Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary w Polsce - stan obecny i perspektywy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    I jeszcze ostateczne potwierdzenie, że lubelskie Bierhalle nadal warzy, a teraz piwo można, jak dawniej, dostać w knajpie, która powstała w miejscu d. lokalu bierhallowego.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      Padly 3 stwierdzenia. Że zakończył działalność, że ją zawiesił i że podał nowy adres. Ludzie piszcie jakoś pełnymi zdaniami
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        Co tu jest niejasne? Najpierw był post, że browar chwilowo zawiesza działałność, co wiąże się ze zmianą lokalizacji w Rawiczu.
        Dziś otwiera się ponownie pod nowym adresem Targowa 1 (piwnice Domu Kultury).
        Teraz zdania są pełne?

        Comment

        • beerek62
          Senior
          • 04-2010
          • 1036

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi

          Można, ale wystarczy zajrzeć na ich fb.
          Nie wszyscy korzystają z fb
          Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
          Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

          Comment

          • bastion
            PremiumUżytkownik
            • 10-2006
            • 1123

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi

            A co to za różnica, i tak kontrakt.
            Dla mnie to istotna różnica, bo zbieram etykietki według miejsca warzenia a nie firmy która go zleca.

            Comment


            • e-prezes
              e-prezes commented
              Editing a comment
              Rozumiem i popieram, ale do łatwych to nie należy.
          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4312

            Widzę, że Beer Bross znajduje się na kolejnym WFDP z dość bogatą ofertą. Ktoś się orientuje, czy to są resztki produkcji, warzenie kontraktowe? Zamknięto browarek stacjonarny, czy nie?

            Comment


            • Cooper
              Cooper commented
              Editing a comment
              Beer Bros z Żyrardowa ? Zamkneli się ze 2 lata temu nawet sam osobiście widziałem jak pakowali graty w wynajmowanym budynku browaru. Nie wiem za bardzo co to jest WFDP (Warszwski Festiwal Dobrego Piwa ? taka skojarzka skrótu....) .Napisz coś więcej na ten temat. Może coś próbują kontraktować choć gdy rozmawiałem z kudłatym Szymonem w browarze to rozmowa była bardzo dekadencka i raczej definitywnie zdawał się kończyć z Piwymi Braćmi
          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Czy ktoś ma wiedzę czy Słodowy Dwór działa? Zero postów na FB, a w 2020 gdzieś się pojawili na zakończeniu lata.

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              Coś mi się pokićkało: to Hopium chyba wyprzedaje resztki nie Beer Bros. A o Słodowym Dworze ktoś tu pisał, że znów warzy.

              Comment

              • Pankracy
                Senior
                • 10-2007
                • 2769

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                Widzę, że Beer Bross znajduje się na kolejnym WFDP z dość bogatą ofertą. Ktoś się orientuje, czy to są resztki produkcji, warzenie kontraktowe? Zamknięto browarek stacjonarny, czy nie?
                Beer Bros przy ul. Dittricha już nie działa, gdyż budynek został przeznaczony przez właściciela na lofty. Pub Rampa na pewno działa tylko, że przeniósł się z ul. Dittricha na ul. Żakardową.
                Jeżeli chodzi o jakąś produkcję alkoholi to w budynku sasiadującym z dawnym browarem miała powstać minidestylarnia wódek.

                Comment

                • zasada
                  Senior
                  • 05-2007
                  • 188

                  Nie wiem na ile ten wpis jest adekwatny do charakteru wątku, ale na OLX pojawiła się oferta sprzedaży browaru/ instalacji Browaru W Cieniu:
                  OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl
                  Każde zwierzę koi dotyk
                  Blaszony

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    Na dwa ostatnio odwiedzone przeze mnie browary obaj właściciele nie są w dobrych nastrojach. Konkurowanie z dużymi kontraktami i Pintą zaczyna być kłopotliwe. Blisko dużego miasta jeszcze się da. Podwyżki też nie uławiają.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zasada Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie wiem na ile ten wpis jest adekwatny do charakteru wątku, ale na OLX pojawiła się oferta sprzedaży browaru/ instalacji Browaru W Cieniu:
                      https://www.olx.pl/d/oferta/browar-r...3-IDPiQr3.html
                      Obawiam się, że w najbliższym czasie tego typu ogłoszeń będzie niestety więcej
                      Ps. Dobre piwa Browar w Cieniu robił. Szkoda.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • LESNICZYy
                        Senior
                        • 01-2018
                        • 950

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi

                        Obawiam się, że w najbliższym czasie tego typu ogłoszeń będzie niestety więcej
                        Ps. Dobre piwa Browar w Cieniu robił. Szkoda.
                        Chyba rzeczywiście był w cieniu , bo nie mam jakoś daleko do łopolskiego i nic o nich nie słyszałem , zero w sklepach . Mimo wszystko szkoda ...

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4312

                          Ostatni wpis na fb z 20 maja, potem cisza. Czyli co, myślicie, że W Cieniu można już całkiem skreślić?

                          Comment

                          • zasada
                            Senior
                            • 05-2007
                            • 188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ostatni wpis na fb z 20 maja, potem cisza. Czyli co, myślicie, że W Cieniu można już całkiem skreślić?
                            Skoro sprzedają browar lub warzelnię, jest szansa, że ktoś wznowi produkcję pod tym samym szyldem w tym samym miejsc. Ale jaka?

                            Każde zwierzę koi dotyk
                            Blaszony

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎