BrowarBiz utrzymuje się z dobrowolnych datków PremiumUżytkowników. Do absolutne podstawowego działania serwisu niezbędnych jest 100 wspierających osób.
Żeby go móc rozwijać - potrzeba 300+ wspierających.
Dodaj swoją cegiełkę teraz!
Nieustające wsparcie daje nam sklep piwowarski Centrum Piwowarstwa pokrywając resztę brakujących talarów - zapraszamy na zakupy!
Jestem zaskoczony
Treść dla wspierających
Treść dostępna jest dla osób, które wspierają działanie Browar.Bizu.
To nic nowego. Za wszystko, co tu widzisz (i za to, czego jeszcze nie widzisz), ktoś płaci — pracą, wiedzą albo pieniędzmi.
Browar.Biz to miejsce bez reklam, sponsorów i ukrytych interesów. Istnieje wyłącznie dzięki ludziom, którzy uznali, że warto.
To cel finansowy umożliwiający podstawowe działanie serwisu.
Możesz wesprzeć Browar.Biz na dwa sposoby:
-
💛 Wsparcie finansowe
Jeśli możesz i chcesz — pomóż utrzymać serwis.
Zaloguj się i wspierajPo przeprocesowaniu wpłaty - otrzymasz niezwłocznie dostęp do treści. Wpłata 100 zł = dostęp na rok.
-
✍️ Wkład merytoryczny
Napisz coś piwnego. Załóż temat lub dołącz do dyskusji.Nowy wątek lub odpowiedź sprawdzimy i po akceptacji - publikujemy, wraz z publikacją otrzymasz dostęp do serwisu na okres 2 miesięcy.
Bez presji. Bez reklam. Z wyboru.
Related Topics
-
Piwo o parametrach E: 11, 5 Plato, A: 4,6%
Trzeba powiedzieć od razu, że wybitne (nie w znaczeniu jakie nadają temu słowu twórcy Kanału Zero). Zgadzam się z abernacką, że to piękny debiut.
W zapachu wyraźnie głębokie nuty słodowe i równie wyraźne ziołowo-chmielowe.
...-
Channel: Piwo - konkretnie
-
-
Nowość w polskim Aldi. Alkokol 5,4%, skład: woda, słód, chmiel. Spełnia zatem niemiecką normę. Napis "tylko w Aldi" sugeruje, że jest to piwo warzone dla tego marketu. Zapach chmielowy, barwa bursztynowa, piana niezła, na początku bardzo obfita. Smak bardzo ciekawy, ziołowa goryczka...-
Channel: Czechy
-
-
Tutaj proszę o wpisywanie się na listę osób biorących udział w minizlociku. Proszę wpisywać się kolejno podając
IMIĘ I NAZWISKO LUB NICK, FORMA NOCLEGU (DOMEK LUB NAMIOT).
W poniedziałek w południe Krecik zamyka listę.-
Channel: Wielkie Zloty BrowarBizu
-
-
Cześć,
Jestem archeologiem. Podczas prac prowadzonych w jednej z miejscowości na Mazowszu odkryłem beczkę z Browaru Gustawa Keilicha - dzięki wyrytemu napisowi na jej klepkach nie miałem problemu z określeniem pochodzenia. Jestem aktualnie na etapie opracowania tego materiału, a sama...-
Channel: Historia
-
-
Siemka, jestem nowy na forum. Mam za sobą 4 warki (ze słodów). Chcę uważyć Kentucky Common i natrafiłem na problem ze znalezieniem odpowiedniego słodu podstawowego. Hamerykanckie przepisy wołają o słód jeczmienny pale Ale z jęczmienia 6rzędowego. To co udaje mi się znaleźć w Polsce...
-
Channel: Twoje warzenie
-
- Loading...
- Koniec listy.