Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd zmierza Browar.biz ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • joelka
    Senior
    • 03-2005
    • 817

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik

    Jak w tym wypadku wygląda browarowa selekcja naturalna? Nie znasz tak do końca ani jednego, ani drugiego.
    Właśnie na tym, że nie ma kogoś kto dokonuje tej selekcji tylko ci co mają ochotę "smrodzić" na forum sami będą rezygnowali jeśli się ich będzie olewać a nie wdawać się w dyskusje i awantury i tak lądujące w przechmielinach.

    A to że na forum mogą być zakamuflowani faszyści, mordercy, gwałciciele itp nikt nie sprawdzi więc nie wiem po co zamartwiasz się tym. Dopóki krzywdy złym słowem nikomu nie robią to nie ma co się czepiać na wszelki wypadek. A wiadomo że jak ktoś chce coś ukryć i udawać kogoś innego to i tak mu się to uda.

    Comment

    • joelka
      Senior
      • 03-2005
      • 817

      #77
      A co do tych co ortografii zasad używać nie potrafią:

      Apel do tych co gnoją: ZASTANÓWCIE SIĘ CZASEM NAD TYM, ŻE BRAKI W ORTOGRAFII MOGĄ WYNIKAĆ Z PRZYPADŁOŚCI DYSORTOGRAFII A NIE OZNACZAJĄ, ŻE CZŁOWIEK JEST PROSTY I CIEMNY!!!!!!
      TO TAK JAKBY GNĘBIĆ W TOWARZYSTWIE KOGOŚ KTO SIĘ JĄKA TYLKO DLATEGO, ŻE INNI NIE SŁYSZĄ WYRAŹNIE CO ON PRÓBUJE POWIEDZIEĆ.

      Comment

      • Dreamer
        Senior
        • 05-2003
        • 1576

        #78
        Ło matko, co to się tak o tej ortografii głośno zrobiło, że aż KRZYCZEĆ trzeba? Nie róbmy z ortografii pępka tego forum.
        Jak ktoś ma coś ciekawego do przekazania, ale rąbnął byka to trzeba go poprawić i zwrócić uwagę. Piętnować można przypadki nachalnego uchybiania zasadom ortografii, ale to się aż tak często nie przytrafia.
        Blog: Piwna Brytania

        Comment

        • joelka
          Senior
          • 03-2005
          • 817

          #79
          Nie krzyczałabym tak gdyby nie nagminne trucie d... które przypomina czychanie na czyjąś pomyłkę. Wiem jak reaguje na takie coś osoba z problemem dysortografii a nie z lenistwem na naukę. Przestaje pisać bo się wstydzi odezwać.
          A chodziło mi nie o kulturalne poprawianie tylko o najeżdżanie w stylu : "idź się lepiej doucz."

          Tyle na ten temat. Wracać do tego nie ma co. wyraziłam swoją opinię i tyle.

          Comment

          • Dreamer
            Senior
            • 05-2003
            • 1576

            #80
            No to jesteśmy tego samego zdania
            Blog: Piwna Brytania

            Comment

            • Maremali
              Senior
              • 05-2002
              • 1953

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
              A co do tych co ortografii zasad używać nie potrafią:

              Apel do tych co gnoją: ZASTANÓWCIE SIĘ CZASEM NAD TYM, ŻE BRAKI W ORTOGRAFII MOGĄ WYNIKAĆ Z PRZYPADŁOŚCI DYSORTOGRAFII A NIE OZNACZAJĄ, ŻE CZŁOWIEK JEST PROSTY I CIEMNY!!!!!!
              TO TAK JAKBY GNĘBIĆ W TOWARZYSTWIE KOGOŚ KTO SIĘ JĄKA TYLKO DLATEGO, ŻE INNI NIE SŁYSZĄ WYRAŹNIE CO ON PRÓBUJE POWIEDZIEĆ.
              A czy osoby dys- cośtam nie potrafią korzystać chocby z prostego słownika ortograficznego w jakimkolwiek edytorze tekstu?
              Niejednokrotnie to nie jest dys-cośtam tylko zwykłe lenistwo, które stało sie bardzo modne wśród młodzieży szczególnie szkolnej.
              http://maremali.web-album.org/

              Comment

              • Shlangbaum
                Senior
                • 03-2005
                • 5828

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
                Nie krzyczałabym tak gdyby nie nagminne trucie d... które przypomina czychanie na czyjąś pomyłkę.
                To prawda, częściej zdarza się na forum jechanie po kimś niż posty w stylu, zgadzam się ale należałoby to uzupełnić o... i tego mi brakuje

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • joelka
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 817

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
                  Niejednokrotnie to nie jest dys-cośtam tylko zwykłe lenistwo, które stało sie bardzo modne wśród młodzieży szczególnie szkolnej.
                  Uwierz, że "dys-cośtam" to przypadłość taka bardziej jak jąkanie niż lenistwo ale masz racje, można korzystać z worda i kopiuj wklej do posta. Ale gnoić też nie trzeba i być upierdliwym prawda?

                  Comment

                  • joelka
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 817

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                    To prawda, częściej zdarza się na forum jechanie po kimś niż posty w stylu, zgadzam się ale należałoby to uzupełnić o... i tego mi brakuje
                    Mnie też.
                    I dlatego się udzieliłam w tym temacie bo może niektórzy starzy i nowi forumowicze wezmą sobie to do serca.
                    Kultura i wyrozumiałość (byle nie na chamstwo) obowiązuje każdego tak samo a nie w zależności od nabitych postów.

                    A zmiany należy zaczynać od siebie zamiast biadolić nad źle obranym torem tego forum. Banał straszny ale to forum będzie takie jak ludzie którzy tu są czy dojdą.
                    Więc może zmienię pytanie: dokąd zmierzają ludzie na tym forum?

                    Comment

                    • Bombadil13
                      • 05-2005
                      • 2479

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
                      Normalnie opis siebie znalazłem i jakoś udało mi się kilka osób poznać.
                      Zamieściłeś zdjęcie w avatarze to ludzie drzwiami i oknami do Ciebie walą
                      Poszukuję

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
                        Mnie też.

                        Więc może zmienię pytanie: dokąd zmierzają ludzie na tym forum?
                        Ja jako "ludź" z tego forum zamierzam zmierzać do sklepu ,gdyż zapasy piwa wydatnie się skurczyły


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • Doodeck
                          Senior
                          • 05-2003
                          • 1612

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
                          czychanie
                          Idź się lepiej doucz

                          Według mnie człowiek nieznający zasad ortografii jest NIEUKIEM. Żadne choroby tego nie wytłumaczą.
                          Dalekosiężny
                          Obserwator
                          Obiektów
                          Dynamicznie
                          Epatujących
                          Ciekawymi
                          Koncepcjami

                          Comment

                          • Bombadil13
                            • 05-2005
                            • 2479

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck
                            Według mnie człowiek nieznający zasad ortografii jest NIEUKIEM. Żadne choroby tego nie wytłumaczą.
                            Nie gniewaj sie dooodeck, ale NIEUKIEM jest raczej ten, kto uważa dysortografa za nieuka. To choroba dooodeck! To się leczy. Nie można dys... nazywać nieukami. To niesprawiedliwe.

                            Inna sprawa:
                            - że wiele orzeczeń dys... jest naciągniętych, inna,
                            - że można skorzystać z edytora (trochą to trwa, ale może doraźnie pomóc dyskutować na forum), inna,
                            - że nie sposób na forum określic kto jest dys..., a kto poprostu nieuk i jak kogo traktować,
                            ale po co kogo wyzywać, wystarczy miło i z uśmiechem zwrócić uwagę , a o tym już było w tym temacie
                            Żeby było milej
                            Poszukuję

                            Comment

                            • Doodeck
                              Senior
                              • 05-2003
                              • 1612

                              #89
                              OK, cofam nieuka - ale TYLKO w stosunku do osób FAKTYCZNIE chorych.
                              Reszta miała do szkoły pod górkę.
                              Zdrowie zdrowych
                              Dalekosiężny
                              Obserwator
                              Obiektów
                              Dynamicznie
                              Epatujących
                              Ciekawymi
                              Koncepcjami

                              Comment

                              • Sokół83
                                szynkarz
                                • 12-2004
                                • 1598

                                #90
                                kiedyś nie było żadnych zaświadczeń na dysgrafie, dysortografie i inne cuda, i ludzie sobie radzili z tym, pozdawali matury itp, mimo że nie było żadnych poprawiaczy typu word i trzeba było otworzyć słownik żeby sprawdzić poprawną pisownie, a nie wejść na strone PWN-u; a tera sie zrobiła moda na zaświadczenia o różnym stopniu dysmóżdża i bez nich ani rusz; większości osób dolega zwykłe lenistwo a nie żadna dysortografia
                                Z INNEJ BECZKI

                                www.fotopolska.eu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎