Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
    Abstrahując od pomyłek sędziowskich, to strasznie się rozstrzelali - w każdym meczu zwycięska drużyna strzeliła minimum trzy bramki (Meksyk też, a że sędzia dwóch nie uznał, to szczegół)
    i jak na razie się sprawdza
    Niesamowita druga połowa...
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      A z innej bajki - ciekawe, że europejskie drużyny grają w klimacie dżungli (ponad 30 Celsjuszów, wilgotność powietrza koło 90 procent), a "autochtoni" - 23 Celsjusze wilgotność "zaledwie" 60 procentów... Przypadek?
      Last edited by iron; 14-06-2014, 23:11.
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4998

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
        w klimacie dżungli (ponad 30 Celsjuszów, wilgotność powietrza koło 90 procent)
        Jakiej dzungli? Ja tak mam zawsze latem, a w dzungli nie mieszkam
        5410 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
          Jakiej dzungli? Ja tak mam zawsze latem, a w dzungli nie mieszkam
          Bo o tym nie wiesz, ale żyjesz w wielkomiejskiej dżungli...

          Niezły mecz - Włosi nie grają jak w stereotypie, Anglicy też nieco inaczej. Na razie tylko 1:1, ale nie można się nudzić - zwłaszcza szybka wymiana ciosów "zrobiła" mecz bardziej ciekawym - nikt nie ma czego bronić...
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4998

            Zauwazylem sporo strzalow z dystansu, to chyba taktyka na dzisiaj.
            5410 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Dla mnie taktyką w tych warunkach byłoby przeżyć, no ale w końcu to zawodowcy...
              Ktoś jeszcze ogląda oprócz Latarnika?
              Ale on ma akurat popołudnie, a nie środek nocy...
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 4998

                U mnie mecze rozpoczynaja sie o 12, 15, 18 i 21.
                Nie jest zle
                5410 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • chemmobile
                  Senior
                  • 03-2009
                  • 2168

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ktoś jeszcze ogląda oprócz Latarnika?
                  Ja oglądam, aczkolwiek jednym okiem. Zastanawiam się, czy ze zmęczenia pierwszy padnę ja, czy też piłkarze
                  Dotychczasowe mecze są dość emocjonujące i nie pozwalają zasnąć / nudzić się. Bramki padają, piłkarze nie udają, że grają; nawet sędziowie podkręcają atmosferę. Oby tak dalej.
                  Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                  Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                    U mnie mecze rozpoczynaja sie o 12, 15, 18 i 21.
                    Nie jest zle
                    Ta 21sza to u nas 3 w nocy - ten mecz to na bank odpuszczę
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      A tak z zupełnie innej beczki - trener Anglików to z wyglądu taki pieprzony, antypatyczny lord - "wy angole jestescie tacy, kurwa, pompatyczni" chciało by się zacytować klasyków...
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                        i jak na razie się sprawdza
                        Niesamowita druga połowa...
                        Tym razem się po raz pierwszy nie sprawdziło, bo Pirlo trafił tylko w poprzeczkę...
                        Ale mecz niezły, czas spać...
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ktoś jeszcze ogląda oprócz Latarnika?
                          Oglądałem, jak jeszcze pamiętam do 70 minuty, ale film ... nie mecz mi się urwał . Padłem, ale widzę, że wynik się już nie zmienił .

                          Comment

                          • chechaouen
                            Senior
                            • 01-2011
                            • 1180

                            Też oglądałem Włochy - Anglia. Japończyków i WKS już sobie odpuściłem. A dziś miałem na kuponie Szwajcarię (gol w ostatniej sekundzie) i Francję do przerwy (gol w 45. minucie). I tak sobie myślę, że szkoda, że lotka nie zapuściłem, bo grubo z fartem. Żeby nie było, obstawiam za 2-5 zł, dla sportu. Zresztą dobrze mi idzie...
                            Czy tylko ja mam wrażenie, że Francja na tych mistrzostwach może naprawdę mocno namieszać? Ja wiem, że grają z HonduRasiakami, ale i tak. Patrząc na kolejne formacje, potencjał i ogólnie klimat w zespole po tej żenadzie 4 lata temu - myślę, że półfinał spokojnie w zasięgu, jak nie lepiej

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              Chciałbym (w kolejności) Holandię, Urugwaj lub Honduras
                              Dlaczego akurat Honduras?

                              Spotkanie Anglii z Włochami na razie dla mnie najlepsze na MŚ, to był futbol drużyn ze strefy medalowej. A spodziewałem się nudów, bo: a) Włosi, wiadomo, czasem trochę pograją na początku, aż strzelą bramkę i do końca już pilnują wyniku b) Anglia gra od kilku lat nieporadnie i/lub nudno. Ale zapomniałem, że mają teraz z przodu tych dwóch dzików z Liverpoolu. Niesamowite tempo i multum sytuacji - czegóż chcieć więcej? No, może odwrotnego wyniku.

                              PS Dostrzegł może ktoś choć jednego piłkarza w zwykłych, czarnych korkach, a nie kraciastych, oczojebnych lub różnokolorowych (lewy czerwony, a prawy niebieski, jak dziś chyba dwóch Francuzów)?

                              PS2 Kiedy odsuną od komentowania Jońcę... Ani meritum, ani klimatu. Oglądałem w sieci mecz z komentarzem Jońcy właśnie, ale transfer mi się rwał i przełączyłem na jakiś inny, z telewizji angielskiej, a później jeszcze hiszpańskiej albo brazylijskiej. Jońca ciągle o dwie sekundy za akcją, przeciąga zdania i słowa w nieskończoność, opowiada nie wiadomo o czym, a jego wiedza o piłce sprowadza się do "Alexis Sanchez, jak wszyscy państwo wiedzą z Barcelony".
                              Tymczasem we wspomnianych zagranicznych transmisjach po ważnych sytuacjach kilka, kilkanaście zdań z analizą gry i ustawienia, komentarz żywy, dotyczący akcji, a nie bzdety, ogólniki, komunały i wata słowna pomiędzy "yyyy", "eeee". Z polskich komentatorów odkryciem był dla mnie w RPA bodajże Zieliński; nie wiem, czy dali mu te mistrzostwa, wydaje mi się, że go słyszałem.
                              Last edited by żąleną; 15-06-2014, 22:46.

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                                Też oglądałem Włochy - Anglia. Japończyków i WKS już sobie odpuściłem. A dziś miałem na kuponie Szwajcarię (gol w ostatniej sekundzie) i Francję do przerwy (gol w 45. minucie). I tak sobie myślę, że szkoda, że lotka nie zapuściłem, bo grubo z fartem. Żeby nie było, obstawiam za 2-5 zł, dla sportu. Zresztą dobrze mi idzie...
                                Czy tylko ja mam wrażenie, że Francja na tych mistrzostwach może naprawdę mocno namieszać? Ja wiem, że grają z HonduRasiakami, ale i tak. Patrząc na kolejne formacje, potencjał i ogólnie klimat w zespole po tej żenadzie 4 lata temu - myślę, że półfinał spokojnie w zasięgu, jak nie lepiej
                                Że co - chyba najgorszy, wbrew wynikowi, mecz tego turnieju - tempo wolne, nieporadność z obu stron, aż się sędziemu znudziło i podyktował karnego i usunął zawodnika Hondurasu, żeby nie umrzeć z nudów w drugiej połowie
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎