektroniczna , korzysci plynace z likwidacji Forum przez jego usprawnienie .

                        Skladam wniosek o przedstawienie Tow. O . do partyjnego odznaczenia .

                        Z partyjnym pozdrowieniem !

                        Zawsze do uslug -


                        Towarzysz Szmaciak



                        PS.1.:Pozwolcie Tow.Sekretarzu , ze z okazji zbilizajacej sie Rocznicy Wielkiej Rewolucji Pazdziernikowej zloze na Wasze rece najlepsze zyczenia !!.

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          Ja siedzę cicho, ja kolegom daje czas, ale też mogę zrobić się wredny. Nie tylko godzilla potrafi.
                          Ale po co?
                          Jak tu przyszedłem (fakt nikt mnie nie ZAPRASZAŁ!) to najperw pooglądałem a dopiero potem zacząłem pisać starając się dostosować. Niektórzy mają problem, zawsze muszą burzyć schematy, ale nie o to tu chyba chodzi?
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • pstragpotokowy
                            Gość
                            • 10-2002
                            • 5

                            ...wkrotce beda...poczekaj...

                            Comment

                            • marcopolok
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2334

                              pstragpotokowy napisał(a)
                              ...wkrotce beda...poczekaj...

                              co lub kto będzie??
                              bez brody...

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                No cóż...

                                Jest mowa o jakimś dostosowywaniu się. Ja tam nie musiałem się wcale naginać do jakiejkolwiek formy - po prostu styl tego forum okazał się jak na mój gust idealny. Kulturka i koniec! Kłótnie mają miejsce, ale w znakomitej większości są merytoryczne. Mało to człowiek ma okazji, żeby napsuć sobie krwi w codziennym życiu??

                                Nie odczułem żadnego rodzaju dyskryminacji czy niechęci, kiedy byłem nowicjuszem na tym forum. Zresztą cały czas za takiego się uważam, bo 'rdzeń'forum ma swój staż, jeśli chodzi o zażyłość i już. Niemniej otwartość uczestników tego serwisu jest moim zdaniem unikalna i niezaprzeczalna, więc jeśli ktoś tu nie znajduje dla siebie miejsca, to musi się nad sobą zastanowić.

                                Howgh!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎