Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabaka do piwka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    #16
    Kupiłem moją pierwszą tabakę ciut ponad tydzień temu,,, i już się zdążyłem wciągnąć (nomen omen).
    1. Czy tabaka koncernowa to zło?
    2. Czy są jakieś aromaty/gatunki tabaki, które powinienem spróbować? Na razie mam brzoskwinkę (Johnny Apricot) i mentol (Red Bull)?
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
      Kupiłem moją pierwszą tabakę ciut ponad tydzień temu,,, i już się zdążyłem wciągnąć (nomen omen).
      1. Czy tabaka koncernowa to zło?
      2. Czy są jakieś aromaty/gatunki tabaki, które powinienem spróbować? Na razie mam brzoskwinkę (Johnny Apricot) i mentol (Red Bull)?
      Uważaj, bo po tabace i piwie jest większy kac, coś jak po fajkach. Ja chyba nie umiem zachować umiaru w tabaczeniu. Wysusza mi śluzówkę.
      Z racji, że nie palę, to po tabace jest fajne uczucie jak pijesz piwo, dajmy na to 2-3 i niuchniesz sobie tabaki, to nagle czujesz, jak Ci podłoga ucieka spod stóp. Ekstra uczucie, niestety/na szczęście krótkotrwałe.
      Co do tabaki, to tak bardzo się nie znam, ale dostałem od zaprzyjaźnionego Niemca urodzonego (przed wojną) w pobliżu Obornik, porcelanową tabakierę z Bawarii. A co tam pochwalę się. Rzekłbym, że jest dość multimedialna.
      Attached Files
      blog.kopyra.com

      Comment

      • M-kwadrat
        Senior
        • 07-2004
        • 304

        #18
        Ad 1 - to nie wiem, aż tak w tym nie siedzę.
        Ad 2 - za namową kolegi skusiłem się na kilka produktów z niemieckiej firmy Bernard i bardzo mi podpasowały. Klasyczne ich wyroby są grubiej mielone i bardziej wilgotne niż reszta dostępnych tabak (zwłaszcza te oznaczone jako Schmalzler) jakie próbowałem ale wrażenia "smakowe" bardzo intensywne (niekoniecznie jeśli chodzi o moc). Jakich dokładnie tabak tego producenta próbowałem to musiałbym poszukać. Widzę, że teraz są dostępne na allegro nawet od kilku sprzedawców - kiedyś były problemy z kupnem.
        Z innych firm fajną odmianę wprowadzała malinowa tabaka Wilsons of Sharrow - o wiele drobniej mielona niż Bernard, taka odświeżająca (chyba oprócz aromatu malinowego był tam mentol) ale to bardziej dla odmiany - zużywałem jej o wiele mniej.

        Pamiętam też, że trafiłem na ze dwie stronki gdzie do tematu tabaki podchodzono bardzo rzeczowo i zaangażowanie i można było dobre recenzje przeczytać. Jakieś forum też było ale tam już niestety bywało, że za dużo było wypowiedzi zaaferowanych nastolatków (przynajmniej takie wrażenie odnosiłem) i trzeba byo już sobie filtrować treści - myślę, że bez problemu wygooglasz.
        Last edited by M-kwadrat; 16-01-2010, 00:25.
        Pozdrawiam, Maciek

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎