Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Piwna 50/51, Browar Piwna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • JAckson
    replied
    Byliśmy w trakcie Jarmarku Dominikańskiego. Z zewnątrz ciekawie. W środku wystrój trochę kiczowaty. Jakieś ozdoby z dmuchanych balonów...

    Lokal dość mały.

    Był tylko pils i pszenica, oba poprawne, a pils nawet smaczny.

    Można kupic szkło.

    Obsługa miła, jedzenie smaczne.

    Do powtórki przy okazji

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Wystrój i klimat odpowiada mi bardziej niż Brovarnii. Stara kamienica, wokół inne kamienice, fotosy na drzwiach itp... Jest bardziej piwnie niż restauracyjnie-hotelowo jak w Brovarnii.
    Ale to co najważniejsze jest słabsze - piwa są poprawne ale nieciekawe, ot wypić i zapomnieć. Piłem ciemne i pszenicę. Są podstawki, kufle, koszulki, smyczki.

    Leave a comment:


  • arturroxx
    replied
    Po wizycie w Cieszyńskim Browarze Mieszczańskim zmienisz zdanie.

    Leave a comment:


  • gwzd
    replied
    jeszcze nie trafilem do miejsca tego typu, gdzie podaja zle piwo i zyje w slodkim przeswiadczeniu, ze nie mozna tego zrobic a piwna tak czy siak jest calkiem niezla.

    Leave a comment:


  • pioterb4
    replied
    bylem, nic tylko polecac wszystkim dookola - tak jak kazdy inny mikrobrowar w tym kraju.
    Oj, tu się chyba zagalopowałeś

    Leave a comment:


  • gwzd
    replied
    bylem, nic tylko polecac wszystkim dookola - tak jak kazdy inny mikrobrowar w tym kraju. piwo faktycznie nie jest fenomenalne (pils moglby byc bardziej goryczkowy), ale i tak bije na glowe kazde butelkowe ze sklepowej polki. minimalistyczne wykonczenie lokalu uwazam za plus - nie ono jest istotne w takim miejscu. kuchnia sprawia dobre wrazenie, a golonka wraz z puree z grochu - swietna!

    Leave a comment:


  • piokl13
    replied
    Niestety trudno powiedzieć cokolwiek dobrego o serwowanym piwie po kolejnej wizycie. Ze smacznego pilsa zostało tylko wspomnienie, w aktualnej warce czuć głównie smak drożdzy. Alta nie ma, jest dunkel, smakuje jak woda zabarwiona na czarno, trudno się doszukać jakiegokolwiek smaku. Za pszenicą nie przepadam z zasady, dała sie wypić.
    Last edited by piokl13; 01-07-2012, 22:13.

    Leave a comment:


  • woyteck
    replied
    Od wczoraj dostępny dunkel. W poniedziałek warzenie alta. Zapraszam
    Wojtek

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Co nie znaczy, że nie mogłoby być lepiej Aż prosi się by w piwnicy postawić solidne ławy.

    Leave a comment:


  • colkurtz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    A piwnica też wygląda studencko?
    Masz mnie, nie kojarzę wystroju (byłem przelotem z 30 sek.), ale faktycznie jest inaczej niż na górze.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    A piwnica też wygląda studencko?

    Leave a comment:


  • colkurtz
    replied
    Z tego całego zamieszania odwiedziłem lokal 3-krotnie
    Piwo bardzo dobre, szczególnie pils (jest bardzo, hmmm... rześki, świeży(?), przyjemnie chmielowy i nie męczy), pszenicę pijałem lepszą, ale daje radę (poza tym nie jestem wielkim fanem). "Alt" to miła odmiana.
    Obsługa z każdą wizytą coraz lepiej sobie radzi, widać są "na dotarciu".
    Jedyne co mi nie pasuje, to wystrój - rodem ze studenckiej stołówki, nie wiem jak to się ma do 9 zł/0,4l piwa... może po wielkimwydarzeniupiłkarskim ustabilizuje się np. na 7zł...
    W każdym razie, trzymam kciuki i będę nachodził

    Leave a comment:


  • HaJni
    replied
    Ja również odwiedziłem ten przybytek, z powodu natłoku Irlandczyków wziąłem tylko szkło i podstawki. W przeciwieństwie do kilku przedmówców pokali nie stwierdziłem. Szklanka do przenicy 0,5L 20PLN, niski, pękaty kufel chyba 0,4L 25PLN i kufel 1,0L 30PLN.Na pytanie o pokale pani pokazała mi pszenicę i powiedziała, że jest tylko to i 2 rodzaje w/w kufli.

    Leave a comment:


  • DoktorK
    replied
    Ja również dotarłem Pośpiech w otwieraniu faktycznie widoczny, w sumie nie ma się czemu dziwić . Pilsa nie próbowałem, pszenica w miarę, natomiast Alt mi bardzo smakował. Ponad to bardzo ładne szkło do piwa. Przy następnej wizycie zarezerwuje sobie więcej czasu na dłuższą wizytę.

    Leave a comment:


  • filipgun
    replied
    Odwiedzone dzisiaj.
    Kufel piwa 0,4L za 9 zł.
    Kufel 1L za 22,5 zł (mogliby jakoś zachęcić do kupna większych kufli np. oferując je za 20 zł ).
    Piwo alt jak już wcześniej wspomniano smakuje zupełnie jak ciemny pszeniczniak, mi jakoś nie podszedł. Pils rzeczywiście dobry Pszenicznego już nie próbowałem.
    Co do wystroju to widać, że się spieszyli aby otworzyć przed rozpoczęciem Ojro, znaczy się schludnie ale bez rewelacji
    Do kupienia też kufle i pokale dedykowane w cenie od 20 do 30 zł, w zależności od pojemności.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎