Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sandacz
    Senior
    • 01-2007
    • 345

    Grodzka 15, Nasz Alt (Miodowe jest samo Miodowe, a Alt to Nasz Alt ).
    Parametry nieznane.

    Comment

    • Czapayew
      Senior
      • 10-2002
      • 1966

      Spiż Katowice: Dubeltowe - paramentrów nie pomnę, proszę o pomoc.
      Lane podczas ostatniej Giełdy.
      "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

      www.zamkoszlaki.com
      www.piwnekapsle.net

      Comment

      • chitos
        Senior
        • 02-2009
        • 195

        Kolejny transfer z Kielc:

        Wojak Jasne Pełne, alk. 6,0%, ekstrakt nie podany na puszcze, ale pewnie 12,1% wag. - aktualnie produkowany w Tychach

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23809

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          No to jeszcze można by zmienić nazwę Żywego niefiltrowanego z Koreba na Łaskie Żywe. Teraz obowiązuje taka nazwa.
          zmienione

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woyteck Wyświetlenie odpowiedzi
          Witam.
          Dziś zakupiłem nowe piwo z Browaru Kormoran. Podaje parametry: nazwa Porter Warmiński, ekstrakt 21*Blg, zawartość alkoholu 9,0% obj.
          Pozdrawiam
          Wojtek Piasecki-Wieliczko
          dodane

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
          Sulimar
          Maxi King a.10% e. b.d.
          dodane

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
          Grodzka 15, Miodowe.
          Parametrów nie znam. Nie ma ich na stronie browaru, nie ma też w ogóle tego piwa w menu (bo "piwo sezonowe").
          dodane. wiadomo kiedy dodawany ten miód?

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GaryFisher Wyświetlenie odpowiedzi
          Spoko tylko puszkie znajde
          Gary CZEKAMY

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
          Brak w spisie piwa "Staropolskie Mocne" ze Zduńskiej Woli. Ekstrakt nie podany, alkohol 7%.
          widnieje jako MOCNE.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
          Kormoran - Porter Warmiński - ekst. 21 % - alk 9%
          dodałem wcześniej, proszę nie dublować wpisów

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jack_chili Wyświetlenie odpowiedzi
          dosyć niedawno poruszane, ale gwoli przypomnienia, Kormoran - porter warmiński bk ekst. 21 % - alk 9%
          dodałem wcześniej, proszę nie dublować wpisów, przypominanie nie jest konieczne jeśli nie pojawiła się w międzyczasie taka podsumowująca odpowiedź jak teraz

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
          Van Pur:
          Hoff Strong, alk. 6,6 % obj., ekstraktu nie podano
          Butelka zwrotna, dla Eko Holding S.A.
          dodane

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Noriusz81 Wyświetlenie odpowiedzi
          Witam. Dzisiaj kosztowałem Portera Warmińskiego z olsztyńskiego Kormorana - woltaż - 9,0%, ekstrakt 21,0% - smakowe
          Pozdrawiam!
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
          Grodzka 15, Nasz Alt (Miodowe jest samo Miodowe, a Alt to Nasz Alt ).
          Parametry nieznane.
          dodane. ciekawe czy piwowar miał na myśli gatunek Alt czy jedynie nazwa mu się spodobała...

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
          Spiż Katowice: Dubeltowe - paramentrów nie pomnę, proszę o pomoc.
          Lane podczas ostatniej Giełdy.
          dodane, nie wiem jednak czy to piwo nie było jakimś kupażem mocnego i karmelowego...

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chitos Wyświetlenie odpowiedzi
          Kolejny transfer z Kielc:

          Wojak Jasne Pełne, alk. 6,0%, ekstrakt nie podany na puszcze, ale pewnie 12,1% wag. - aktualnie produkowany w Tychach
          dodane!

          Dziękuję za zgłoszenia i cierpliwość.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13951

            Ech szkoda, że dopiero teraz się mi przypomniało...

            Podczas mojego październikowego wypadu do kaliskiego Złotego Rogu zauważyłem tam reklamę piwa Bursztynowego, którego jednakże akurat zabrakło. Po wypytaniu kelnera okazało się, że zabrakło składnika do tego piwa... nalewki bursztynowej (zapewne spirytusowej). Dolewa się ją do piwa jasnego już przy barze. Byłem mocno zdziwiony, gdyż sądziłem, że nazwa wzięła się od barwy a nie składnika.

            Z wrażenia zapomniałem spytać o parametry, no ale jest to Pils z dodatkowym woltażem niewątpliwie
            Nie wiem czy można to zaliczyć do osobnego piwa, bo to prawie to samo co piwo z sokiem malinowym, tym niemniej figuruje ono jako dodatkowy wyrób browaru, ale tylko na reklamach, w menu brak. Pozostawiam sprawę do rozważenia "czynnikom" wyższym.
            Last edited by Pendragon; 14-11-2009, 17:20.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6141

              VAN PUR Ślaskie

              Ostatnio w wiejskim sklepie pod Krakowem kupiłem 330 ml produkt Van Pur Warszawa / na etykiecie i kabzlu napisano także BROWARY GÓRNOŚLĄSKIE/ nazywa się: Piwo Jasne Tradycyjne ŚLĄSKIE mocne, Alk 7% obj. PASTERYZOWANE. Albo słabo szukałem albo może rzeczywiście go tu brakuje. Oceniam go na -bez rewelacji ale do wypicia.

              Pozdrawiam i życzę jak do tej pory dobrego smaku

              Marek F. Javox

              Kraków - Krzeszowice

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
                Ostatnio w wiejskim sklepie pod Krakowem kupiłem 330 ml produkt Van Pur Warszawa / na etykiecie i kabzlu napisano także BROWARY GÓRNOŚLĄSKIE/ nazywa się: Piwo Jasne Tradycyjne ŚLĄSKIE mocne, Alk 7% obj. PASTERYZOWANE. Albo słabo szukałem albo może rzeczywiście go tu brakuje.
                Słabo szukałeś. Jest tutaj.

                Comment

                • toto
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 949

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ostatnio w wiejskim sklepie pod Krakowem kupiłem 330 ml produkt Van Pur Warszawa / na etykiecie i kabzlu napisano także BROWARY GÓRNOŚLĄSKIE/ nazywa się: Piwo Jasne Tradycyjne ŚLĄSKIE mocne, Alk 7% obj. PASTERYZOWANE. Albo słabo szukałem albo może rzeczywiście go tu brakuje. Oceniam go na -bez rewelacji ale do wypicia.

                  Pozdrawiam i życzę jak do tej pory dobrego smaku

                  Marek F. Javox

                  Kraków - Krzeszowice
                  Jest pod "BG SA Zabrze" - Śląskie Mocne. Właścicielem browaru jest Van Pur, a w Warszawie jest tylko biuro.

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2775

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ostatnio w wiejskim sklepie pod Krakowem kupiłem 330 ml produkt Van Pur Warszawa / na etykiecie i kabzlu napisano także BROWARY GÓRNOŚLĄSKIE/ nazywa się: Piwo Jasne Tradycyjne ŚLĄSKIE mocne, Alk 7% obj. PASTERYZOWANE. Albo słabo szukałem albo może rzeczywiście go tu brakuje. Oceniam go na -bez rewelacji ale do wypicia.
                    To będzie chyba to piwo:
                    BG SA Zabrze: Śląskie Mocne

                    Strona producenta:
                    Browary Górnośląskie (Van Pur Zabrze)

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jest pod "BG SA Zabrze" - Śląskie Mocne. Właścicielem browaru jest Van Pur, a w Warszawie jest tylko biuro.
                    Tiaa biuro. Prędzej jakieś prywatne mieszkanie.
                    Last edited by Pankracy; 18-11-2009, 11:24.

                    Comment

                    • Javox
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2009
                      • 6141

                      Rysy z Jabłonowa

                      Rysy PIWO MOCNE PREMIUM - EKSPORTOWE 7,2% /500 ml - BUTELKA / ale podobno, jak mówiła pani ze sklepu to jest to samo co Mocne eksportowe oczywiście z Jabłonowa... piłem te dwa ale w odstępie kilku dni... może pani ma racje...

                      Spróbowałem... karmel przebija... ale ktoś takie lubi

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10838

                        Czy u ciebie wyszukiwarka nie działa? Piwo jest pod browarem Tarczyn.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13951

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czy u ciebie wyszukiwarka nie działa? Piwo jest pod browarem Tarczyn.
                          Kolega jeszcze nie wie po prostu, że nie należy patrzeć na adres producenta i że w Warszawie nie ma żadnego browaru "masowego". Ale spoko, nauczy się.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • dadek
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 4592

                            BOSS Witnica, Gavroche

                            Wyprodukowane przez browar Witnica dla Petit Paris w Szczecinie. Ekstrakt bd, alk 6,5%, niepasteryzowane. Proszę o dodanie.

                            Comment

                            • dadek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 4592

                              Tak wygląda piwo:
                              Attached Files

                              Comment

                              • Javox
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2009
                                • 6141

                                Rysy Piwo Mocne Premium - Eksportowe 7,2% piwo z Jabłonowa okazało się Tarczynem... dzięki za podpowiedzi...
                                Last edited by Javox; 19-11-2009, 09:01. Powód: sugestie fachowców

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎