Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grodzka 15, Bock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sandacz
    Senior
    • 01-2007
    • 345

    #16
    Pite kolejny raz kilka dni temu w lokalu.
    Wrażenia przeciętne z ciążeniem ku słabym. Zarzut dotyczy przede wszystkim treściwości: za mała. Sam smak to niezbyt gorzka czekolada wraz z mniej widocznym "dunklowym" karmelem. Dodatkowo posmaczek jakiegoś zwietrzenia, czegoś starego i nieświeżego, który wprawdzie nie wpływał znacząco na degustację, ale dawał o sobie znać w prawie każdym łyku. Delikatna kwaskowość na języku.

    Zostało go ponoć ileś-tam litrów (pewnie nie wypada, bym mówił konkretnie ile) i już go nie będzie na miejscu. Cóż, po ostatniej degustacji i podsumowawszy te ok. 10 wypitych sztuk, stwierdzam, że płakać po Bocku (na boku) nie będę Szczególnie, że Dunkel najwidoczniej wrócił z "wakacji"

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9735

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Świetlisty rubinowy. Bardzo mi się podoba . [4.5]
      Piana: Niezbyt trwała, drobna, kremowa, na jakieś 3 cm na początku. Opada z trzaskiem. [4]
      Zapach: Zasadniczo słodowy, trochę mało rozbudowany i zaskakujący, jak na kozła. [3]
      Smak: Smaki palone, lekko winne i owocowe, jest także karmel "złamany" kawą. Tu jest ciekawie. Może nie całkiem zgodne ze stylem, ale - co tam - mnie smakuje. [4]
      Wysycenie: Drobne, widoczne i wyczuwalne aksamitne bąbelki. OK. [4.5]
      Opakowanie: Jak wszystkie butelkowane produkty Grodzkiej. [4]
      Uwagi: Generalnie smaczny, choć nieco zbyt mało "winny" koziołek...

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      • mrkowal
        Senior
        • 03-2009
        • 155

        #18
        Dobry Koźlaczek warty grzechu. Ogólnie (nie licząc Alta) Grodzka z miesiąca na miesiąc stabilizuje formę na całkiem wysokim poziomie.
        Ultima forsan

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎