Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ucho
    Senior
    • 05-2010
    • 500

    Jeszcze jedna rzecz.
    Statystyka domyślnie liczy udziały w sztukach. Chiałbym to zmienić, aby była możliwość zapamiętania liczenia statystyki po kryterium wybranym przez użytkownika (litry, złotówki).

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      Można przecież to sobie zmienić - na samej górze tabelki:

      Twoje Statystyki litry | szt. | zł
      Rok: 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 razem
      Browary: krajowe zagraniczne domowe razem

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • grew
        Senior
        • 05-2009
        • 766

        Jest pewna niekonsekwencja - w liście krajów nie ma np. Szkocji, ale w piwach rozdzielamy te z Wielkiej Brytanii na Anglię, Irlandię Północną, Szkocję i Walię.

        Chyba warto to wyrównać.

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
          Jest pewna niekonsekwencja - w liście krajów nie ma np. Szkocji, ale w piwach rozdzielamy te z Wielkiej Brytanii na Anglię, Irlandię Północną, Szkocję i Walię.

          Chyba warto to wyrównać.
          Nie zdradzę chyba wielkiej tajemnicy, że prowadzone są prace nad nowym Dziennikiem Piwnym 2011.
          Twoja sugestia, jak i dziesiątki innych zostanie rozpatrzona podczas tychże prac.
          Jeszcze trochę cierpliwości.
          Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi proszę o zgłaszanie ich tutaj.
          Pozdrawiam

          Comment

          • grew
            Senior
            • 05-2009
            • 766

            To mam jeszcze jeden pomysł, ideę:
            Dodanie miejsca spożycia (w przypadku beczki) lub gdzie kupione, które byłoby brane z "Piwo - Gdzie". Kolejnym krokiem byłoby wówczas stworzenie listy co w danym miejscu jest/było dostępne i w jakiej cenie

            Comment

            • grew
              Senior
              • 05-2009
              • 766

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
              To mam jeszcze jeden pomysł, ideę:
              Dodanie miejsca spożycia (w przypadku beczki) lub gdzie kupione, które byłoby brane z "Piwo - Gdzie". Kolejnym krokiem byłoby wówczas stworzenie listy co w danym miejscu jest/było dostępne i w jakiej cenie
              Dodałem to do propozycji rozwoju browar.biz

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                Dodałem to do propozycji rozwoju browar.biz
                Takie rozwiązanie akurat już dawno temu zgłaszałem, chociaż nie łączyłem tego funkcjonalnie akurat z DP. Ot, zachciało mi się polskiej wersji beerborca.cz

                A tak na dzień dzisiejszy, to rozróżniłbym miejsce zakupu i miejsce spożycia. Piwo butelkowe kupione w sklepie - wiadomo na miejscu spożyte być nie mogło, raczej.
                No ale piwo butelkowe w browarze, albo w pubie? Wypite na miejscu, czy w domu? DP tego nie wyjaśnia.
                Last edited by Pendragon; 07-07-2011, 20:29.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  Chciałbym też wiedzieć ile wypiłem konkretnego piwa (marki) zagranicznego, a nie tylko ogólnie piw z danego browaru. Po co wpisywać nazwę piwa, skoro potem tego nie widzę w statystykach?
                  Last edited by Pendragon; 07-07-2011, 20:34.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • grew
                    Senior
                    • 05-2009
                    • 766

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    A tak na dzień dzisiejszy, to rozróżniłbym miejsce zakupu i miejsce spożycia. Piwo butelkowe kupione w sklepie - wiadomo na miejscu spożyte być nie mogło, raczej.
                    No ale piwo butelkowe w browarze, albo w pubie? Wypite na miejscu, czy w domu? DP tego nie wyjaśnia.
                    W sumie wystarczyłoby miejsce zakupu - jeśli wybierzesz beczkę i kupiłeś w lokalu - wszystko jasne (mogłeś wziąć do domu, ale to nie ma znaczenia - wszystkie informacje dla potencjalnych klientów są dostępne), w butelce w lokalu - też niesie to ze sobą jakąś informację. Natomiast jeśli kupiłeś w sklepie - to również mało kogo interesuje, gdzie to spożyłeś Mogłeś pod sklepem/w tramwaju/na grillu
                    Chętnie to zaimplementuję - jeśli ART pozwoli

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Chciałbym też wiedzieć ile wypiłem konkretnego piwa (marki) zagranicznego, a nie tylko ogólnie piw z danego browaru. Po co wpisywać nazwę piwa, skoro potem tego nie widzę w statystykach?
                      Tu dochodzimy do tego, że chciałbym (chcielibyśmy) mieć statystyki dla piw zagranicznych podobne to tych polskich (albo lepsze!). Jestem oczywiście ZA!

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        To ja jeszcze chciałbym, żeby można było od razu wybrać liczbę piw tej samej marki a system by je dopisywał automatycznie. Obecnie trzeba zaznaczyć opcję "kolejne piwo takie samo". Proponowałbym wpisanie w okienku liczbę tych piw. Dodatkowo chciałbym móc wybrać "opcję czasową", czyli co ile minut były te kolejne piwa. teraz domyślnie jest 45 minut, a ja proponuję, by to każdy użytkownik DP wybierał sobie czas, np. 30 minut.
                        Obie te propozycje są ze sobą powiązane. Gdy właśnie wypiję kilak takich samych piw pod rząd, to potem muszę wracać do zapisów i poprawiać te godziny, bo bym się nie zmieścił przed północą Nie chodzi aż o taką dokładność w czasie, ale właśnie o to "wskakiwanie" do następnego dnia przy systemie automatycznego dodawania piwa co 45 minut.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Promil03
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 2833

                          Jeśli chodzi o zakres 45 minut to jest to wartość umowna. W ustawieniach możesz minuty ustawić w przedziale 15-120 min.
                          Podaj mi proszę Twój adres mailowy, wyślę Ci zbiór zgłoszonych zmian w DP, który podesłałem Arturowi. Może wpadniesz jeszcze na coś co jest warte poprawienia. Jeśli tak wyślij propozycje do Bossa.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            Ha, nigdy tam nie zaglądałem! To ci odrycie
                            Mail na PW.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • ucho
                              Senior
                              • 05-2010
                              • 500

                              Chciałbym, aby w statystykach globalnych znalazła się informacja o ilości użytkowników, którzy mają dane piwo w swoim dzienniku.

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                Mam w swoim dzienniku piwnym wypitych ponad 140 piw a w moim profilu wyświetlana liczba to 2. Jak to zmienić?
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎