Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik Piwny - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4999

    Wiem, że jest taki podział.

    Chodzi mi o to aby przy każdym miesiącu była opcja Browary i każdy wiedziałby jakie browary pił najczęściej w danym miesiącu.
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      Generalnie brak jest wielowymiarowych analiz danych - ale z tym byłoby chyba za dużo roboty...
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        Latarnik napisał(a)
        Brakuje mi w DP opcji jakie i ile piw piłem w konkretnym miesiącu. Jest tylko suma a gdyby była taka opcja to ułatwiłaby życie tym, którzy analizują swoje spożycie co miesiąc.
        Latarniku - Twoje skróty myślowe są zbyt duże jak dla mnie, żeby wywnioskować z powyższego że chodziło o wyszczególnienie konkretnych browarów No ale doprecyzowałeś i jest teraz jasne o co chdziło.



        Jesli ktoś potrafi zdefiniować adminowe niedługo, to mogę napisać że niedługo pojawi się nieco usprawnień w DP. Najchętniej wprowadziłbym je wraz z początkiem roku.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          ART napisał(a)
          Jesli ktoś potrafi zdefiniować adminowe niedługo, to mogę napisać że niedługo pojawi się nieco usprawnień w DP. Najchętniej wprowadziłbym je wraz z początkiem roku.
          ART trzymam za Ciebie wirtualne piwo (może w piątek lub sobote uda się je i wiele innych wypić wspólnie w rzeczywistości)

          Wg mnie DP to jedna z rzeczy, która może przyciągać ludzi do browaru. JA na poczatku byłem zaskoczony istnieniem czegoś takiego jak DP. Kiedy prezentuję lub recenzuję komus spoza forum tę stronę (browar.biz) DP jest właśnie tym co najbardziej ludzi zaskakuje i zaciekawia.


          Czekam na nowości oby jak najszybciej. Adminowe niedługo wynoszące dwa miesiace to całkiem... niedługo moim zdaniem.

          Swoją drogą tekst informujący o tym ,że DP jest w wersji beta i że wkrótce pojawią się wykresy itp. widnieje już trochę czasu. (może 'wkrótce' określa dłuższy przedział czasowu niż 'niedługo')
          MM961
          4:-)

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            ART napisał(a)
            Jesli ktoś potrafi zdefiniować adminowe niedługo, to mogę napisać że niedługo pojawi się nieco usprawnień w DP. Najchętniej wprowadziłbym je wraz z początkiem roku.
            a czy mozna liczyć przy tych planowanych zmianach o znacznym uproszczeniu DP przez zrobienie np tylko kilku pół obowiązkowych?
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              Pisałem już chyba o tym, ale nieśmiało przypomnę, że chętnie widziałbym możliwość pobrania danych szczegółowych DP...
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23807

                błagam, nie przypominajcie ponownie tego co było wcześniej przez Was proponowane. Mam dostęp do tego tematu i mogę go sobie przeczytać
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  ... do problemu - EKSTRAKT % e.w.

                  Jest do 10%, 10%-12,5%,powyżej 12,5%.
                  Proponuję rozszerzyć w/g norm czyli: do 11 % piwo lekkie,
                  11%-15% piwa pełne, powyżej 15% piwa mocne.
                  Oprócz powyższego proponuję rozwikłać problem sumy piw danej
                  marki i kwoty należnej /o czym sygnalizowałem już wcześniej/.

                  Comment

                  • Czapayew
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 1966

                    W rubryce "Miejsce zakupu" kwitnie "ogódek piwny". Proszę o poprawienie.
                    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                    www.zamkoszlaki.com
                    www.piwnekapsle.net

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      Interesuje mnie jak wpisujecie w DP Koźlaka z Krotoszyna czyli ze Zduńskiej Woli?? Jako browar Staropolski??
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        JAckson napisał(a)
                        Interesuje mnie jak wpisujecie w DP Koźlaka z Krotoszyna czyli ze Zduńskiej Woli?? Jako browar Staropolski??
                        no a jak inaczej skoro browar w Krotoszynie nie istnieje od wielu lat a piwo jest warzone w Zduńskiej Woli?
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          becik napisał(a)
                          no a jak inaczej skoro browar w Krotoszynie nie istnieje od wielu lat a piwo jest warzone w Zduńskiej Woli?
                          Dzięki
                          Pytałem dlatego, bo ocen tego piwa nie można dodać w zakładce Staropolski (a niedawno jeszcze chyba była taka możliwość). Art tworzy chyba nową zakładkę dla Krotoszyna w dziale Browary.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23807

                            nie ma zakładki bo piwo jeszcze nie jest wprowadzone. Ów "koźlak" będzie widniał oczywiście pod Staropolskim. Literówkę poprawię przy najbliższej okazji.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • dkrasnodebski
                              cymbał
                              • 05-2003
                              • 2316

                              Nie wiem czy to dobre miejsce ale gnębi mnie to bardzo.
                              Gdzie wpisać w dzienniku nowe Królewskie (szczególnie gnębi mnie wersja mocna tego piwa)
                              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                              www.radoslawstolar.pl

                              Comment

                              • lysyjack
                                Junior
                                • 03-2004
                                • 5

                                Witam serdecznie wszystkich (całą brać piwną)mam małe pytanko nie potrafię znaleźć więcej informacji (albo nie umiem szukać)na temat tatry mocnej browaru żywca,i druga sprawa nie wiem gdzie mogę wpisać ilość wypitego browaru które wychlipałem przez całe moje życie (znalazłem tylko opcję o wypitym piwie w danym dniu .Pomóżcie panowie szlachta.pozdrawiam z pianką.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎