Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Most Poniatowskiego - wieżyca A-22, Czeska Baszta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • czeskabaszta
    replied
    W piątek mamy dla Was coś wyjątkowego z beczki.
    Koźlaka z minibrowaru z morawskiego Kroměříž'a.

    Maxmilian 14° Red Max Bock - to piwo o pięknej ciemnobursztynowej barwie, słodowo-owocowym zapachu oraz głębokim, palonym, chlebowo-orzechowym smaku.

    W sam raz na taki ziąb!
    Beczka już podpięta.

    Zapraszamy.
    Attached Files
    Last edited by czeskabaszta; 27-11-2015, 09:45.

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czeskabaszta Wyświetlenie odpowiedzi
    5 urodziny Czeskiej Baszty się zbliżają (luty 2015), Św. Mikołaj już za miesiąc, więc mamy dla Was koszulki z naszym logo!
    W dwóch kolorach do wyboru, czarnym i białym, w wersji dla kobiet i mężczyzn.
    Rozmiary od XS do 3XL.
    Cena jednej koszulki to 45 PLN.
    Zamówienia wraz z przedpłatami zbieramy przy barze w Czeskiej Baszcie do 1 grudnia (wtorek).
    Czas realizacji zamówień - około 7-10 dni licząc od 2 grudnia.
    A jak już będą gotowe do odbioru, rychło poinformujemy zainteresowanych!
    NOWA CENA KOSZULKI - 35 PLN.

    Zapraszamy do zakupu!

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    5 urodziny Czeskiej Baszty się zbliżają (luty 2015), Św. Mikołaj już za miesiąc, więc mamy dla Was koszulki z naszym logo!
    W dwóch kolorach do wyboru, czarnym i białym, w wersji dla kobiet i mężczyzn.
    Rozmiary od XS do 3XL.
    Cena jednej koszulki to 45 PLN.
    Zamówienia wraz z przedpłatami zbieramy przy barze w Czeskiej Baszcie do 1 grudnia (wtorek).
    Czas realizacji zamówień - około 7-10 dni licząc od 2 grudnia.
    A jak już będą gotowe do odbioru, rychło poinformujemy zainteresowanych!
    Attached Files
    Last edited by czeskabaszta; 23-11-2015, 14:25.

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    W nalewaku nr 2 kolejny debiut w Czeskiej Baszcie:

    Chýně Simco 13° English Pale Ale

    Zapraszamy!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    2 nowe piwa w nalewakach:

    klasyczny, goryczkowy, lekko chlebowy - Koníček Ryzák 11° světlý ležák
    cytrusowy, tropikalny, z nutą paloności - Cornel 12° Red Ale

    Zapraszamy!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Piwny czwartek w Czeskiej Baszcie.
    Zapraszamy!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Wtorkowy zestaw piw lanych, w załączonym zdjęciu.

    Zapraszamy!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Dzisiaj zapraszamy Was do Czeskiej Baszty na transmisję meczu towarzyskiego Polska - Czechy, o godz. 20.40.
    Oczywiście przy wyśmienitym czeskim piwie i jedzeniu.
    Proponujemy salomonowe rozwiązanie, przy barze wygrają Czechy, na boisku Polska.
    Co Wy na to?

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Zapraszamy na klasycznego czeskiego lagera.
    Po raz pierwszy w Czeskiej Baszcie z beczki leję się:

    Krušnohor 12° světlý ležák

    Do zobaczenia!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Zapraszamy do Czeskiej Baszty na transmisję meczu towarzyskiego Polska-Islandia, godz. 20.40.

    W kolejce na podpięcie czeka na Was beczka:

    Novosad František 12° světlý ležák

    Przyda się, sporo osób będzie w okolicach stadionu i w okolicach mostu Poniatowskiego...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Widzę, że bez wyczyszczenia wpisów chyba się jednak nie obędzie.

    Leave a comment:


  • ana18
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
    A jednak... Nie odpuści. Specjalnie się zarejestrował
    A Ty nie odpuścisz, bo trzeba dać złośliwy komentarz. Zawsze się trafi jakiś uprzejmy

    Leave a comment:


  • wpadzio
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tysso Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam. Obserwowałem ten temat od jakiegoś czasu i nie mogę zdzierżyć postawy właścicieli Czeskiej Baszty. Do Baszty jak i do Piviarni wpadam co jakiś czas bo bardzo lubię klimat panujący w tych lokalach. Bardzo się zniesmaczyłem reakcją na komentarz krytyki i postanowiłem się specjalnie zarejestrować żeby podzielić się z wami moim zdaniem. Ostatnimi czasy faktycznie trochę spadł poziom obsługi i ogólne odczucia związane z pubem w wieżycy więc rozumiem, że ktoś mógł być niezadowolony, mi akurat dalej się tam podoba i uważam, że to fajne miejsce. Może faktycznie Użytkownik TTOP trochę za ostro się wypowiedział ale z drugiej strony każdy ma prawo do własnego zdania i należy to uszanować a nie atakować jakimiś linkami z portali gdzie lokal jest dobrze oceniany. Kolejna sprawa to doszukiwanie się spisku i zamachu ze strony innego lokalu co jest po prostu strasznie dziecinne i żałosne! Umieszczanie zdjęć z monitoringu i głupia ''zgadywanka'' kto jest kto to była już przesada. Takie zachowanie wywołało masę komentarzy o poziomie których chyba nie muszę nic pisać. Na miejscu właścicieli Piviarni bym się bardzo zdenerwował bo nie zrobili nic złego a zostali potraktowani jak przestępcy. Bardzo mnie dziwi, że w ostatniej kończącej ten temat wypowiedzi ze strony Baszty nie padło nawet słowo "przepraszamy"
    A jednak... Nie odpuści. Specjalnie się zarejestrował
    Last edited by wpadzio; 12-11-2015, 22:01.

    Leave a comment:


  • Tysso
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika czeskabaszta Wyświetlenie odpowiedzi
    Woli informacji. Odbyliśmy rozmowę z właścicielem Ceskiej Piviarni, który zapewnił nas, że nie ma nic wspólnego z bardzo negatywnym wpisem o Czeskiej Baszcie, zamieszczonym przez swojego klienta-kolegę TTOP, z którym gościł u nas feralnej niedzieli. Zapewnił nas, że nie uzgadniał wpisu, ani też nie wiedział o wielkim niezadowoleniu TTOP z niedzielnej wizyty. A tym samym o planie zamieszczenia wpisu przez swojego kolegę TTOP w naszym wątku. Deklaracje tą przyjmujemy za dobrą monetę, w zawiązku z tym sprawę należy uznać za zamkniętą.
    Witam. Obserwowałem ten temat od jakiegoś czasu i nie mogę zdzierżyć postawy właścicieli Czeskiej Baszty. Do Baszty jak i do Piviarni wpadam co jakiś czas bo bardzo lubię klimat panujący w tych lokalach. Bardzo się zniesmaczyłem reakcją na komentarz krytyki i postanowiłem się specjalnie zarejestrować żeby podzielić się z wami moim zdaniem. Ostatnimi czasy faktycznie trochę spadł poziom obsługi i ogólne odczucia związane z pubem w wieżycy więc rozumiem, że ktoś mógł być niezadowolony, mi akurat dalej się tam podoba i uważam, że to fajne miejsce. Może faktycznie Użytkownik TTOP trochę za ostro się wypowiedział ale z drugiej strony każdy ma prawo do własnego zdania i należy to uszanować a nie atakować jakimiś linkami z portali gdzie lokal jest dobrze oceniany. Kolejna sprawa to doszukiwanie się spisku i zamachu ze strony innego lokalu co jest po prostu strasznie dziecinne i żałosne! Umieszczanie zdjęć z monitoringu i głupia ''zgadywanka'' kto jest kto to była już przesada. Takie zachowanie wywołało masę komentarzy o poziomie których chyba nie muszę nic pisać. Na miejscu właścicieli Piviarni bym się bardzo zdenerwował bo nie zrobili nic złego a zostali potraktowani jak przestępcy. Bardzo mnie dziwi, że w ostatniej kończącej ten temat wypowiedzi ze strony Baszty nie padło nawet słowo "przepraszamy"

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Pyszności w nalewakach!

    Albrecht 11° světlý ležák
    Gwern 12° světlý ležák
    Chýně Dvorní 14° speciál tmavý
    Cornel 14° india pale ale

    Zapraszamy!

    Czeska Baszta
    Attached Files

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎