Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwa na rynku (wyprodukowane W POLSCE) - TYLKO komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    BROK PORTER
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23807

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
      już jest od dawna...
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • KULI
        ********
        • 10-2002
        • 197

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        ok dodałem, tymczasem czekam na parametry oraz na informację kiedy zostało wprowadzone, a także jeśli możesz - dopytaj się o to w którym momencie miód jest dodawany, bo nie wiem czy kwalifikować to piwo jako aromatyzowane czy inne
        ok. 13% Blg ok. 6% Alk. Miód dodawany jest w ostatniej fazie gotowania, kilka minut przed końcem. W pierwszej warce był to miód rzepakowy, teraz leżakuje druga i miód jest inny, ale nie wiem jaki

        Comment

        • Kolesław
          Senior
          • 03-2004
          • 1130

          Browar Konstancin, Mazowieckie Ekologiczne, ekstr. na etykiecie nie podany, alk. 6,2 % obj.

          Comment

          • Kolesław
            Senior
            • 03-2004
            • 1130

            dodane. te 5.5% alk - to pewna sprawa? na etykietach w kolekcjonerstwie - jest 10 voltów.
            Rzeczywiście u kolekcjonerów "Wiśnia mocna" ma 10 vol. Pita przeze mnie miała etykietę mniej więcej taka samą, ekstrakt również 18 %, ale alkoholu wg etykiety na pewno 5,5 %. Sądząc po smaku i efektach jest to bliższe prawdzie niż 10 %. W końcu po litrze z 10 % alk. czułbym sie inaczej niż po litrze cienkusza.
            Last edited by ART; 25-02-2008, 00:27. Powód: poprawiono cytowanie

            Comment

            • Kolesław
              Senior
              • 03-2004
              • 1130

              Coś mi nie wyszło. Cytaty nie wyglądają jak cytaty.

              Comment

              • Sokół83
                szynkarz
                • 12-2004
                • 1598

                Grudziądz
                Kujawskie Żywe Niepasteryzowane
                alk. 6%
                Z INNEJ BECZKI

                www.fotopolska.eu

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Widziałem (nie piłem) już puszki z Pilsem połczyńskiego Brewera. To już chyba polski wyrób, w przeciwieństwie do czeskiego w butelkach. Termin przydatności 30.04.2008.
                  Ekstraktu brak, alkohol - 4,0%

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Viktor
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 617

                    WIT Premium

                    W Dzienniku piwnym brak piwa browaru BOSS ( Witnica), butelka 0,5 l, zaw. alk. 4,2 %

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Grudziądz
                      Kujawskie Żywe Niepasteryzowane
                      alk. 6%
                      No ładnie

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Viktor Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Dzienniku piwnym brak piwa browaru BOSS ( Witnica), butelka 0,5 l, zaw. alk. 4,2 %
                        A tam, piwo jest, tylko parametrów nie posiada. szukaj na samym końcu listy piw z Bossa.
                        Last edited by Maggyk; 29-08-2007, 10:21.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • rotmistrz
                          Senior
                          • 06-2005
                          • 469

                          Browar Łódzki, Fasberg

                          W zeszłą sobote będąc na wojażach "wpadłem" do Biedronki w Nowogardzie i kupiłem dwa w różnych opakowaniach Fasbergi. Parametry "techniczne" obu piw jednakowe. Czy są to dwa różne piwa, czy tylko zmiana opakowania i pozbywanie się starych zapasów. A oto one.
                          Attached Files

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Zmiana imaż(g)u jak nic.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KULI Wyświetlenie odpowiedzi
                              ok. 13% Blg ok. 6% Alk. Miód dodawany jest w ostatniej fazie gotowania, kilka minut przed końcem. W pierwszej warce był to miód rzepakowy, teraz leżakuje druga i miód jest inny, ale nie wiem jaki
                              dane wstawione

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kolesław Wyświetlenie odpowiedzi
                              Browar Konstancin, Mazowieckie Ekologiczne, ekstr. na etykiecie nie podany, alk. 6,2 % obj.
                              dodane

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kolesław Wyświetlenie odpowiedzi
                              Rzeczywiście u kolekcjonerów "Wiśnia mocna" ma 10 vol. Pita przeze mnie miała etykietę mniej więcej taka samą, ekstrakt również 18 %, ale alkoholu wg etykiety na pewno 5,5 %. Sądząc po smaku i efektach jest to bliższe prawdzie niż 10 %. W końcu po litrze z 10 % alk. czułbym sie inaczej niż po litrze cienkusza.
                              ok! dzięki - zatem pozostaje bez zmian,

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Widziałem (nie piłem) już puszki z Pilsem połczyńskiego Brewera. To już chyba polski wyrób, w przeciwieństwie do czeskiego w butelkach. Termin przydatności 30.04.2008.
                              Ekstraktu brak, alkohol - 4,0%
                              nie byłbym taki pewien - data przydatności do pożycia wskazuje na to że zostało rozlane w kwietniu br... tak przynajmniej na chłopski rozum, skoro przydatność określa się "zwykle" na 3, 6, 12 miesięcy.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • sdraczynski
                                Member
                                • 05-2007
                                • 47

                                już nie taka nowość - Faustus

                                Moze troche w oderwaniu od poprzednich wątków, ale chyba w dobrej kategorii... jak widzę wszelkie polskie pszeniczniaki pojawiające się na rynku powodują niemały wzrost pobudzenia wśród forumowiczów browar.biz ... jest natomiast na rynku (pół roku przynajmniej) )taki Faustus - bardzo przyzwoity pszeniczniak sygnowany przez browar Jurand, a w całym browar.biz delikatnie mówiąc skompo o tym piwku ... zastanawiam się czemu?
                                No chyba, że ja jestem jakis niepełnosprytny i nie mogę nic o tym zacnym wajcenia dorwać

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎