Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Most Poniatowskiego - wieżyca A-22, Czeska Baszta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • czeskabaszta
    replied
    Woli informacji. Odbyliśmy rozmowę z właścicielem Ceskiej Piviarni, który zapewnił nas, że nie ma nic wspólnego z bardzo negatywnym wpisem o Czeskiej Baszcie, zamieszczonym przez swojego klienta-kolegę TTOP, z którym gościł u nas feralnej niedzieli. Zapewnił nas, że nie uzgadniał wpisu, ani też nie wiedział o wielkim niezadowoleniu TTOP z niedzielnej wizyty. A tym samym o planie zamieszczenia wpisu przez swojego kolegę TTOP w naszym wątku. Deklaracje tą przyjmujemy za dobrą monetę, w zawiązku z tym sprawę należy uznać za zamkniętą.

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Oczywiście ostatnie słowo należy do właścicieli CZB , ale po ostatnim triumfie ich ukochanej partii na pewno przygarną każdą zbłąkaną piviarnianą duszę.[/QUOTE]

    Panie Purc ! Nie każdą , tylko te należące do Polskiej Partii Przyjaciół Piwa i oczywiście bezgranicznie miłujące prezesa Janusza Rewińskiego i Ministra Obrony Narodowej Piwa hi hi hi.

    Leave a comment:


  • janoke
    replied
    Purc! Dwa w jednym. Gratulacje!

    Leave a comment:


  • purc
    replied
    Co prawda autor nie mial odwagi przeprosić za konkretne absurdalne zarzuty, jednak stać go było na ogólną skruchę. Uważam ro za wystarczącą ekspiację i przestrogę dla innych,chcąych oczerniać rywalizujące knajpy.Oczywiście ostatnie słowo należy do właścicieli CZB , ale po ostatnim triumfie ich ukochanej partii na pewno przygarną każdą zbłąkaną piviarnianą duszę.

    Leave a comment:


  • TTOP
    replied
    Myślałem, że temat się zakończył razem z moim poprzednim wpisem z 1 listopada, ale jak widzę, był to dopiero początek. Wnioskuję więc, że się pomyliłem w swojej ocenie - jeśli właściciel zadaje sobie tyle trudu, to znaczy, że wkłada serce w swój biznes. Chciałbym w związku z tym serdecznie przeprosić za swoje zachowanie, swoje posty. Opinię usuwam. Bardzo przepraszam tych, którzy poczuli się urażeni. Słowa się rzekły, parę sformułowań padło niepotrzebnie (zagalopowałem się w języku, przyznaję), tego nie odwrócimy. Moja zmiana zdania spowodowana jest tym, że minęło już trochę czasu oraz zobaczyłem, jak bardzo właścicielom zależy. Szanuję taką postawę i cofam swoje słowa na temat olewania klientów czy braku serca wkładanego w swój biznes. Na koniec chciałbym jeszcze raz podkreślić, że wszystkie opinie były (i są nadal) moim prywatnym zdaniem, a z Czeską Piviarnią nie mam żadnych wspólnych biznesów, korzyści, nikt mnie też do wyrażania takich czy innych opinii nie namawiał.

    Leave a comment:


  • czeskabaszta
    replied
    Lista piw lanych z beczki

    Piątkowa lista piw z nalewaka:

    1. Beskydské hořké 14° IPA
    2. Starokladno Černý Havíř 12° tmavý ležák
    3. Chýně Dvorní 10° světlé výčepní
    4. Novosad František 12° světlý ležák

    5. Nøgne Ø (NO) - Asian Pale Ale, 10°, 4,5 % alk.
    6. DARK HORSE (USA) - Smells like a safety meeting
    double india pale ale, 8,5% alk., 15°
    7. DE MOLEN (NL) - Winterhop india pale ale, 6,2% alk.

    Na podpięcie czeka:

    Podklášterní pivovar Třebíč Cornel 14° IPA

    Zapraszamy!
    Last edited by czeskabaszta; 06-11-2015, 13:24.

    Leave a comment:


  • tfur
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Koszmar
    ...u chińczyka, tam dostaniesz psa zmielonego razem z budą...
    ja na ten przykład chętnie bywam u wietnamczyka
    (zwanego dla niepoznaki chińczykiem właśnie)
    gdzie strawę spożywaną popijam piwem ą-ę
    za ścianą nabytym, co bardzo sobie chwalę
    i kultura tam wyższa panuje niż w tym wątku

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Chyba się tu za daleko zagalopowaliście.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Koszmar, przesadziłeś z inwektywami. Ochłoń. Znowu masz 0 postów, pierwszy leci w niebyt.

    Leave a comment:


  • iron
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Tak

    A to już nadinterpretacja. Bez dowodów, nie do obrony.
    Takie czasy nastały, że czas będzie się do tego przyzwyczaić...

    A w tym temacie jak to na forum zaczęło się bicie piany. Cała historia powinna się zakończyć na poście Czeskiejbaszty z wczorajszego przedpołudnia (jedynasta z groszami)...

    Ale lubicie sobie pobrykać, nie?
    Last edited by iron; 05-11-2015, 14:36.

    Leave a comment:


  • StefanP
    replied
    W pierwszej chwili myślałem, że opisujący fatalną sytuację cenowo-sanitarną był nadklientem, który za straty moralne oczekiwał loda od barmanki. Dziwne te pretensje, bo jakby był czechofilem, za jakiego się mniema, wiedziałby, jak wygląda obsługa w typowych czeskich lokalach, jak podaje się wafla i z jakim wyrazem twarzy piwo.
    Każdemu, kto zna rynek i ma mózg, nie trzeba tłumaczyć powodów wzrostu cen piw w lokalach znajdujących się w centrum Warszawy, jakby nie patrzeć jednej ze stolic europejskich o wysokich aspiracjach. Tak wysokich, że czynsze szybują, a pensja stoi w miejscu. W innych lokalach normą jest już nie 9 czy 10 a 12 zł za 0,5, nawet w takim Piw Paw, gdzie na początku piło się Pacyfika za 8zł. Sami wszyscy wiemy, do czego prowadzi ta piwna rewolucja - coraz to nowe browary, piwa, lokale powodują rozdrobnienie klienta, którego z powodów ekonomicznych nie przybędzie. Wówczas łatwo sobie wyobrazić, co dzieje się z finansami takiego lokalu. Wolny rynek rządzi się nieubłaganymi prawami.
    Ekipa z Ceskiej Piviarni działa już 2-3 lata (dokładnie nie pamiętam, wali mnie to), i skoro po takim okresie postanowiła agresywnie zaatakować pierwowzór znaczy, że faktycznie budżet na nowe koszule może być znacznie ograniczony. Szkoda tylko że panowie robią to w przekonaniu licząc, że jak dzięki temu Baszta się zamknie to do nich na wygwizdów zwalą tłumy. Nic bardziej mylnego. Szkoda mi tych ludzi żywiących się hermeloturkiem, szkoda.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
    MAREK PECHO BYŁ TAM
    Tak
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
    I DZIAŁAŁ WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU.
    A to już nadinterpretacja. Bez dowodów, nie do obrony.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika janoke Wyświetlenie odpowiedzi
    Faceci juz są z tego powodu w desperacji. .
    Noo, wspolwlasciciel, a w jednej koszuli chodzi

    Leave a comment:


  • purc
    replied
    Pendragon -To prawda. Chyba się trochę rozpędziłem. Co nie zmienia faktu, że MAREK PECHO BYŁ TAM I DZIAŁAŁ WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU. Proponuję ban dla obydwu panów / po ustaleniu tożsamości TTOP/.
    Last edited by purc; 04-11-2015, 23:20.

    Leave a comment:


  • janoke
    replied
    Tarchomin? To jak Syberia. To tak jak powiedzieć, "pojedżmy na piwo do Łodzi". Faceci juz są z tego powodu w desperacji. Piwo dla "słoików" po 8 czy 11 zł? To musi potrwać kilka lat! Do tego czasu zmienią branżę.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎