Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd zmierza Browar.biz ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #61
    A ja tam jestem za usuwaniem, jak dr Halba - Wielki Eksterminator

    To tak dla tych z Biologii dla rozluźnienia, bo kolejny temat z laniem wody i puszeniem się powstał

    A to jakie będzie forum, jest funkcją tego jacy będą jego uczestnicy i nic ponadto

    Bijcie sobie pianę dalej w tym temacie, ja idę łyknąć
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
      Browar powoli ewoluuje w stronę www.byleniekoncernowybrowar.biz
      Po pierwsze - chyba z oczywistych powodów (patrz post Arta, tudzież lista zamkniętych browarów)
      Po drugie - nie jest aż tak radykalnie. Niedawno wszyscy wielkim głosem domagali się wypuszczenia portera okocimskiego na polski rynek. Czyli chcieliby go kupić. Sporo osób pije również Palone. Hm... To chyba tyle.

      Jedyny, choć zarazem poważny błąd, jaki wielu popełnia flekując koncernowe, to nadmiar ironii i szyderstwa przy okazji pozytywnych wypowiedzi nowych użytkowników o koncernówkach.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
        Oczywiście że powinno się wskazywać kierunki i trendy ale nie można oderwać się od szarej rzeczywistości .
        Szarą rzeczywistość jak najbardziej należy zmieniać!

        Comment

        • remfire
          Senior
          • 03-2004
          • 1334

          #64
          No i właśnie o ten nadmiar ironii i szyderstwa chyba chodzi przede wszystkim.
          A czy temat to tylko "płaczliwe bicie piany" ?
          60 postów w ciagu doby oraz dośc radykalne stwierdzenia chyba świadczą o czymś innym. Uważacie że lepeij nie mówic o swoich odczuciach ? Mi równiez zależy na dalszym i coraz lepszym funkcjonowaniu browaru, bo naprawde ciesze sie że tu kiedyś zawitałem . Czasami chyba jednak trzeba pogadac , aby nie zabrnąć w slepy zaułek.

          Comment

          • remfire
            Senior
            • 03-2004
            • 1334

            #65
            A efekty dyskusji juz jakies są , bo padły pierwsze konkretne deklaracje
            A z tą obawą dot. ograniczania oceniania piw z dużych browarów i opisywania knajp które serwują owe piwa - jest ona bezpodstawna. To że 2-3 osoby mają radykalne zdanie na ten temat nie oznacza równoznaczności z moim stanowiskiem w tej sprawie i jak długo będę miał tu coś do powiedzenia takich ograniczeń nie będzie.

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
              Zamiast bronić się argumentami w konkretnym temacie, to robią takie płaczliwe egzystencjonarne tematy jak ten.
              Osobiście nie czuję sie gnojony przez starszych, ani lekceważony porzez młodszych. Zabierałem głos w temacie, bo wydał mi się ciekawy i prowokujący do refleksji a nie płaczliwy. Ponieważ wywiązała sie całkiem ożywiona dyskusja, sądzę że nie tylko mnie sie taki wydał. A jej ogólny ton, niezależnie od tego czy ktoś ma mniej czy więcej uwag krytycznych jest taki, że Browar. biz zmierza raczej w dobrym kierunku .

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23794

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                A efekty dyskusji juz jakies są , bo padły pierwsze konkretne deklaracje
                sądziłem że to można było wywnioskować z mojej wypowiedzi umieszczonej w temacie sugerującym wprowadzenie takich ograniczeń (piszę teraz o knajpach z "masówką", bo ograniczanie oceniania piw z dużych browarów nie było zgłaszane na forum).

                a Emesowi chyba tłumaczyć się nikt nie musi
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • joelka
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 817

                  #68
                  A ja w całej rozciągłości przychylam się do wypowiedzi Emesa aż sobię zacytuję:

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                  Moim zdaniem browar.biz zmierza w bardzo dobrą stronę, trzyma poziom i słusznie promuje wartościowe piwa zamiast np jakiś tanich koncernowych puszek z biedronki. Nikt z tego forum chyba nikogo nie wyganiał, nawet jak ktoś pisał zadowolony, że kupił piwo z plakietką "lider price" za 1 zł. Ale też taka osoba w tym szacownym gronie nie znajdzie raczej dużego aplauzu. Są jednak takie miejsca w internecie, że takie tanie piwo bogiem jest i ty też tam możesz być bohaterem Już na tym forum była jakaś grupa fanów tanich piw z biedronki, głównym kryterium "smakowym" była cena i przelicznik jak najtaniej wejść w odmienne stany świadomości. Na szczęscie się zniechęcili, bo ich teksty na poziomie płytek chodnikowych nikogo nie bawiły.
                  Problem chyba nie jest z forum jako całością, ale z nadwrażliwością niektórych forumowiczy, dotyczy to zapewne nie tylko tego forum, ale jakiegolwiek na którym się znajdą. Zamiast bronić się argumentami w konkretnym temacie, to robią takie płaczliwe egzystencjonarne tematy jak ten.

                  I dodam: nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma...
                  SELEKCJA MUSI BYĆ ŻEBY ZACHOWAĆ POZIOM!

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
                    I dodam: nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma...
                    SELEKCJA MUSI BYĆ ŻEBY ZACHOWAĆ POZIOM!
                    Taka jak tu?


                    Czy jesteś SELEKCJONEREM?
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Shlangbaum
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 5828

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                      Ten temat to nie selekcja, lecz moja pywatna próba oszacowania skali pewnego zjawiska. Z browar.biz to nie ma nic wspólnego ani z problemem: piwo koncernowe/piwo niekoncernowe.

                      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        #71
                        Jasssne Becik. Może meneli spod nocnego też tu zaprosisz?
                        Selekcjonera wcale nie trzeba. Przy odpowiednim podejciu do różnych jednostek, następuje selekcja naturalna. Czasem wystarczy po prostu nie karmić trolla.
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • joelka
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 817

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
                          nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma...
                          SELEKCJA MUSI BYĆ ŻEBY ZACHOWAĆ POZIOM!
                          Aż się sama zacytuję.
                          Chodziło o selekcję naturalną polegającą na własnej rezygnacji z uczestniczenia na forum skoro komuś nie odpowiadają zasady dobrego zachowania się wśród tak różnej społeczności.
                          Nie miałam w ogóle na myśli wywalania z forum kogoś o innych poglądach. Wystarczy olewać tych co się zachowują jak wieprze. Trochę nasmrodzą ale wkońcu się znudzą.
                          Każdy ma prawo zakładać tematy i pisać posty jakie chce byle z kulturą. Innym powinno być wolno komentować to, byle też z kulturą.
                          A to, że się forum rozmydla...

                          To moja opinia, którą wyrażam z kulturą bez wytykania kto co zrobił i w jakim temacie.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #73
                            Nie spodobało mi się słowo selekcja dlatego tylko je zacytowałem.

                            Jeden przykład: grzecznie zachowujący się forumowicz, piszący poprawną polszczyzną, spotykający się z innymi forumowiczami na piwie, po prostu miły ale będący neonazistą/faszystą/rasistą, po poludniu czasem glanujący pedała, Murzyna, Żyda. Nikt o tym nie wie ale jest akceptowany, nieprawdaż?
                            A drugi forumowicz, nieco nieokrzesany, czasem rzucający mięsem, lubiący mocne piwo, robiącym byki ortograficzne, człowiek prosty ale z wielkim sercem dla innych ludzi i szanujący innego człowieka. Ale o tym też nikt z innych forumowiczów nie wie bo nikt nie chce go bliżej poznać...

                            Jak w tym wypadku wygląda browarowa selekcja naturalna? Nie znasz tak do końca ani jednego, ani drugiego.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Marcin_wc
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 2115

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                              A drugi forumowicz, nieco nieokrzesany, lubiący mocne piwo, robiącym byki ortograficzne, człowiek prosty
                              Normalnie opis siebie znalazłem i jakoś udało mi się kilka osób poznać.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23794

                                #75
                                o! to Ty jesteś piecyk lutowy! (z góry przepraszm P_G )
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎