Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2291

    I tak i nie z tymi butelkami zwrotnymi.
    Można zamieniać je bez paragonu na bony wyłącznie w dużych hiperach oraz wybranych sklepach typu Market (te prowadzone przez ajentów już np nie biorą udziału w akcji).
    A promocja fajna dla tych co lubią bezalkoholowe Miłosławy. Mi akurat podchodzą, wczoraj skorzystałem z tej oferty na Bemowie.
    Większość czteropaków było dostępnych z niefitrowanym Miłosławem, ostatnie kilka zestawów z Pilznerem.
    Last edited by kosher; 19-05-2021, 15:46.

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      No tak, napisałem że w dużych Kerfurach znormalniało Podobno ma tak zostać na stałe. A otrzymywany bon do kasy mi zupełnie nie przeszkadza, jak tam idę oddać butelki to robię też zakupy, więc zupełnie mi obojętne czy płacę potem w kasie bonem czy pieniędzmi.
      Last edited by dadek; 20-05-2021, 18:25.

      Comment

      • Krakus
        Senior
        • 04-2007
        • 167

        Dadek, przez Ciebie pójdę do Kerfura.

        Comment

        • concerto
          Senior
          • 09-2003
          • 859

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
          W sprawie kaucji za butelki, w ramach akcji "Droga do 0 Waste"
          Słyszałem gdzieś ostatnio w radiu, że duża sieć detaliczna ( chyba nie Carrefour ale podobnie ) robiła badania, czemu nasi rodacy nie lubią za bardzo butelek zwrotnych. Wyszło im, że ludzie wstydzą się odnosić butelki do sklepu bo im się to kojarzy z biedą. Tacy nowobogaccy jesteśmy.
          Last edited by concerto; 20-05-2021, 20:15.
          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            W Kauflandach przyjmują zwrotne flaszki po 30 groszy
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2291

              W tych Żabkach gdzie jeszcze zostały na półkach:
              - Grodziskie Tropical Wheat - 4.99 zł.
              - Miłosław Bezalkoholowy Witbier - 2.49 zł.
              Oferta do 1 czerwca.

              Comment

              • golden_boy
                Member
                • 10-2010
                • 50

                31 maja w Biedronce 9+9 Hopfe i Hopfe pszeniczne z karta moja biedronka, w Lidlu 2 czerwca 4+4 wszystkie piwa w butelkach z aplikacja i kuponem.
                ​​

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2291

                  W Stokrotkach Supermarket do środy 16 VI -40% ceny na wszystkie krafty.
                  Pinta, Waszczukowe, Za Miastem, Inne Beczki, Błonie, Grodzisk Wlkp. są objęte przeceną.
                  Cenowo wychodzi około 4.79 zł. za większość piw.

                  Comment


                  • e-prezes
                    e-prezes commented
                    Editing a comment
                    Pintę u nas wywiało kompletnie
                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2291

                  Jeszcze tylko dzisiaj z kuponem w aplikacji Lidl wszystkie piwa marki Argus 40% taniej.
                  Np. Argus Porter wychodzi po 1.79 zł. za sztukę

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    Mikkeller w Lidlu. Ciekawe czasy.
                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      Niestety jedna to jakaś ciecz spod znaku "gelato", drugie to tylko berliner weisse, tutaj mogliby się postarać. Tydzień temu był Lervig Konrad's Stout, ale nie widzę wątku, żebym go mógł ocenić. Również pojemność mikro, a cena makro.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        Ja myślę, że to badanie rynku. I za moment będziemy mieli taki piwny ryneczek Lidla z prawdziwego zdarzenia. Z taką dystrybucją mogę ładnie zamieszać.
                        Last edited by pizmak666; 17-06-2021, 19:31.
                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • Petitpierre
                          Senior
                          • 01-2014
                          • 2560

                          Może tak być. Do winnicy Lidl'a też wrzucili trunki trzycyfrowe, a później pojawiła się taka półka w sklepie, idzie gorzej niż średnio, ale pojedyńcze butle znikają; może i z piwem ma być tak samo?
                          Mały porterek-przyjaciel nerek

                          Comment

                          • LESNICZYy
                            Senior
                            • 01-2018
                            • 950

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                            Niestety jedna to jakaś ciecz spod znaku "gelato", drugie to tylko berliner weisse, tutaj mogliby się postarać. Tydzień temu był Lervig Konrad's Stout, ale nie widzę wątku, żebym go mógł ocenić. Również pojemność mikro, a cena makro.
                            W moim dali 80 szt małych puszek i z każdego kartonu tylko trochę ubyło . Funky Fluid i Lervig ze względu na moc coś tam zejdą ze stanu , słaby Mikkeller z 3,7% to bydzie ciężko i do tego w takim stylu . Puszczą promocję na 99.9% .
                            Last edited by LESNICZYy; 17-06-2021, 18:28.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                              ale nie widzę wątku, żebym go mógł ocenić.
                              możesz założyć wątek

                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎