Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Żubr Ciemnozłoty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #16
    Mogę przenieść (w DP) do Lecha, ale pozostanie dziwna nazwa z Tyskim w środku. Do poprawienia dopiero gdy admini wrócą.
    Może jednak lepiej założyć nowy temat, a potem te wpisy przeniesie się w odpowiednie miejsce?
    Czekałem z dodaniem piwa aż ktoś potwierdzi numer partii, no i się doczekałem ale nie w takiej formie jak chciałem
    Last edited by Pendragon; 25-08-2011, 10:00.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Mikko
      Senior
      • 12-2008
      • 583

      #17
      Piłem z puchy. Poltmavy strong - Polak potrafiii, ole. Raczej nie do powtórzenia.

      Comment

      • dipeone
        Senior
        • 05-2010
        • 741

        #18
        Całkiem nieźle nachmielone, bursztynowego koloru piwo.
        Kupione w Afro Alko w Gdyni przy ul. Marii Wittekówny 2/5 za 2,69 zł.
        Wyglądało tak ,a smakowało nie najgorzej.
        Attached Files

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #19
          Uczucia mieszane...
          Nie jest złe, ale czegoś mu brakuje.
          Na razie najładniejszy w tym piwie jest kolor. W smaku trochę zbyt słodkie, lekko owocowe posmaki. Jakieś takie "nie-do-zrównoważone".
          Spróbuję jeszcze dla oceny.
          Butelka z partii 232005 z datą do lutego 2012
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #20
            Nie jest źle, nawet lekka goryczka się pojawiła. W zapachu wyczułem trochę ściery, ale nie na tyle żeby odpychało. Od biedy można jeszcze kiedyś spróbować
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Promil03
              Senior
              • 10-2007
              • 2833

              #21
              Jest to piwo w DP? Nie mogę nigdzie znaleźć.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #22
                Nie było, ale już jest.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • patryk-d
                  Junior
                  • 03-2011
                  • 24

                  #23
                  Moje wrażenia po wypiciu całkiem pozytywne. Piwo jest pełne w smaku, wysycone umiarkowanie. Lekka goryczka, na szczęście nie wyczułem posmaków alkoholowych, czego się obawiałem. Najbardziej przypomina mi krzepkie z Kormorana, ale chyba jednak olsztyńskie piwo jest lepsze.

                  Comment

                  • Javox
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2009
                    • 6134

                    #24
                    Jak ktoś ma kilka postów, nie napisał skąd jest i chwali jakiś produkt koncernowy i porównuje to jeszcze z małym browarem to zawsze mam jakieś dziwne uczucia...
                    co o tym myśleć..
                    Last edited by Javox; 28-08-2011, 19:49.

                    Comment

                    • Rycho_128
                      Senior
                      • 03-2007
                      • 1039

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak ktoś ma kilka postów, nie napisał skąd jest i chwali jakiś produkt koncernowy i porównuje to jeszcze z małym browarem to zawsze mam jakieś dziwne uczucia...
                      co o tym myśleć..
                      Oj tam, co myśleć, napisał to napisał. Ja też stwierdziłem, że jak nowość, to owego żubra w zasadzie trzeba spróbować. Tak myślę, że ten jeden raz mi wystarczy. Oczywiście w kanał nie poszło, jak na koncerniaka - których w końcu unikam - to nawet dało się wypić. Ale nic ponad to. Artomatowej oceny nie piszę, bo chyba nie warto się głębiej zastanawiać nad tym produktem.
                      Last edited by Rycho_128; 28-08-2011, 20:17. Powód: takie tam...
                      Gdański Browar WaRy
                      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #26
                        Ja mimo, że kupowałem to to jako pszeniczne (tak mi zachwalała sprzedająca na pikniku) to oceniam pozytywnie wypity egzemplarz. Obawiam się jednak, że zrobią jak z Warką Strong. Na razie chętnie ponownie kupię. Prawidłowo wysycone, z obfitą kremową, drobną pianą piwo łagodne, choć 'voltażowo' krzepkie.

                        Comment

                        • Javox
                          PremiumUżytkownik
                          • 11-2009
                          • 6134

                          #27
                          Jak to bywa z nowościami z koncernów na razie będzie niezłe... znaczy trza próbować póki "niezłe"
                          a potem to już klasycznie.... może być tzw "mniej smaczne"...

                          Comment

                          • Adi78
                            Member
                            • 09-2009
                            • 39

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jest to piwo w DP? Nie mogę nigdzie znaleźć.
                            Wczoraj zakupione w REAL(Pogoria) po 2,59zł za butelkę-jeśli chodzi o dostępność w naszym mieście(chyba że już próbowałeś).
                            A co do smaku,to nawet ujdzie i dobrze,że w powyższej cenie,a nie powyżej 3zł albo 4zł.
                            Last edited by Adi78; 29-08-2011, 11:20.

                            Comment

                            • zgoda
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 3516

                              #29
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Powiedziałbym raczej że "ciemny bursztyn" względnie "jasna miedź", niż ciemne złoto, ale jest dobrze. Fajny, polotmavy. [4]
                              Piana: Podczas nalewania zrobiła się wielka, potem nieco opadła, ale zaskakująco wolno. Wolno, ale skutecznie. [3.5]
                              Zapach: Przyjemny, słodowo-chlebowy, czysty. Trochę karmelowy. [4]
                              Smak: Nieprzyjemna goryczka, która wybucha w ustach po czym momentalnie znika, zostawiając ścierpnięty język. Bardzo nieprzyjemne wrażenie. [1]
                              Wysycenie: Gazu jest mniej niż w innych produktach KP, ale i tak go czuć na języku. Moim zdaniem i tak za dużo. [3]
                              Opakowanie: Nie ma tragedii, stonowane, brązowawe opakowanie, trochę bełkotu, ale o dziwo podana zawartość ekstraktu. [3.5]
                              Uwagi: Pachnie i wygląda naprawdę ładnie, ale to nie wszystko. Niestety, smak rozczarowuje. Nigdy więcej.

                              Moja ocena: [2.675]
                              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                              Comment

                              • dzemek
                                Senior
                                • 12-2010
                                • 450

                                #30
                                Raz można takiej ciekawostki spróbowac ale nie do powtórzenia. Jedyne co to kolor mi się podobał w tym piwie. Wypijalne i owszem ale dla mnie to Żubr pomieszany z jakimś ciemnym piwem i tyle.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎