Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bock z Kipera

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Bock z Kipera

    Gdyby nie fakt, iż zbieram etykiety nie dowiedział bym się o tym, że Kiper robił do niedawna bądź nadal robi piwo typu Bock. Przeglądając dzisiaj etykiety z Piotrkowa natknąłem się właśnie na tę z Bocka. W dziale ?piwo konkretnie? nie ma tego produktu. Czy ktoś miał okazję pić to piwo i czy rzeczywiście był to Bock a nie tylko nazwa wprowadzająca ludzi w błąd?
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    tyle że etykiety te są tylko eksportowe, biorąc pod uwagę, że nie były to próby to chyba bocka robili tylko na eksport
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • peter_1000
      Senior
      • 05-2003
      • 583

      #3
      Bez urazy, ale gdzie browar Kiper może eksportować swoje piwo. Do Zairu???
      Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

      Comment

      • dziku
        Senior
        • 12-2002
        • 1992

        #4
        peter_1000 napisał(a)
        Bez urazy, ale gdzie browar Kiper może eksportować swoje piwo. Do Zairu???
        Do Tuszyna, do Srocka, do Rzgowa...
        Dziku


        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          peter_1000 napisał(a)
          Bez urazy, ale gdzie browar Kiper może eksportować swoje piwo. Do Zairu???
          jak widać po etykietach i napisach są to wersje eksportowe do USA, a czy tak było? któż to wie...
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19168

            #6
            a ja nadal jestem ciekaw czy był to rzeczywiście bock czy tylko mały chwyt reklamowy i był to zwykły mocniak, tylko może lepiej zrobiony

            Comment

            • cororo
              • 04-2003
              • 766

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
              jak widać po etykietach i napisach są to wersje eksportowe do USA, a czy tak było? któż to wie...

              było tak! były to naprawde symboliczne partie-jak wyraził sie gość z marketingu tylko po to aby zaznaczyć swą obecność na rynku Amerykańskim nie wiem jaki widzieli w tym cel ale widocznie własciciele browaru mieli kaprys!

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎