Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.07-09: VI Wielki Zlot Forumowiczów [Czarnków] - kto się wybiera

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Stolp
    Senior
    • 06-2002
    • 492

    !!! Wolne miejsce na zlocie !!!

    Dla zainteresowanych - jedna osoba. Zwalnia się moje miejsce. Szczegóły - wpłata zaliczki = mojej wpłacie za udział - na pw lub email.
    pozdrawiam
    Stolp
    Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
    Szukam
    e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
    https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

    Comment

    • Cyrkonia
      Senior
      • 10-2001
      • 1936

      No to ja się dołączam do powyższego........... również zwalniam jedno miejsce........ opłacona zaliczka........ może się zdarzyć że zwolnią się 2 moje miejsca......... ehh.........
      zainteresowani ............ na PW
      www.stat-gra.pl

      Comment

      • piotrrat
        Senior
        • 11-2002
        • 730

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
        No to ja się dołączam do powyższego........... również zwalniam jedno miejsce........ opłacona zaliczka........ może się zdarzyć że zwolnią się 2 moje miejsca......... ehh.........
        zainteresowani ............ na PW
        Nie kombinuj ,tylko przyjedź w piątek do Gdańska w rozsądnej porze

        Comment

        • Cyrkonia
          Senior
          • 10-2001
          • 1936

          co to znaczy "rozsądna pora"?
          www.stat-gra.pl

          Comment

          • piotrrat
            Senior
            • 11-2002
            • 730

            Myślę że tak o 14.00-15.00 trzeba by wyjechać z Gdańska co by jeszcze w piątek poimprezować

            Comment

            • Cyrkonia
              Senior
              • 10-2001
              • 1936

              to dobrze że nie 6:00.............
              www.stat-gra.pl

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Moja obecność stoi pod znakiem zapytania.

                Comment

                • Cyrkonia
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 1936

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
                  No to ja się dołączam do powyższego........... również zwalniam jedno miejsce........ opłacona zaliczka........ może się zdarzyć że zwolnią się 2 moje miejsca......... ehh.........
                  zainteresowani ............ na PW
                  NIeaktualne..........
                  www.stat-gra.pl

                  Comment

                  • Rycho_128
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 1039

                    Rycho_128
                    noclegi - pt-sob |+ sob-nd
                    wielkość pokoju - To już nie ma znaczenia, bo jest drastycznie późno
                    grochówa w piątek - TAK
                    posiłek typu polski obiad w sobotę - TAK
                    koszulka - jeśli jest chęć - podać rozmiar L
                    zniżka PKP - NIE
                    czy rozważasz zostać na dłużej NIE
                    Oczywiście liczę, że coś się zwolni
                    Gdański Browar WaRy
                    Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                    Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Zwolniło się. Rycho_128 zajmuje moje miejsce.

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        No, dobra - komu w drogę, temu czas. My na przykład już wyjeżdżamy na Zlot
                        Do zobaczenia!

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
                          No, dobra - komu w drogę, temu czas. My na przykład już wyjeżdżamy na Zlot
                          Do zobaczenia!
                          Normalnie musiałem spojrzeć w kalendarz po tym poście
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • sopista
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1747

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
                            No, dobra - komu w drogę, temu czas. My na przykład już wyjeżdżamy na Zlot
                            Do zobaczenia!
                            Mała, bój się kogo chcesz alem się załamał. Toż to jeszcze pięć razy do roboty przyjść trza... (na łikend mordek nie wstawiam).

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Zyziek odpada, więc jedno miejsce się zwalnia. Art, zamówiłeś już koszulki? Można jeszcze jedną odkręcić? Chyba że chętny też chciałby M

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23807

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zyziek odpada, więc jedno miejsce się zwalnia. Art, zamówiłeś już koszulki? Można jeszcze jedną odkręcić? Chyba że chętny też chciałby M
                                już się nie odkręci, kasa poszła, zamówienie w toku. ale co, tak bez nadzoru przyjedziesz?
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎