Wspieraj BroBiz! BrowarBiz utrzymuje się z dobrowolnych datków PremiumUżytkowników.
Do absolutne podstawowego działania serwisu niezbędnych jest 100 wspierających osób.
Żeby go móc rozwijać - potrzeba 300+ wspierających.
Dodaj swoją cegiełkę teraz!
Nieustające wsparcie daje nam sklep piwowarski Centrum Piwowarstwa pokrywając resztę brakujących talarów - zapraszamy na zakupy!

Jestem zaskoczony

Collapse
X

Treść dla wspierających

Treść dostępna jest dla osób, które wspierają działanie Browar.Bizu.

To nic nowego. Za wszystko, co tu widzisz (i za to, czego jeszcze nie widzisz), ktoś płaci — pracą, wiedzą albo pieniędzmi.

Browar.Biz to miejsce bez reklam, sponsorów i ukrytych interesów. Istnieje wyłącznie dzięki ludziom, którzy uznali, że warto.

Aktualny poziom wsparcia: 37%

To cel finansowy umożliwiający podstawowe działanie serwisu.

Możesz wesprzeć Browar.Biz na dwa sposoby:

  • 💛 Wsparcie finansowe
    Jeśli możesz i chcesz — pomóż utrzymać serwis.
    Zaloguj się i wspieraj
  • ✍️ Wkład merytoryczny
    Napisz coś piwnego. Załóż temat lub dołącz do dyskusji.
Zaloguj się i napisz coś na ten temat Utwórz nowy wpis (w wybranym dziale)

Related Topics

Collapse

  • Prusak
    Browar Kamienna, Kamienny Helles
    Prusak
    Piwo o parametrach E: 11, 5 Plato, A: 4,6%
    Trzeba powiedzieć od razu, że wybitne (nie w znaczeniu jakie nadają temu słowu twórcy Kanału Zero). Zgadzam się z abernacką, że to piękny debiut.
    W zapachu wyraźnie głębokie nuty słodowe i równie wyraźne ziołowo-chmielowe.
    ...
    2026-06-20, 17:06
  • AaLeX
    Nova Paka, Český Ležák Original
    AaLeX
    Nowość w polskim Aldi. Alkokol 5,4%, skład: woda, słód, chmiel. Spełnia zatem niemiecką normę. Napis "tylko w Aldi" sugeruje, że jest to piwo warzone dla tego marketu. Zapach chmielowy, barwa bursztynowa, piana niezła, na początku bardzo obfita. Smak bardzo ciekawy, ziołowa goryczka...
    2024-08-27, 13:46
  • Krakus
    XXII Mały Zlocik Browar.Biz, 08 - 10.09.2023, Bałtów. Lista uczestników
    Krakus
    Tutaj proszę o wpisywanie się na listę osób biorących udział w minizlociku. Proszę wpisywać się kolejno podając
    IMIĘ I NAZWISKO LUB NICK, FORMA NOCLEGU (DOMEK LUB NAMIOT).
    W poniedziałek w południe Krecik zamyka listę.
    2023-08-24, 17:18
  • ObywatelMD
    Browar G. Keilich - w poszukiwaniu źródeł dla dziejów beczki
    ObywatelMD
    Cześć,
    Jestem archeologiem. Podczas prac prowadzonych w jednej z miejscowości na Mazowszu odkryłem beczkę z Browaru Gustawa Keilicha - dzięki wyrytemu napisowi na jej klepkach nie miałem problemu z określeniem pochodzenia. Jestem aktualnie na etapie opracowania tego materiału, a sama...
    2026-05-11, 08:48
  • Makak
    Kentucky common w polskich warunkach
    Makak
    Siemka, jestem nowy na forum. Mam za sobą 4 warki (ze słodów). Chcę uważyć Kentucky Common i natrafiłem na problem ze znalezieniem odpowiedniego słodu podstawowego. Hamerykanckie przepisy wołają o słód jeczmienny pale Ale z jęczmienia 6rzędowego. To co udaje mi się znaleźć w Polsce...
    2026-05-08, 16:47
  • Loading...
  • Koniec listy.
Przetwarzanie...